En Avantajlı ve En Uygun Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar! Akbank, Denizbank, QNB, Garanti ile...

En Avantajlı ve En Uygun Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar! Akbank, Denizbank, QNB, Garanti ile...

Borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir? Borç kapatma kredisi özellikleri nelerdir? Bankaların borç kapatma kredisi vadesi ne kadardır?

Borcu olan vatandaş borçlarını kolaylıkla kapatma yolunu ararken bankalar tarafından verilen borç kapatma kredilerine başvuruyorlar. Genellikle borçlarını kapatmak adına ilk başvurdukları yol bankaların kredileri olmaktadır. Farklı bankalara olan borçlarını tek bir çatı altında toplama yoluna gidiyorlar. Buda daha rahat ödeme yapmalarına ve tek bir bankaya olan borçla beraber biraz daha rahat bir nefes almaktadırlar.

Ayrıca bu duruma yönelmeleri borç kapatma kredilerinde faizler düşük olarak sunulmaktadır. Bu krediler için bankaların sizden bazı şartları istemeleri ve bazı belgeler istemektedirler. Yapmanız gereken borçlarınızı düzenli olarak ödemeniz olacaktır. Peki borç kapatma kredisi alma şartları nelerdir? Hangi evraklar istenmektedir? Hangi banka hangi şartı sunmaktadır?

AKBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ?

Akbank tarafından sunulan bu kredi desteği borç kapatma kredisi, kredi kartı borçlarında kullanılmaktadır. Farklı bankalara farklı borçları olan kişiler daha rahat etmeleri adına borçlarını Akbank çatısı altında toplayabilirler. Akbank müşterilerine borç kapatma kredisi için 20.000 TL kredi sunmaktadır. Bu krediyi 12 ay vade ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Akbank borç kapatma kredisi için 1.46 oranında faiz uygulamaktadır.

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ?

Denizbank tarafından borç transfer kredisi sunulmaktadır. Vatandaşlara sunulan borç kapatma kredisinde vade oranlarına göre faiz oranlarında değişiklikler olabilmektedir. Kısa vade ile kullanılan vade seçeneklerinde çok düşük faiz oranlarından yararlanabilmeniz mümkündür. Kullanacağınız vade orta ve uzun vadeler ile yapılıyorsa faiz oranında artış göstermektedir.

GARANTİ BANKASI BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ?


Garanti Bankası tarafından sunulan borç kapatma kredinde vade oranını uzatarak aylık ödeme tutarlarını düşürebilirsiniz. Borçlarınızı Garanti Bankası çatısı altında tek bir elde toplamanız mümkündür. Farklı bankalara olan borçlarınızı dosya masrafı ödemeden uygun bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır.

Garanti Bankası borç kapatma kredisinde vadelerinizi uzatabilirsiniz. Böylelikle aylık kendinize uyan bir aylık ödeme taksiti oluşturabilirsiniz. Garanti Bankası 3 ve 36 ay vade seçeneğine kadar vade seçenekleri sunmaktadır. Bankanın borç kapatma kredisi faiz oranları seçeceğiniz vadeye göre değişiklik göstermektedir. Uzun vadeler için faiz oranı da artış göstermektedir.

Garanti Bankası Bireysel ihtiyaç kredileri için maksimum vade sınırı çalışanlara, emekliler ya da kira geliri sahipleri vatandaş için 36 ay olarak belirlenmiştir. Ayrıca şahıs firması ya da firma ortağı geliri olan müşteriler için vade günü 36 ay olarak belirlenmiştir. Ticari amaçlı kullanılan tüm ihtiyaç kredileri için vade sınırı da 36 ay olarak belirlenmiştir.

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ ÖZELLİKLERİ?

Kredi Tutarı 10.000 TL, Kredi Faiz Oranı %1,47 Kredi Taksit Tutarı (Aylık) 36 378 TL,  Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 52,5 TL, Sigorta Prim Tutarı 308.20 TL Yıllık Toplam Maliyet%23.8164

Kredi Tutarı, 10.000 TL, Kredi Faiz Oranı (Aylık) %1,95, Kredi Taksit Tutarı 36 414 TL, Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 52,5 TL, Sigorta Prim Tutarı 314.63 TL, Yıllık Toplam Maliyet %32.5128

Kredi Tutarı 10.000 TL, Kredi Faiz Oranı (Aylık) %2,23, Kredi Taksit Tutarı 36 436 TL, Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) 52,5 TL, Sigorta Prim Tutarı 318.31 TL, Yıllık Toplam Maliyet %37.8408

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR