Borcunu Ödeyemeyenlere Akbank’tan Sevindirici Haber! Hemen Başvuru Yapın!

Borcunu Ödeyemeyenlere Akbank’tan Sevindirici Haber! Hemen Başvuru Yapın!

Evlerden çıkarak şubelere gitmeye dahi gerek kalmadan vatandaşlar adına Akbank 40 bin TL ye kadar kolay kredi imkanı sağlıyor.

Ülke içerisinde meydana gelen koronavirüs döneminin sonrasında kişiler ekonomik anlamda bir hayli zorluk çekmeye başlamıştı. Bütçeler üzerinde gelir gider dengelerinin olmaması ise ciddi anlamda güçlüklerin meydana gelmesine sebep oldu. Bu anlamda ise kişiler yaşadıkları problemlerden kurtulabilmek adına ihtiyaç kredi yöntemlerini tercih etmektedir.
Akbank da kendi müşterileri adına bu dönemlerden iyi bir rahatlama sunmak adına kolay ihtiyaç kredisi şansını ile yer almayı tercih ediyor. Peki, kredi tercihlerinden faydalanabilmek adına gerekli koşullar nelerdir, kimler alabilir? İşte merak edilen tüm ayrıntılar… Ülkede ekonomik konuda zorluklar her geçen gün biraz daha yükselmeye devam ediyor. Bu anlarda gelir ve gider dengelerinin bir hayli alt üst olması ise kişilerin en kolay yolu ihtiyaç kredisi alma adımlarında görmektedir: Bu anlarda iyi bir biçimde nakit akışı sağlamak adına ise vatandaşlar bankaların verdiği alternatifleri tercih ediyor. Akbank’da bu alternatifleri sunan bankalardan bir tanesidir. Evlerden çıkarak şubelere gitmeye dahi gerek kalmadan vatandaşlar adına Akbank 40 bin TL ye kadar kolay kredi imkanı sağlıyor.

AKBANK KOLAY KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Akbank hem şubeleri ile hem de mobil internet üzerinden istedikleri an kolay kredi başvurusu yapma imkânları sunmaya devam ediyor. Başvuru işlemleri için tercihlere göre banka arama yolları ile de yerine getirilebilir. Başvuruların en kısa sürede onaylanması ya da gerekli konuları meydana getirmesi adına cevapları dikkatleri çekiyor. Bu anlarda Akbank kredi fırsatları tercih edildiği an eğer onaylanma meydana gelirse istek edilen ücret kısa sürede hesaplanarak kişilerin hesaplarına aktarımları da gerçekleştirilebiliyor.

UYGUN KOŞUL SAĞLAYANLAR ADINA İHTİYAÇ KREDİSİ


Akbank şu an korona virüs döneminde ihtiyaç kredisi imkânları sunarak kişilere bir de 60 aya kadar vade fırsatları sağlıyor. Bu sayede kredi alan vatandaşlar ister ise bir yanda da ödemelere 3 ay ertelemeli olarak başlama şanslarına da sahip. Şu an 40 bin TL ye kadar sunulan 60 ay vadeli kredi ise eğer 3 ay ertelemeli ödeme işlemleri tercih edilme durumunda ise ödenecek miktar 60 ay içerisinde değil de 57 ay  içerisinde ödenmesi gerekecek. Bu işlemler sadece banka şubeleri ile uygulanacaktı. Akbank müşterileri şu an 60 ay vadeli olarak yüzde 1.39 faiz yüzdeleri ile 40 bin TL ye kadar kredi çekme haklarına da sahip. Bu koşullar içerisinde tercih edilen kredi imkânları ile birlikte kullanıcılar da vade zamanı içerisinde her ay ortalama olarak 1060 TL kredi taksiti ödemeye devam etmekteler. Bunun sonunda ise yapılacak toplam ödeme tutarı ise 40 bin TL den 63.816 TL ye kadar da artış göstermiş olacaktır

AKBANK KREDİ KULLANMA KOŞULLARI

18 yaşını bitirmiş olmanız
Kredi ödemelerinizin genelde olarak zamanında ve eksiksiz olması
Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız gerekmektedir
İpotek verecekseniz eşinizin izini yazılı olarak bankaya vermeniz gerekmektedir
Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade olarak çekilebilmektedir.

AKBANK KREDİ BAŞVURU EVRAKLARI

Nüfus cüzdan kâğıdı
İkamet belgesi veya faturalar
Gelir Belgesi evrakı
Memurlar: Maaş bordrosu
Özel Sektör Personelleri: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri
Emekliler: Emekli aylık döküm evrakı
Şirket Ortağı olan kişiler: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi
Çiftçiler: Çiftçilik evrakı, arazi tapu fotokopileri
Gayrimenkul Kira Geliri Olan vatandaşlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı
.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER