Bu Bankalar Emekliye Faizsiz Kredi Veriyor! 10, 20, 30 Bin TL Faizsiz Emekli Kredisi! Hemen Başvurun

Bu Bankalar Emekliye Faizsiz Kredi Veriyor! 10, 20, 30 Bin TL Faizsiz Emekli Kredisi! Hemen Başvurun

Türkiye çok hızlı bir şekilde normalleşme sürecine girebildi. Normalleşme sürecine giren ülkemiz ve vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına emekli vatandaşlara bu bankalardan müthiş fırsatlar sunulabiliyor.

Türkiye çok hızlı bir şekilde normalleşme sürecine girebildi. Normalleşme sürecine giren ülkemiz ve vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına emekli vatandaşlara bu bankalardan müthiş fırsatlar sunulabiliyor. Ekonomik olarak zor günler yaşadık ve neredeyse hepsi bitti. Bu zor günleri unutabilmenin en kolay yolu ise güzel bir ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaktır. Emekliye faizsiz kredi veren bankalar hangileri aramaları için oluşturulan bu haberimiz ile beraber 13,2 milyon emekli vatandaşımıza maaşın on katına kadar avans kredi, faizsiz kredi imkânı ve hızlı maaş gibi çeşitliliklerle emekliler için özel tasarlanmış kredi paketlerini öğrenebileceksiniz.

Emekli vatandaşlarımızın ekonomik olarak tüm ihtiyaçlarının sıkıntısız bir şekilde çözülebilmesi için emekli vatandaşlarımıza faizsiz kredi veren bankalar 2020 yılında da hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Özellikle devletten yapılan ilk açıklamalar nezdinde emekli vatandaşın on maaşı katına kadar avans kredi verilebileceği ifade edilmişti. Özellikle emekli maaşının alındığı bankalardan tam on katına kadar avans çekebilme hakkına sahip olan emekli vatandaşlarımızın çok büyük bir çoğunluğu bu hakkından yararlanmadı. Özellikle 70 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın bu haklarından yararlanmamasının en büyük nedeni nakit paraya ihtiyaçlarının olmamasıdır. Ancak gerçek manada acil nakit paraya ihtiyacı olan emekli vatandaşlarımızın 10 maaşa kadar faizsiz kredi alabilme imkânı da var. Tüm kullanılan kredilerin tamamı faizsiz bir şekilde tahsil edileceği duyurulmuştu. Emekli vatandaşlarımızın rahat bir şekilde tüm acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına verilen bu kredilerin tamamı faizsiz tahsil edileceği gibi dilerlerse 10 aya kadar kredi borcu erteleme sağlayabilecekler.

EMEKLİLERE FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKA VAR MI?

Emekli vatandaşlarımıza her 3 yılda bir vaat edilen faizsiz kredi müjdesidir. Ancak bu zamana kadar pek rastlanan bir durum değildi, özellikle 2017 senesinden önce hiçbir emekli vatandaş faizsiz kredi kullanamadı hem de böyle bir durumun vaat edilmesine rağmen. Bankalar emekli maaşlarını kendilerinden almaları yönünde gerekli vaatleri veriyor olmasına rağmen verilen vaatlerin tutulmadığı biliniyordu. Ancak artık durum öyle değil.

HANGİ BANKALAR EMEKLİYE FAİZSİZ KREDİ VERİYOR!


Öncelikle aşağıda belirttiğimiz bankaların her birinin anlık olarak kampanyalarını bitirebileceklerini bilmeniz gerekiyor.

PTT: Sadece çalışanlarına uzun bir süre kredi veren PTT artık tüm ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ve özellikle emekli kişilere faizsiz kredi verebilmektedir. Emekli maaşını PTT’den alan tüm emekliler faizsiz kredi imkânından faydalanabilir.

VAKIFBANK: Vakıfbank anlaşmalı olduğu PTT ile beraber 60 ay vadeli 40 bin TL’ye kadar emeklilere kredi vermektedir. Verilen tüm kredileri Vakıfbank şubelerinden temin edebilirsiniz. Vakıfbank sınır olarak ise 80 yaş ve üzerine kredi vermemektedir.

DENİZBANK: Denizbank emekliler için 1000 TL’lik mini kredi vermektedir. Denizbank 1000 TL’lik mini krediyi tamamen faizsiz olarak sadece emekli vatandaşlarımıza sunmaktadır. 1000 TL’lik Denizbank mini kredi ile beraber acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabileceği düşünülmektedir. Faizsiz kredi başvurusu yapabilmek için emekli vatandaşlarımızın Denizbank banka hesaplarında en az iki adet faturayı otomatik ödeme talimatına almaları gerekmektedir. Denizbank mini krediden faydalanabilmek için tek istediği şartı iki adet faturanın otomatik ödeme talimatına alınmasıdır.

HALKBANK: Halkbank Mutu Emekli Kredi kampanyası ile beraber sadece müşterilerine hizmet vermektedir. 60 ay vade ile 50 bin TL’ye kadar kredi imkânı sağlayabilen Halkbank mutlu emekli kredi kampanyasına başvuru yapabilmek için internet bankacılı, mobil bankacılık ve fiziksel Halkbank şubelerinden başvuru yapılabilir. Yüzde 0,98 kredi faiz oranı ile emeklilere emekli kredisi vermektedir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER