Burgan Bank’tan İstediğiniz Kadar İhtiyaç Kredisi!

Burgan Bank’tan İstediğiniz Kadar İhtiyaç Kredisi!

Burgan Bank 60 aya varan vade imkânlarıyla "İpotekli İhtiyaç Kredisi" kampanyasını istediğiniz tutarda tanımlıyor. Banka, "İpotekli İhtiyaç Kredisi"ni uygun faiz oranlarıyla anında kullandırmasıyla biliniyor.

Burgan Bank 60 aya varan vade imkânlarıyla "İpotekli İhtiyaç Kredisi" kampanyasını istediğiniz tutarda tanımlıyor. Banka, "İpotekli İhtiyaç Kredisi"ni uygun faiz oranlarıyla anında kullandırmasıyla biliniyor. Peki, Burgan Bank’ın "İpotekli İhtiyaç Kredisi"nin özellikleri nelerdir? Burgan Bank "İpotekli İhtiyaç Kredisi"ne nasıl başvurulur? Ayrıntılar haberimizde…

Burgan Bank, 60 aya varan vade seçenekleriyle "İpotekli İhtiyaç Kredisi" kampanyası ile neredeyse istediğiniz kadar tutarda şeklinde ifade edilebilecek ihtiyaç kredisini kamuoyuna sundu. Banka, uygun faiz oranlı "İpotekli İhtiyaç Kredisi"ni, gayrimenkulünü ipotek ettirebileceğini beyan eden herkese kullandırıyor.
Haberimizde siz okuyucularımız için Burgan Bank "İpotekli İhtiyaç Kredisi" kampanyasına dair önemli detayların altını çizdik…

Kriterleri sağlayan herkese istediği kadar ihtiyaç kredisi Burgan Bank’tan!

Burgan Bank, “Evin Kredindir” sloganıyla kamuoyuna sunduğu "İpotekli İhtiyaç Kredisi" ile istediğiniz kadar kredi kullanabileceğiniz muazzam bir ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Banka, faiz oranını müşterinin özelliklerine göre ayarlayarak kolay ödemeli "İpotekli İhtiyaç Kredisi" sağlıyor. Başvuruda bulunan bir ipotekli ihtiyaç kredisi talipli müşterisini yüzde 0,60 faiz de bekleyebilir, yüzde 1,50 faiz oranı da, bu tamamen ipotek olarak gösterdiğiniz gayrimenkulün acil satış değerine göre hesaplanıyor… 3’ten 60 aya varan vade imkânları ile kullandırılan "İpotekli İhtiyaç Kredisi"nin tutarı ve vadesi başvuruda bulunan müşterinin özelliklerine göre planlanıyor ve oldukça düşük faiz oranlarıyla hesaplanıyor.
Burgan Bank’ın sağladığı "İpotekli İhtiyaç Kredisi", müşterinin risklilik (kredibilite) durumuna göre planlamıyor, bankanın ipotekli ihtiyaç kredisi kullandırırken kullandığı tek referansı üzerinize kayıtlı olan gayrimenkul olarak kaydediliyor.


İşte Burgan Bank’ın "İpotekli İhtiyaç Kredisi" için sağlamanız gereken koşullar:

İpotek ettireceğiniz gayrimenkul kendi üzerinize olmalıdır,
Bu kredi türü ile gayrimenkulünüzün ekspertiz değerinin belli bir oranına kadar istediğiniz kadar ihtiyaç kredisini ipotek ile kullanabilirsiniz,
İpotek ettireceğiniz gayrimenkul üzerinde herhangi bir kısıtlayıcı şerh olmamalıdır,
Yapılacak ekspertiz sonucunda ipotek ettireceğiniz gayrimenkulün acil satış değeri (başabaş değeri) en az 100,000 TL olmalıdır,
İpotek ettireceğiniz gayrimenkul son beş yıl içerisinde aile içi satışa konu olmamalıdır,
Evinizin kat mülkiyeti tapusu ya da kat irtifakı tapusu olmalıdır,
Talep ettiğiniz kredi tutarı; acil satış tutarının en fazla yüzde 50’si değerinde olmalıdır.

Burgan Bank "İpotekli İhtiyaç Kredisi"ne nasıl başvurulur?

Burgan Bank, müşterilerin "İpotekli İhtiyaç Kredisi" başvurularını hızlı ve kolay biçimde değerlendirmeye alıyor. Bankaya "İpotekli İhtiyaç Kredisi" başvurusunda bulunabilmek için 0850 222 8 222 Telefon Bankacılığı Hattı, www.burgan.com.tr internet adresinden Burgan Bank İnternet Şubesi, Burgan Bank Mobil ve size en yakın şubeye gitmeniz yeterli olacaktır.
Burgan Bank "İpotekli İhtiyaç Kredisi"ni çok daha uygun faiz oranlarıyla kullanabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve Burgan Bank müşterisi olmak ve ipotek göstereceğiniz kendi adınıza kayıtlı bir gayrimenkulün olması gerekiyor. İhtiyaç kredinizin ön değerlendirmesi yapılıp ön onayı yapıldıktan sonra nüfus cüzdanı bilgilerinizi imzalı fotokopisi ile bankaya teslim etmeniz gerekiyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER