Denizbank Tüm Banka Borçlarınızı Kapatan Çok Özel Bir Sistem Duyurdu: "Transfer / Borç Kapatma Kredisi"

Denizbank Tüm Banka Borçlarınızı Kapatan Çok Özel Bir Sistem Duyurdu: 'Transfer / Borç Kapatma Kredisi'
YAYIN TARİHİ: 15.03.2020 18:27:00
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Denizbank Transfer / Borç Kapatma Kredisi'ni duyurdu. Peki Transfer Kredi Borcu Kapatma kredisi nedir? Tüm kredi borçlarını tek bir kredi ile kapatabilmek mümkün mü? Denizbank transfer kredisi şartları ve ödeme koşulları nedir? Başa kredi borcu kapatma kredisi veren banka var mı? En uygunu hangisi?

Denizbank'tan transfer kredisini duyurdu. Peki nedir bu transfer kredisi? Tüm banka borçlarını tek bir kredi ile mi kapatıyoruz? Yoksa farklı birşey mi? Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Denizbank transfer kredisi ile ilgili tüm detayları haberimizde size veriyor olacağız.

Hepimiz bankalardan kredi ve kredi kartı alıp kullanıyoruz. Bazen farklı farklı sebeplerle borçlar birikiyor ve her bankaya farklı farklı oranlarda faizler ödüyoruz. Aslında birçok vatandaşımızın en merak ettiği sorulardan birisi borç kapatma kredisi diye bir şey var mı? Yani tüm bankaların borçlarını tek bir kredi ile ödeyebiliyor muyuz? 

Kredi kartı borcu veya kredi borcu olanlar için Denizbank'tan çok önemli bir haber geldi. Denizbank transfer / borç kapatma kredisi ile bankalara ve kredi kartlarına ait borçlarınızı kapatabilirsiniz. Peki Denizbank transfer / borç kapatma kredisinden kimler faydalanabilir? Kimler tüm kredi borçlarını tek bir bankaya bağlayabilir? Şartlar neler? Nasıl başvurulur?

Denizbank Transfer / Borç Kapatma Kredisi Başvurusu Nedir? Nereden Yapılır?

Denizbank Transfer / Borç Kapatma kredisi emekli vatandaşlarımız tarafından kullanılabilir. 60 aya kadar çok uygun faiz oranlarıyla birlikte bu imkandan faydalanabilirler. Üstelik emekli vatandaşlarımızdan bununla ilgili herhangi bir kefil istenmemektedir. 

Denizbank transfer borç kapatma kredisi için başvurular Denizbank şubelerinden yapılmaktadır. 

Denizbank Transfer / Borç Kapatma Kredisi Başvuru Koşulları

Gelir belgesi,
İkametgah veya isme ait abonelik faturası
Nüfus Cüzdanı
Kredi başvuru formu

Başvuru Süreci Ardından Yapılacak Olan İncelemede

Başvuru sahibinin;

Emekli olmasının,
Kredi secilinin temiz olmasının, 
Borcu bolunmamasının,
Ödeyeceği kredinin aylık taksit tutarının maaşının yarısını geçmemesinin 

çok önemli olduğunu belirtmek isteriz.


Denizbank Transfer / Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları

Denizbank aslında bu konuda kendi müşterini korumak adına farklı faiz politikası uyguluyor. Transfer / Borç Kapatma Faizlerine baktığımızda kendi müşterine 1.49'dan verirken kendi müşterisi olmayanlara 1.99' oranından kredi imkanı sunuyor.

Kendi müşterisi derken aslında Denizbank hesabı olan veya Denizbank kredi kartı kullanan müşterilerden bahsediyoruz. Tabii ki bankanın bunu yapması son derece doğal. Çünkü kendi müşterisine ve dışardan gelen bir müşteriye aynı şekilde yaklaşması adaletsizlik olurdu. 

Denizbank Transfer / Borç Kapatma Kredisi Masrafları Neler?

Bunu bir örnekle açıklayacak olursak, Örneğin 10.000 TL Transfer / Borç Kapatma Kredisi çektiniz. Önce 50 TL hesaplanan kredi tahsis ücreti vardır. Bunlar dışında da 

12 ay için 123 TL
24 ay için 194 TL
36 ay için 274 TL
48 ay için 361 TL
60 ay için 458 TL 

Sigorta ve vergi toplamı vardır. 

Örnek Denizbank Transfer / Borç Kapatma Kredisi Ödeme Tablosu

Denizbank müşterisi olarak 1.49 oranıyla 10.000 TL kredi çektiğinizi düşünelim.

12 ay için 933 TL
24 ay için 516 TL
36 ay için 379 TL
48 ay için 312 TL
60 ay için 273 TL

taksit ödeyeceksiniz.

Aslında bu haberimizde asdece Denizbank'tan bahsettik. Sadece Denizbank'ta Borç Kapatma Kredisi olarak tabir edilen kredi yok. Bunu birçok banka yapıyor. Ancak bu haberimizde biz Denizbank'tan bahsetmek istedik. Bu haber dizimize tüm bankaları ekleyerek devam etmeyi düşünüyoruz. Çünkü vatandaşlarımız için çok önemli bir konuyu biz de Mesleki Haber (www.meslekihaber.com) olarak derinlemesine inceliyor olacağız.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR