Borç Kapatmak İsteyenler İçin 50.000 TL! Kredi Alacaklara Uygun Faiz ile Kredi Müjdesi! Büyük İlgi!

Borç Kapatmak İsteyenler İçin 50.000 TL! Kredi Alacaklara Uygun Faiz ile Kredi Müjdesi! Büyük İlgi!

Borç transfer kredisi nedir? Hangi bankalar tarafından borç transfer kredisi sağlanmaktadır. Borç transfer kredisi alma şartları nelerdir? Kredinin özellikleri nelerdir? İşte borç transfer kredisi veren bankalar...

Bankalar kredi çekmeyi düşünen müşterilerine uygun faiz oranları ile kredi desteği sağlamaktadır. Kredi başvurunuzu yaparsanız eğer hemen ihtiyaç kredisi olarak değerlendirilecektir ve sicilinizde uygunsa eğer krediyi hemen kullanma imkanı sağlanmaktadır.

Transfer kredileri de son zamanlarda tercih edilen krediler arasında yer almaktadır. Kredi ve kredi kartı borcu olan vatandaş borçlarını kapatmak için araştırmalar yapmaktadırlar. Bu kapsamda bazı bankalar tarafından borç transfer kredi imkanı sağlanmaktadır. İşte borç transfer kredisi sağlayan bankalar?

TRANSFER KREDİSİ DEVAM EDİYOR! O.79 FAİZ ORANI İLE

Denizbank tarafından transfer kredisi sağlanmaktadır. Sağlanmakta olan transfer kredisinde faiz oranları değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi vade sürecine göre değişen faiz oranlarıdır. Kısa vadeli transfer kullanımlarında müşteriler bu kapsamda, çok düşük faiz oranı imkanlarından yararlanırken, orta ve uzun vadeli ödemelerin faiz oranlarında artış olmaktadır.

Denizbank 12 ay vadeli transfer kredisi faiz oranı %0.79'dur.

Denizbank 13 ile 36 ay vadeli transfer kredisi faiz oranı %1.17'dir.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR? ÖDEMELER NASIL OLACAK?

Denizbank tarafından sağlanan transfer kredisinde, müşterilerine sağlamakta olduğu, düşük faiz oranı yanında 36 ay vade imkanı sağlanmaktadır.

Belirlenen bu vade süreci kısa süre öncesine kadar 60 ay olarak uygulanmaktaydı. Ancak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)  tarafından yapılan son düzenlemenin ardından, Denizbank'ın vade sürecini 36 ay ile kısıtlaması beklenmektedir.


Ayrıca bunun yanında Denizbank transfer kredisi sadece emekli vatandaşlar için, maaş müşterisi olması durumunda sağlanmaktadır. Banka bu kredi kullanımı için kefil şartı da aramamaktadır.

VAKIFBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ NEDİR?

VakıfbanK tarafından verilen, 50.000 TL borç kapatma kredisini de alabilirsiniz. Banka tarafından belirlenen şartlara uygun olan müşteriler, Vakıfbank şubelerine gittiklerinde, tüm bankalarda olan borçları, kredi kartı ve kredi borçlarını hesaplatarak, 36 ay vade seçeneğine kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu bankadan başvurusu yapabilmektedirler.

Vakıfbank tarafından, borç kapatma kredisi kullanacak olan emekli vatandaşın bu bankadan maaş alması durumunda, çalışan vatandaşın da en az 6 aylık sigortaları olması gerekmektedir. Yeni işe başlamış olan veya emekli maaşı bu bankada olmayan kişiler, maalesef onay alamayacaklardır. Kredi başvurusu için Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA!

QNB Finansbank tarafından da, borç transferi kredisi kampanyası kapsamı doğrultusunda, banka müşterileri ve diğer bankalara olan ihtiyaç kredisi borçlarının tamamını taşıyabilirken ayrıca, kredi kartı borçlarının bir kısmını taşıyabilmektedirler. Borçlarını QNB Finansbank'a taşıyan kişiler, yeni bir kredi ile ödeme güçlüklerine kısa süreli de olsa çözüm üretebilmektedirler.

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bu krediden yararlanmak isteyen müşteriler, ön başvurularını cep telefonları arasılığı ile yapabilmektedirler. TC kimlik numaralarını yazarak göndermeleri sonucunda, yapılan değerlendirmeler ile ön başvurularının onaylanmasının ardından, nihai işlemleri için banka şubelerine giderek gerçekleştirebilirler.

AKBANK BORÇ KAPATMA KREDİ TRANSFERİ

Akbank tarafından sağlanan, borç transfer kredisi için kredi kartı borçları için sağlanmaktadır. Müşteriler farklı bankalara olan kredi borçlarını kapatmak için, Akbank bünyesinde toplayarak kapatabilmektedirler. Akbank, müşterilerine 20.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi sağlanmaktadır. Akbank bu kredi için %1.25 faiz uygulamaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER