Büyük Fırsat! 7/24 İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapabilirsiniz! TEB Bankaya Gitmeden Kullanma İmkanı!

Büyük Fırsat! 7/24 İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapabilirsiniz! TEB Bankaya Gitmeden Kullanma İmkanı!

TEB ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadardır? Kredinin özellikleri nelerdir? Kredi nasıl kullanılacak? Kredi başvurusu nasıl yapılacak?

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından müşterilerine özel destekler sunulmaya devam ediyor. Türkiye Ekonomi Bankasından tüm ihtiyaçlarınıza destek olacak krediler verilmektedir. Bunlardan biride ihtiyaç kredisi imkanıdır. "TEB'de krediniz çok. Sizin için hazırladığımız avantajlı ihtiyaç kredisi paketlerinden dilediğinizi seçerek nakit ihtiyaçlarınızı hızlı ve pratik şekilde çözün!"

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ!

TEB’in resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre," TEB'in avantajlı dünyasından hemen yararlanabilir, 7/24 kredi başvurusunda bulunabilirsiniz." şeklinde duyurusu yapılmıştır.

Dilerseniz eğer başvuru ve krediyi kullanmak için TEB'in size en yakın şubelerine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Fakat dilerseniz eğer banka şubelerine gitmeye gerek olmadan da, detaylı bilgilere erişmek için başvuru kanallarını inceleyerek başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Banka tarafından onlaylanan kredinizi, ihtiyaç kredinizin faiz oranları, piyasada yaşanan faiz oranı değişikliklerinden artışlarında etkilenmemektedir. İhtiyaç kredinizin, kredi vadesi boyunca sabit kalmaktadır.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

TEB Standart ihtiyaç kredisi ürünlerinden biridir.


TEB ihtiyaç kredinizi, 3 ay ve 36 ay arası vadelerde kullanılabilirsiniz.

TEB ihtiyaç kredisi ayrıca 3 ay erteleme özelliğine sahip bir kredidir.

Bu kredide faiz ve vade oranları müşteri özelinde değişiklikler gösterebilmektedir. Bu durum müşterinin Findeks notuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

TEB Müşterisi iseniz; CEPTETEB İnternet Şubesi, Mobil Uygulama ve teb.com.tr'den kolayca başvurabilir, onaylandığı anda hemen kullanabilirsiniz.TEB Müşterisi değilseniz; teb.com.tr’den kolayca başvurabilirsiniz. 

TEB ihtiyaç kredisi başvurunuz onaylanması durumunda; size en yakın TEB Şubesi’ni ziyaret ederek (https://www.teb.com.tr/en-yakin-teb-sube-atm/) kredinizi kullanabilirsiniz. Bunun için evraklarınızı imzalamanızın ardından kredinizi kullanabilirsiniz. Bankanın ihtiyaç kredisi faiz ve vade oranları müşteri özelinde kredi notunuza göre değişiklik gösterebilmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından piyasa koşullarına göre kampanya koşullarında değişiklik yapabilmektedir.

TEB tarafından onaylanan kredinizin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme hakkına sahip olmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR