Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İşçi Alımı Yapıyor!

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İşçi Alımı Yapıyor!

Hangi ile, illere işçi alınacak? Son başvuru tarihi nedir? Başvuru talebini nereden yapabilirim? Başvuru şartları nelerdir? Bütün soruların cevabı işte haberimizin devamında...

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü işçi alımı yapacak. Yapılacak olan işçi alımını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınlayarak belirtti. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü; su arıza, mekanik bakım ve onarımcısı işe almayı planlıyor. Alanya-Gazipaşa Tarım ve Sulama Birliği'ne alınacak olan işçiler Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanmıştır.

İşçi Alımı Başvurusu Nereden Yapılır?

''https://esube.iskur.gov.tr'' internet sitesi üzerinden ya da bulunduğunuz şehirdeki İŞKUR il dairesinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Yalnızca ilanın şartlarına uygun olan kişiler DSİ tarafından işe alınacak.


Başvuru Şartları Nelerdir?

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) tarafından yayımlanan işçi alım ilanına başvuru yapabilmek için en düşük eğitim seviyesi ilköğretim ve en yüksek eğitim seviyesi lisans olarak belirtildi.

Alınacak olan işçiler su arıza işçisi, mekanik bakım ve onarım işçisi olarak işe alınacaklardır. İş başvurularının son tarihi ise 26 Ağustos 2019 olarak Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) tarafından belirlendi.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR