Bitcoin'lerini Sessizce Arttırdılar! Bitcoin'e Nasıl Yatırım Yapılmalı! Ünlü Borsacı Açıkladı!

Bitcoin'lerini Sessizce Arttırdılar! Bitcoin'e Nasıl Yatırım Yapılmalı! Ünlü Borsacı Açıkladı!

Ünlü borsacıdan Bitcoin açıklamaları! Bitcoin' e nasıl yatırım yapılmalı? Kripto para piyasasına nasıl yatırım yapılır? Bitcoin (BTC)' nin pozitif yönleri nelerdir? İşte detaylar...

Najarian taraından çarpıcı açıklamalar geldi.Ünlü opsiyon trader'ı Jon Najarian, yaptığı açıklamalarda nasıl yatırım yapılmasına değinirken, Wall Street oyuncuları sessizce Bitcoin aldıklarını ve sessizce Bitcoin'lerini arttırdıklarını düşündüğünü ifade etmektedir.

Ayrıca Najarian kendisininde Bitcoin'e yatırım yaptığını belirtmektedir. Bunun dışında bir kaç farklı kripto para ilede işlem yaptığını belirmiştir. İşte açıklamalar...

ÜNLÜ BORSACI BİTCOİN'E NASIL YATIRIM YAPTIĞINI AÇIKLADI!

Eski NFL oyuncusu, Anthony Pompliano’nun podcast yayınına konuk olduğunda, profesyonel yatırımcı görüşlerini açıklarken, finansal piyasalar analisti olan ve CNBC sunucusu Jon Najarian, kripto paraya nasıl yatırım yaptığı ve özellikle Bitcoin’e nasıl yatırım yaptığı hakkında açıklamalarda bulundu.

CNBC’deki biyografisine bakıldığında Najarian, profesyonel opsiyon trader’ı olmadan önce 32 takımlı olarak profesyonel Amerikan futbolu liginde Ulusal Futbol Ligi’nde bulunan (NFL) takımlardan biri olan Chicago Bears’ta ikinci hat savunma oyuncusu olarak oynamaktadaydı.

Najarian tarafından yorumlar yapılırken, kripto para piyasasına nasıl yatırım yaptığını şu sözlerler ifade etmiştir;

"Aylık olarak muhtemelen dijital varlıklara yüzde 5 ila 10 ayırıyorum ve neredeyse hepsi Bitcoin. Biraz Ethereum var ama çoğunlukla Bitcoin. Çok küçük miktarda da Litecoin ve Stellar var. İlk kez Bitcoin’i fiyatı 300 dolarken alım yapmıştım, 1700 dolara yaklaşana kadar tekrar alım yapmadım. Bu nedenle çok şey kaçırdım ve 19 bin doların üzerine çıktığında da satmadım. Yapsaydım bir dahi gibi görünecektim.


"Najarian yorumuna devam ederken, Wall Street oyuncularının gizlice Bitcoin (BTC) varlıklarını artırdığını ileri sürmektedir. Najarian ayrıca Bitcoin’in uzun vadeli geleceğinden emindir.

20 İLA 40 BİN DOLARA ULAŞABİLİR!

Najarian’ın bahsettiği üzere Wall Street oyuncularına bir örnek olarak, Amerikalı milyarder ayrıca iş insanı ve serbest yatırım fonu yöneticisi olarak Marc Lasry olabilmektedir. Aynı zamanda NBA takımı tarafından Milwaukee Bucks’ın sahiplerinden olan Lasry de, 2018 yılında CNBC’de yapılan "Squawk Box" programında kişisel servetinin %1’ini Bitcoin’e yatırdığı açıklamasında bulunmuştu. Lasry, ayrıca Bitcoin (BTC)'yi ilk kez birkaç yıl önce aldığını da açıklamıştı.

Bu durumla beraber, 2017 5 ila 7 bin dolar fiyat aralığında bulunurken 2018 yılında çok fazla alım yaptığını da ifade etmişti. Milyarder isim tarafından ifade edildiği gibi, Bitcoin ana akım haline geldiği taktirde fiyatının 20 ila 40 bin dolara ulaşabileceğini düşündüğünü bile dile getirmektedir.

NAJARİAN BİTCOİN'İN POZİTİF YÖNLERİNİ AÇIKLADI!

Najarian ifadelerine devam ederken Bitcoin’in oldukça faydalı yönleri bulunduğuna dikkat çekmektedir. En büyük kripto paranın seyahat edildiği sırada, herhangi bir seyahat çeki taşımaya gerek kalmadan veya gümrükte Bitcoin, BTC beyanında bulunmadan, kolaylıkla dünyanın her tarafına büyük miktarlarda para taşımaya olanak sağladığı ifadelerinede vurgu yapmaktadır.

Najarian ayrıca altın ve nakit paranın bu kadar kolay taşınamadığını belirtmektedir. Bitcoin (BTC)'nin banka hesabında bulunan fonlardan farklı olarak el konulma durumunun imkansız olduğunu belirtirken, bunun ayrıca büyük bir avantaj anlamına geldiği konusunda da Anthony Pompliano ile aynı fikirde olduğu görüşünü paylaştı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER