Denizbank Yüzde 0,49 Faizli 12 Ay Ertelemeli 125 TL Taksitli Kredi Veriyor! Hemen Başvuru Yapın!

Denizbank Yüzde 0,49 Faizli 12 Ay Ertelemeli 125 TL Taksitli Kredi Veriyor! Hemen Başvuru Yapın!

Korona virüs salgını sonrasında pek çok özel banka da olduğu gibi Denizbank’ta da yeni yapılanmalar var. Özellikle kredi tüketicilerini sevindirecek müjdeli haberler sürekli olarak geliyor.

Korona virüs salgını sonrasında pek çok özel banka da olduğu gibi Denizbank’ta da yeni yapılanmalar var. Özellikle kredi tüketicilerini sevindirecek müjdeli haberler sürekli olarak geliyor. Henüz yayınlanmadı ancak ön bilgi olarak kamuoyuna sunuldu. Denizbank yüzde 0,49 kredi faiz oranları kapsamında taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi verecek. Korona virüs sonrasında milyonlarca vatandaşımız işsiz kaldı, yüz binlerce işletme kapatıldı ancak ülke içerisinde ekonomik akışın durdurulmaması için gerekli olan tüm çalışmalar yapıldı. Vatandaşlarımız maddi sıkıntıların üstesinden gelebilmek için çeşitli hamleler yaptı. Bunlarla beraber bankalardan gelen özel ve toplu teklifler ile beraber en az 10 milyon vatandaşımızın birkaç aylık maddi ihtiyaçları karşılanmış oldu. Acil bir şekilde sorunlara çözüm bulabilen Denizbank ve diğer tüm özel bankalar ile beraber yapılan anlaşmalar sonucunda hem uygun faiz oranları ile kredi verildi hem de sosyal yardım olanaklarında artış görüldü.
Denizbank, bu durumdan etkilenen insanlara o günlerde kredi kampanyası çıkartmamış olsa dahi şu an başlatacağı yeni kredi modeli ile beraber vatandaşlarımızın tüm istek ve ihtiyaçlarına düşük faizli kredi paketi ile cevap verebilecek duruma geldi. Darboğaz durumda olan Türkiye’nin tek temennisi hızlı bir şekilde uygun kredi paketleri, yüksek oranda enflasyon düşüşü ve fiyatlarda indirimler ile beraber maaşlara zam yapılması. Ancak durum öyle olmayınca yine mecburen bankalardan gelebilecek olan tekliflere odaklanılıyor. Dünya genelinde devam eden Korona virüs salgını sebebiyle bankalar dahi çekingen davranıyor ancak Denizbank başlatacak olduğu bu yeni kredi paketi ile beraber ekonomik sıkıntı içerisinde olan vatandaşlarımıza bir can suyu vermiş olacak. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler için ihtiyaç kredisi paketi açıklandığı zaman başvurular hem dijital kanallardan alınacak hem de fiziksel şube kanalı ile alınacak. Bu sayede kamu bankaları ile rekabete girebilecek.

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için öncelikle hangi kanallardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğinizi biliyor olmanız gerekiyor. Denizbank hem fiziksel şubelerden hem mobil bankacılıktan hem telefon bankacılığından hem de internet bankacılığından ihtiyaç kredisi başvurusu alabilir. Özel banka olarak hizmet vermekte olan Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin mutlaka yanlarında götürmeleri gereken belgeler şu şekildedir:
 • T.C. kimlik belgesi
 • Üzerine tapu, fatura, noter usulü satışı alınmış malın evrakı
 • Gelir belgesi
 • İkametgâh belgesi
 • Gerekiyor ise kefil
DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Denizbank ihtiyaç kredisi özellikleri şu şekildedir:
 • Yüzde 0,49 kredi faiz oranı
 • İlk 12 ay taksit ertelemeli
 • 125 TL taksit ödemeli
 • Kredi tutarına göre yükseltilebilen taksit ödemesi
 • Enflasyona göre düşebilen ancak yükselmeyen kredi faiz oranı
Yukarıda saydığımız tüm özellikler Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler için geçerli olacak. Maddi sıkıntılarından bir an önce arınmak ve kurtulmak isteyen vatandaşlarımızın tek kullanabileceği şu ana kadar açıklanan en mantıklı kredi paketlerinden bir tanesi olan Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için vatandaşlarımızın şu şekilde başvuru yapmaları gerekiyor:

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için vatandaşlarımızın şu şekilde başvuru yapmaları gerekiyor:
 • Denizbank fiziksel şubeleri
 • Denizbank mobil bankacılık
 • Denizbank telefon bankacılığı
 • Denizbank internet bankacılığı
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER