Borcu Olanlara 50.000 TL Kredi Müjdesi Geldi! Son Dakika Vakıfbank, Akbank, Denizbank, Finansbank...

Borcu Olanlara 50.000 TL Kredi Müjdesi Geldi! Son Dakika Vakıfbank, Akbank, Denizbank, Finansbank...

Hangi bankalar borç kapatma kredi desteği sağlamaktadır? Borç kapatma kredi limiti nedir? Hangi banka ne kadar limit sağlamaktadır. Bankaların borç kapatma kredisi vadesi ve faiz oranı nedir? Kefil gerekli midir? Şartlar nelerdir?

Bankalar kredi almayı düşünen müşterileri için en uygun kredi kampanyalarını ve desteklerini sunmaya devam ediyorlar. Kredi başvurusu yapanlar için ilk olarak değerlendirme yapılmaktadır ve ardından sicili ve puanı uygun kişiler kredi almaya hak kazanmaktadırlar.

Kredi borcu olan kişilerde kredileri ödemekte zorluk çekebilmektedirler. Bu kapsamda bankalar borç kapatma kredisi sunarak borcun tek bir çatı altında toplanmasına imkan vermektedirler. Borcu ödemekte zorluk çeken müşterilerini tek çatı altında topladıktan sonra uygun faiz oranları ile de ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Bu verilen kredi kapsamında, farklı farklı bankalara ödeme yapmak zor olurken bu şekilde tek bir bankada topamak ödeme kolaylığıda sağlamaktadır.

VAKIFBANK BORÇ KAPATMA KREDİSi TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI?

Vakıfbank borçlarını tek bir çatı altında toplamak isteyenlere borç kapatma kredisi olarak 50.000 TL limitli kredi sunmaktadır. Banka tarafından belirlenen şartlara uygun olan kişiler bu krediyi almaya hak kazanacaklardır.

Bankaya gittiğinizde banka tüm bankalara olan borçlarınızı hesaplayarak size 36 ay vade ile krediyi sunmaktadır. Vakıfbank borç kapatma kredisine 3 ay ertelemeli olarak başvurusu yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Vakıfbank tarafından borç kapatma kredisi kullanacak emekli kişilerin bu bankadan maaş alması, çalışan kişilerin ise de en az 6 aylık sigortaları olması gerekmektedir.

Ayrıca yeni işe başlayan veya emekli maaşı Vakıfbank'tan almayan kişiler, maalesef onay alamayacaklardır. Borç kapatma kredi başvurusu için banka şubesine gitmeniz gerekmektedir.

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSi TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI

Denizbank tarafından da borç kapatma kredisi sağlanmaktadır. Borç kapatma kredisinde faiz oranları vade sürecine göre değişiklik göstermektedir. Müşteriler kısa vadeli borç kapatma  kredisi kullanımlarında çok düşük faiz oranı ile bu krediyi sunmaktadır. Kredi imkanından yararlanırken  orta ve uzun vadeli ödemelerde ise faiz oranı artmaktadır.


Denizbank Borç Kapatma Kredisi 12 ay vade ile faiz oranı %0.79'dur.

Denizbank Borç Kapatma kredisi 13 ile 36 ay vadeli faiz oranı %1.17'dir.

Bunların yanında Denizbank Borç Kapatma kredisi için sadece emekli vatandaşların maaş müşterisi olması durumunda sağlanmaktadır. Denizbank kredi kullanımında kefil şartı da aramamaktadır.

AKBANK BORÇ KAPATMA KREDİSi TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI

Akbank tarafından da borcu olan kişilere borç kapatma kredi desteği sağlanmaktadır. Bu kredi kartı borçları için verilmektedir. Müşteriler farklı bankalara olan kredi borçlarını kendi çatısı altında Akbank bünyesinde toplayabilme imkanı sağlanmaktadır.

Akbank müşterilerine 20.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi sağlamaktadır. Banka bu kredi için %1.25 faiz uygulamaktadır.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ İÇİN BANKALARIN İSTEDİĞİ EVRAKLAR NELERDİR?

Kimlik Belgesi, istenmektedir.

Borç kapatma kredisi için,  İkametgâh Belgesi (Kayıtlar güncel ise, son 3 aya ait sabit fatura yeterli.), gerekmektedir.

Maaş Bordrosu (Ön onay verilmemesi durumunda gerekmektedir.)

Gelir durumunuz ve ödemeleriniz iyiyse eğer banka borç transfer kredisine hemen onay vermektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER