Çeyiz, Beyaz Eşya, Mobilya, Kredi Desteği Devam Ediyor! Halkbank 30.000 TL Kampanya!

Çeyiz, Beyaz Eşya, Mobilya, Kredi Desteği Devam Ediyor! Halkbank 30.000 TL Kampanya!

Sosyal hayatı destek başvuruları nereden yapılıyor? Halkbank sosyal hayatı destek kredisinden kimler yararlanabiliyor? Hangi ürünleri kapsamaktadır? Özellikleri nelerdir? Kredi hakkında tüm detaylar...

Büyük destek verilmeye devam ediyor. Kamu bankaları ortak kararı ile sunulan destek devam ediyor. Kamu Banklarının salgın sürecinde devreye aldığı önemli paketlerden biride sosyal hayatı destek paketidir. Devreye alınan bu paketten bir çok vatandaşımız yararlandı. Halkbank tarafından verilen bu destek paketinden halada yararlanılmaktadır. Kredi destek paketi hala devam etmektedir.

Bu kredi desteği çok düşük faiz oranları ile devreye alınmasının ardından oranlarda değişiklikler yaşanmıştır. Evlenecek ve evini yenileyecek olan vatandaşın en çok tercih ettiği kredi desteklerinden biri olmaktadır. Mobilya, beyaz eşya, elektronik, boya malzemeleri, kapı sistemleri ve pencere sistemlerinden yararlanmak isteyen kişiler bu krediden yararlanabilirler.

Halkbankası tarafından sunulan sosyal hayatı destek başvuruları nereden yapılıyor? Kimler yararlanabiliyor? Hangi ürünleri kapsamaktadır? Özellikleri nelerdir?

SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ DEVAM EDİYOR MU? (HALKBANK)

Halkbankası ve diğer kamu bankaları ortak kararı ile devreye alınan bu kredi için başvurular hala devam etmektedir. Bu kredi için oranlarda güncelleme yapılmıştır. Bu krediden yararlanacak kişiler için tüm detaylar haberimizde açıklanmıştır.

Halkbank sosyal hayatı destek kredi paketi kapsamında bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre;" Küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile birlikte; müşterilerimizin mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanmasının amacıyla aylık %1,44’den başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle 30.000 TL'ye kadar Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi hizmete sunulmuştur." şeklinde duyurusu yapılmıştır.

SOSYAL HAYATI DESTEK ORANLARI GÜNCELLENDİ Mİ? ÖZELLİKLERİ NELERDİR? (HALKBANK)


Halkbankası tarafından devreye alınan bu krediyi dilerseniz eğer bankanın anlaşmalı olduğu firma veya bayiler aracılığı ile alınacak olan proforma fatura- kesin fatura ile 30.000 TL’ye kadar kredinizi alabilirsiniz. Bu kredinizi ayrıca aylık %1,44 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Yada Halkbankası müşterisi olup anlaşmalı olmayan firmalar aracılığı ile bayi ve mağazadan alınan proforma fatura- kesin fatura ile  %1,74 faiz oranı ile de kullanabilirsiniz.

Halkbank sosyal hayatı destek kredisi için ödemelerinizi; aylık eşit taksitli olarak  ödemelerinizi yapabilirsiniz.

HALKBANK SOSYAL HAYATI DESTEK BAŞVURULARI NEREDEN YAPILACAK?

Halkbank sosyal hayatı destek başvurunuzu bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Yada size en yakın banka şubelerine giderek başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Başvurunuzu da resmi internet sitesi üzerinden yapmak için aşağıdaki link aracılığı ile yapabilirsiniz.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ ÖDEMELERİ DEĞİŞTİ Mİ? ÖDEMELER NASIL OLACAK? (HALKBANK)

Halkbank sosyal hayatı destek kredisinde ilk çıktığı uygun ve avantajlı ödemelerin ardından oranlarda ve ödemelerde değişiklikler yaşanmıştır. Yaşanan değişikliklerin   ardından ödemeler aşağıdaki gibidir;
 
HALKBANK SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ
GÜNCEL ÖDEMELERİ
Örnek Kredi Tutarı (TL)Kredi
Vadesi (Ay)
Aylık Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti (TL)Taksit Tutarı (TL)Yıllık Maliyet Oranı(%)
10.00036 Ay1,4452,50375,4023,2918
1,7452,50 397,8928,6418
30.0001,44157,501.126,1923,2918
1,74157,50 1.193,6828,6418


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR