CepteTEB, Akbank, Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası’ndan Kefilsiz Kredi Fırsatı

CepteTEB, Akbank, Vakıfbank ve Yapı Kredi Bankası’ndan Kefilsiz Kredi Fırsatı

Kefilsiz şekilde banka kredisi almak isteyenler buraya! İşte kefil istemeyen bankalar ve detayları!

Birçok kişi çeşitli nedenlerden dolayı banka kredisi almak için şubelere gidiyor. Ancak istenen kredi tutarı için bankalar kefil isteminde bulunuyor. Bu kefil koşulu ise genel olarak daha önceki kredi işlemlerinden dolayı kredi notunun düşük olmasından ya da gelir durumunun bankanın istediği düzeyde olmadığından kaynaklanıyor diyebiliriz. Böyle durumlarda ise bankalar mecburen kredi sözleşmesinin yanında kefil de istiyor. Böylelikle krediyi alan kişi kredi ödemelerini gerçekleştirmediğinde ikinci vekil olarak kefil olan kişiler kredi ödemelerini yapmak durumunda kalıyor.

Yaşanılan korona virüs salgını sonrasında ise pek çok banka kefil istemeden kredi başvuruları almaya başladı. Genel olarak salgın döneminde kişilerin gelir durumunda çok daha düşmesinden kaynaklı olarak kefil durumu tamamen ortadan kaldırıldı. Böylelikle de kredi almak isteyen kişiler daha rahat bir şekilde kredi almaya başlayabildi. Eylül ayı itibariyle de pek çok banka bu şekilde kefil istemeden kredi talepleri alabiliyor diyebiliriz. Sırasıyla da bu bankalar aşağıdaki gibi listeleniyor.

CEPTETEB KEFİLSİZ KREDİ DETAYLARI

CEPTETEB Bankası kefilsiz şekilde kredi ihtiyacı olan kişilere kredi verebiliyor. Fakat bu krediler için bazı koşulları sağlıyor olmak gerekiyor. Koşullar olarak da 18 ile 65 yaş aralığında olmak ve krediye başvuru için bankanın müşterisi olmak gerekiyor diyebiliriz. Bin lira ya da 50 bin lira arasında verilebilen bu kefilsiz kredilerde 3 ile 36 ay vade süresi yani taksitlendirme bulunuyor. Normal faiz oranları dahilinde verilen kredi paketlerine İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık sistemleri ile başvuru yapmak mümkün. Ancak daha öncesinde kredi özel detaylarına banka web sitesinden göz atmak gerekiyor.

AKBANK KEFİLSİZ KREDİ İMKANLARI


Akbank birçok avantajlı kredi paketi ile birlikte gündemde olmasına rağmen kefilsiz kredi ihtiyaçlarını giderdiği için de son derece tavsiye ediliyor. Banka tarafından verilen kefilsiz kredilerde kredi puanı eğer istenen düzeyde ise 40 bin liraya kadar kredi çekilebiliyor. Bunun yanında başvurular onaylandığı zaman krediyi almak için bankaya da gitmeye gerek kalmıyor. Çekilen krediler hesaptan direkt olarak kullanılabiliyor. Düşük faiz oranları ve kolay ödeme koşulları ile birlikte kefilsiz krediler alınabiliyor. Başvuruları İnternet üzerinden ya da direkt banka şubesine giderek yapabilirsiniz.

VAKIFBANK KEFİLSİZ KREDİ AVANTAJLARI VE DETAYLARI

Vakıfbank kefilsiz şekilde kredi sunabiliyor. Bu kredilerde ise bankadan maaş almayan kişiler için 9 bin lira, bankadan maaş alan kişiler için de 30 bin liraya kadar kredi tutarları çıkabiliyor. Genel olarak oldukça avantajlı olarak sunulan bu kredilerin ödeme planları da tam olarak istenen düzeydedir. Böylelikle kredi ödemeleri gerçekleştirirken herhangi bir sorun ile karşılaşılmıyor. Rahat bir ödeme dönemi gerçekleşiyor. Kredi notu düşük olan kişiler için de gayrimenkul ipoteği gösterilerek kredi alınabiliyor. Bunun yanında diğer bütün detayları da kredi başvuru ekranında veriyor. Kredilere başvuru yapmak isteyen kişiler İnternet bankacılığı ile bunu gerçekleştirebilir. Yaşanılan korona virüs salgını nedeniyle daha çok İnternet başvuruları tavsiye ediliyor.

YAPI KREDİ KEFİLSİZ KREDİLER

Yapı Kredi Bankası da kefilsiz şekilde kredi sunmasıyla gündem olmuş bir bankadır. Bunun yanında 3 aya kadar da ödeme ertelemesi bulunan kefilsiz kredilerin başvuruları halen açıktır. İsteyen kişiler belirli kredi tutarları dahilinde başvuru yaparak kredi ihtiyaçlarını giderebilirler. Düşük faiz oranları ile verilen kredilerin başvuruları bireysel İnternet şubelerinden ya da Mobil şubelerden gerçekleşebiliyor. Başvuru formunun doldurulmasıyla diğer bilgiler yetkili eleman tarafından iletiliyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER