Borçlarınızı Birleştiren Kampanya! QNB ile Borç Kapatma Kredisi Esnek Ödemeli!

Borçlarınızı Birleştiren Kampanya! QNB ile Borç Kapatma Kredisi Esnek Ödemeli!

QNB Borç kapatma kredisi nedir? QNB Kredi başvuruları nasıl yapılacak? QNB Borç kapatma kredisi faiz oranları nelerdir? QNB Borç kapatma kredisi özellikleri nelerdir?

Farklı bankalara borcu olan vatandaşlar bir zaman sonra bazı nedenlerden dolayı kredilerini borçlarını ödemekte sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bu kapsamda da borçlarını daha rahat ödemek adına bankalar tarafından sunulan olanaklardan yararlanmak için araştırmalar yapıyorlar. Bazı bankalar müşterileri kendi bünyelerine alarak kredi desteği sağlıyorlar.

Vatandaşın bir kaç farklı yere olan borçlarını tek bir çatı altında toplamalarına destek oluyorlar ve böylece ödemelerini daha kolay ve tek yere yapmanın rahatlığını yaşıyorlar. QNB Finansbankta borçlarınızı birleştirin ödemelerinizi kolaylaştırın duyurusu ile vatandaşa destek olmayı amaçlamaktadır. Peki QNB Borç kapatma kredisi özellikleri nelerdir? Kimler yararlanabilir? Oranlar ne kadardır?

FİNANSÇI BORÇ KAPATMA KREDİSİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

- QNB Finansbank borç kapatma kredisini, esnek ve uygun ödeme koşulları ile kredi taşıma imkanı sunulmaktadır.

- Karşı bankalara ücretsiz EFT imkanı sağlanmaktadır.

QNB BORÇ KAPATMA KREDİSİ FAİZ ORANLARI?

QNB Finansbank borç kapatma kredisi faiz oranları müşterinin başvuru skoruna göre değişebilmektedir. Borç kapatma kredisi örnek maliyet tablosu oranları aşağıda belirtilmiştir.
 
 ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI
Kredi TutarıKredi Faiz Oranı (Aylık)Kredi Vadesi (Ay)Kredi Taksit Tutarı (Aylık)Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)Sigorta Prim TutarıYıllık Toplam Maliyet
10.000 TL%1,4736378 TL52,5 TL308.20 TL%23.8164
10.000 TL%1,9536414 TL52,5 TL314.63 TL%32.5128
10.000 TL%2,2336436 TL52,5 TL318.31 TL%37.8408BAŞVURUDA GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?

Başvurunuzu değerlendirmeye alınması için başvuruda Kimlik belgeniz (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti) belgelerinizin olması gerekmketedir.

Başvurunuzu değerlendirmeye alınması için başvuruda, Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilginizin güncel olmaması durumunda; son 3 aylık süre içinde düzenlenmiş sabit telefon numarası, elektrik faturası, doğalgaz faturası, su veya cep telefonu faturalarınızdan herhangi biri gerekmektedir.

Başvuruda Gelir belgenizin olması gerekmektedir. (Gelir belgesiz ön onay alınamaması durumunda)

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİNE BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

-
QNB Finansbank borç kapatma kredisi ön başvurularını size en yakın banka şubelerine giderek yapabilirsiniz.

- Ayrıca dilerseniz SMS ile de borç kapatma kredi başvurusu yapabilirsiniz.  SMS ile başvuru yapmak için, TC kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak göndererek kolaylıkla başvurunuzu yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR