Emeklilere 1.200 TL Promosyon Müjdesi!

Emeklilere 1.200 TL Promosyon Müjdesi!

TEB'den promosyon nasıl alınır? TEB promosyon alma şartları nelerdir? TEB 1.200 TL promosyon alma şartları nelerdir?

TEB'den promosyon nasıl alınır? TEB promosyon alma şartları nelerdir? TEB 1.200 TL promosyon alma şartları nelerdir?

Her bankanın emekli vatandaş için sunduğu promosyon oranları değişiklik göstermektedir. Hatta bankaları oranları emekli müşterilerinin aldıkları emekli aylıklarına göre de değişiklik göstermektedir. Bazen bankalar emekli vatandaşları bünyelerine dahil etmek adına aralarında promosyon yarışına girmektedirler. 

Bankalar emekli maaşlarını bankalarına taşıyan kişilere avantajlı promosyon oranları sunmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası TEB, maaşını bankaya taşıyan ve bankanın belirlediği şartları sağlayan emekliler için 1.200 TL'ye varan yüksek oranla promosyon sunmaktadır. Peki 1200 TL promosyon alma şartları nelerdir?

EMEKLİ MAAŞINIZI TEB'E TAŞIYANLARA!

Teb resni internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda şu açıklamalarda bulundu; "Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz 1.200 TL’ye varan nakit promosyon kazanıyor ifadeleri ile promosyon duyurusu yaptı.

1.200 TL PROMOSYON ALMA ŞARTLARI NELERDİR?


TEB promosyondan yararlanmak için emekli müşterilerinin 36 ay olarak taahhütte bulunmaları gerekmektedir.

TEB promosyondan yararlanmak için TEB'den 2 adet otomatik fatura talimatı gerekmektedir.

TEB maaş transferinin gerçekleşmesinin ardından maaş tutarına bağlı olarak aşağıda belirteceğimiz tutarları alacaklardır.

MAAŞ TRANSFERİNİN GERÇEKLEŞMESİNİN ARDINDAN ALINACAK PROMOSYON TUTARLARI

Bu tabloda belirtilen tutarlar "Nakit Promosyon" kısmında belirtilmekte olan tutarlar emekli maaşlarını belirtmektedir. Bu sütünda ise emekli maaşlarını Türkiye Ekonomi Bankasına taşıyanlar ve 36 ay boyunca bankada kalmalarını taahhüt etmelerine karşılık olarak banka tarafından ödenecek olan promosyon tutarlarını belirtmektedir.

 - "Ek Promosyon" sütununda belirtilmekte olan tutarlar ise müşterilerin 36 aylık süre ile taahhütleri boyunca TEB'de en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı vermeleri, bulundurmalarına karşılık olarak ödenecek promosyon miktarları belirtilmiştir.

 
Maaş BandıNakit PromosyonEk PromosyonToplam Promosyon
0-1.499 TL500 TL300 TL800 TL 
1.500-2.499 TL625 TL375 T1.000 TL
2.500+ TL750 TL450 TL1.200 TL
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR