Emeklilere Düşük Faizli Kredi Fırsatı! İşte Son Başvuru Tarihi

Emeklilere Düşük Faizli Kredi Fırsatı! İşte Son Başvuru Tarihi
YAYINLANMA TARİHİ: 30.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Emekli maaşını taşıma ile alakalı her gün onlarca haber çıkabilir. Ancak bu haber onlardan bir tanesi değil. Emekli maaşını taşıyan tüm vatandaşlara yüksek miktarda kredi imkanı tanınacak.

Emekli maaşını taşıma ile alakalı her gün onlarca haber çıkabilir. Ancak bu haber onlardan bir tanesi değil. Emekli maaşını taşıyan tüm vatandaşlara yüksek miktarda kredi imkânı tanınacak. Emekli maaşını taşımak nedir? Emekli maaşını taşıdığım zaman promosyon alır mıyım? Emekli maaşı banka teklifleri nelerdir? Emekli maaşını getirene büyük oranda kredi fırsatı tanınacak. Emekli maaşını taşıyana kredi veren bankalar hangileri? Şeklinde internette arama yapan kullanıcılarımıza özel olarak geliştirdiğimiz bu içeriğimiz ile birlikte artık sizlerde çok rahat bir şekilde kredi kullanabileceksiniz.

KREDİ FIRSATLARINDAN ANINDA YARARLANABİLİRSİNİZ!

Günümüzde emekliler için sunulan kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız kısa süre zarfında kredi fırsatlarından yararlanma olanağına sahip olabilmektedir. Günümüzde pek çok vatandaşımız için ön plana çıkan kredi fırsatları özellikle pandemi sürecinde olağanüstü fırsatları beraberinde getirmektedir. Bu kapsam doğrultusunda emekli kredi fırsatlarından milyonlarca emekli vatandaşımız faydalanarak bu süre zarfında çok daha rahat nefes alma fırsatını elde edebilirsiniz. Bankalar tarafından kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız için sunulan bu fırsatlar karşısında sizler de rahat bir nefes alarak birbirinden farklı kredi fırsatını değerlendirin.

Pandemi sürecinde gündemimizde ki yerini alan krediler pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Tarihin en düşük faiz oranları sahip olan kredi fırsatlarını değerlendirerek bu olanaklardan sizlerde faydalanabilirsiniz. Öyleyse sizler için sunduğumuz emekli kredisi sunan bankaları şu şekilde açıklayabiliriz.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ KREDİSİ OLANAKLARI SUNULUYOR!

Ziraat bankası emekliler için kredi veren önemli kamu bankaları arasında bulunması ile ön plana çıkmaktadır. Milyonlarca vatandaşımız tarafından tercih edilmesi ile birlikte düşük faiz oranları ile ön plana çıkmaktadır. Bu kapsam doğrultusunda daha önceden emeklilerin kredi çekebilmeleri için belirlenmiş olan bir sınır vardır. Bu sınır emekli maaşının ortalama 10 katına kadar çıkabilirdi. Ancak Ziraat Bankası bu yeni getirdiği kredi modeli ile birlikte emeklilere 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı tanıyor. İlgili iletişim ve bilgileri alabilmek için Müşteri İletişim Merkezi. 444 00 00 – 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi ile zamana ve mekâna bağlı kalmadan bankacılık işlemlerinizi 7 gün 2​4 saat telefon ile gerçekleştirebilirsiniz.


BURGAN BANK EMEKLİ KREDİSİ OLANAKLARI SUNULUYOR!

Burgan Bank’ı daha önce duymamış olabilirsiniz. Ancak oldukça popüler ve günümüzün en değerli bankalarından bir tanesidir. Burgan Bank’ta 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı tanıyabiliyor. Tek yapmanız gereken sadece emekli maaşınızı Burgan Bank’a taşımak olacak. Hemen Burgan Bank ile görüşmek için 0 850 222 8 222 numarasını arayınız.

DENİZBANK EMEKLİ KREDİSİ OLANAKLARI SUNULUYOR!

Denizbank üzerinden emeklilik maaşını çeken tüm vatandaşlara 65.000 TL’ye kadar emekli kredisi alabilme imkanı var. Maaşını Denizbank’a getiren tüm vatandaşlarımızı kapsıyor. 65.000 TL krediyi 60 ay vade ile ödeme şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik borcu olan vatandaşlarımız için sunulan fırsatlar karşısından hem maaşınızı Denizbank’a taşıyabilir hem de banka sayesinde borcunuzu kapatarak tek bir banka üzerine geçiş sağlayabilirsiniz. Denizbank ile iletişime geçebilmek için 0850 222 0800 numarasını arayınız.

ŞEKERBANK EMEKLİ KREDİSİ OLANAKLARI SUNULUYOR!

Şekerbank emeklisine sahip çıkıyor, emekli maaşını Şekerbank’tan alan tüm emekli vatandaşlara 100.000 TL’ye kadar büyük kredi imkanı getiriyor. 60 ay vade imkanları ile birlikte pek çok vatandaşımız Şekerbank sayesinde kredi olanaklarından yararlanma fırsatını elde edebilmektedir.  Şekerbank ile iletişime geçebilmek için 0850 222 7878 numaralı telefonu arayınız.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER