Emekilere Özel Kredi Destekleri Gelmeye Devam Ediyor! Halkbank 100.000 TL'ye Kadar Kredi Fırsatı!

Emekilere Özel Kredi Destekleri Gelmeye Devam Ediyor! Halkbank 100.000 TL'ye Kadar Kredi Fırsatı!

Mutlu emekli kredi başvurusu yapmak için SMS ile başvuru imkanı! SMS ile başvuru nasıl yapılacak? Kredi ödeme ve taksit tutarları ne kadar? Kredi ödeme seçenekleri...

Emeklilere özel destekler gelmeye devam ediyor. Çoğu zaman nakdi desteğe ihtiyacı olan emekli vatandaşlar ödemelerde yada ihtiyaç durumlarında sıkıntı çekmektedirler. Emekli vatandaşın bu ihtiyacına destek olmak adına devreye alınan krediler bulunmaktadır. Halkbankası bu kapsamda emekli müşterilerinin, emekli vatandaşın yanında olarak 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi desteği sunmaktadır. Emeklilere özel ihtiyaç kredisini 36 ay vadeye kadar kullanabilme imkanıda sunulmaktadır.

HALKBANKASI EMEKLİLERE ÖZEL MUTLU EMEKLİ KREDİSİ VERİYOR!

NEDİR?


Halkbankası tarafından emeklilere özel bu kredi desteği, maaşını Halkbankasından alan veya maaşını Halkbankasına taşımayı artık bu bankadan almayı taahhüt eden emekli müşterilerinin tüm nakit ihtiyaçlarına destek olmak adına, aylık %1,71’den başlayan faiz oranları ve bütçelerinize uygun olan geri ödeme seçenekleri ile 100.000 TL'ye kadar 36 ay vade seçeneği ile sunulan kredilerdendir.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ TUTARI VE ÖZELLİKLERİ?

Halkbank mutlu emekli kredisini 100.000 TL'ye kadar kullanabilme imkanı tanınmaktadır. Halkbankası mutlu emekli kredisini %1.71'den başlayan faiz oranı ile tahsis ücretli olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz mutlu emekli kredisini tahsis ücretsiz olarakta kullanabilirsiniz. Tahsis ücretsiz olarak %1.76 faiz oranı ile kullanma imkanı sağlanmaktadır.

MUTLU EMEKLİ KREDİSİNDE KULLANILACAK ÖDEME SEÇENEKLERİ?


Mutlu emekli kredi ödemelerinizi, Aylık eşit taksitli, olarak ödeyebilirsiniz.

Mutlu emekli kredi ödemelerinizi, Artan taksitli, olarak ödeyebilirsiniz.

Mutlu emekli kredi ödemelerinizi, Azalan taksitli, olarak ödeyebilirsiniz.

Mutlu emekli kredi ödemelerinizi, 3 ayda bir eşit taksitli, olarak ödeyebilirsiniz.

Mutlu emekli kredi ödemelerinizi, Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.

ÖDEMELER, TAKSİT VE FAİZ ORANLARI!
 
MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ
ÖDEMELERİ
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
AYLIK
FAİZ
ORANI
TAHSİS
ÜCRETİ
TAKSİT
TUTARI
YILLIK
TOPLAM
MALİYET
100.00036 AY1,715253.956,1228,0974
  1,7603.994,2028,5054


HALKBANK BAŞVURULARINIZI;

Halkbank mutlu emekli kredisine başvurularınızı, aralarında birer boşluk bırakarak “EMEKLI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” ( Örnek SMS Metni: EMEKLI 12345678910 3000 15000 ) yazıp 3452’ye SMS gönderebilir, kolaylıkla kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR