Bu Banka Her Emekliye 2 Bin 900 TL Promosyon Ödeyecek! Hemen Başvuru Yapın!

Bu Banka Her Emekliye 2 Bin 900 TL Promosyon Ödeyecek! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 28.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Günümüzde yaklaşık 13 milyona yakın emekli bireyler Temmuz ayı içerisinde maaşlarını zamlı bir şekilde almasıyla beraber bayram ikramiye ödemelerini de alma fırsatını buldu.

Günümüzde yaklaşık 13 milyona yakın emekli bireyler Temmuz ayı içerisinde maaşlarını zamlı bir şekilde almasıyla beraber bayram ikramiye ödemelerini de alma fırsatını buldu. Ancak yapılan açıklamalar karşısında milyonlarca emekli vatandaşımız bu fırsattan da yararlanmak istemektedir. Bankalar tarafından maaşların bankalardan alınması karşısında yıllık promosyon ödemeleri yapılmaktadır. Temmuz ayı emekli bireyler için kazançlı ay olmasının yanı sıra pek çok vatandaşımız promosyon ödemelerinin heyecanına girmiş bulunmaktadır. İş bankası tarafından yayımlanan haberler kapsamında ilk emekli maaşın da İş bankasını tercih eden ya da mevcut emekli maaşını İş bankasına taşıyanlar için olağanüstü müjdeli haberi sundu. Yapılan açıklamalar dahilinde bu kişiler maaşlarını İş bankasından almasının yanı sıra promosyon ödemelerini alma olanağına sahip olabilecek.
Emekli vatandaşlarımız için yapılan son dakika haberler kapsamında emekli maaşını İş bankasına taşıyan ya da yeni emekli olması ile birlikte ilk maaşını İş bankasından alan bireyler promosyon ödemelerinden yararlanabilecek. Bu kapsam doğrultusunda emekli sandığı, SSK ve BAĞ-KUR emeklileri için en az 750 TL verileceği açıklanmasının yanı sıra bu ödemelerin 1000 TL’ye kadar artış göstereceği de açıklanmıştır. 2020 temmuz ayı zamları ve ikramiye ödemelerinin yapılmasının ardından pek çok vatandaşımız tarafından promosyon ödemeleri de sık sık karşımıza çıkan olanaklar arasında bulunmaktadır. Yapılan açıklamalar dahilinde İş bankası üzerinden emekli maaşını alan emekli bireyler için 750 TL ila 1000 TL arasında promosyon ödemesi sağlanacağı bildirildi.

İŞ BANKASI AÇIKLADI! PROMOSYON ÖDEMELERİNİZİ ALABİLİRSİNİZ!


Milyonlarca emekli vatandaşlarımız bankalar üzerinden emekli maaş ödemelerini almaları doğrultusunda bankalar arasında rekabetin artış göstermesine sebep olmaktadır. Günümüzde hangi bankadan alırsanız alın belli bir miktar üzerinden promosyon ödemelerinden yararlanma olanağına sahip olabilirsiniz. İş bankası yapmış olduğu açıklamalar dahilinde taahhüt vermeniz durumunda yeni emekli olmuş ve ilk maaşını alacak olan emekli bireyler için promosyon ödemesi açıklaması yapıldı. İlk maaşını İş bankası üzerinden almak isteyen bireyler için banka tarafından 750 TL ila 1000 TL arasında promosyon ödemesi yapılacak.

İŞ BANKASI YAPILACAK ÖDEMELERİ YAYIMLADI! İŞTE AYRINTILAR…

Mevcutta bulunan emekli maaş ödemelerini iş bankasına taşıyan bireyler ve yeni emekli olan ve iş bankası üzerinden maaşlarını çekmek isteyen bireyler için olağanüstü fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Yapılan açıklamalar dahilinde SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı kapsamında emekli olan bireyler emekli maaş ödemelerini İş bankasından alması ve taahhüt etmesi durumunda promosyon ödeme kampanyalarından yararlanabilecek.
Bankalar tarafından 3 yıllık bir sözleşme yapılması ile birlikte bankalar emekli bireyler için beli bir miktar ödeme yapmaktadır. Bu kapsam doğrultusunda 2020 ila 2023 dönemleri için iş bankası tarafından promosyon ödeme tutarları açıklandı. Ödemelerin yapılacağı emekli bireyler için karşılık gelen tutar karşısında eğer haciz ya da nafaka kesintisi bulunuyor ise bunların kesintisi yapılması ile birlikte yapılacak ödemelerin tutarı belirlenmektedir. Bu kapsam doğrultusunda İş bankası peşin olarak 3 yıllık taahhüt karşılığında;
  • 1.500 TL’den düşük (1.500 TL hariç) maaşlar için 750 TL,
  • 1.500 – 2.500 TL arası (2.500 TL hariç) maaşlar için 875 TL,
  • 2.500 TL ve üzerinde maaşlar için 1.000 TL ödeme yapılıyor.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER