Bireysel Destek Kredileri İçin Son Şans Verildi! Hemen Başvuru Yapın!

Bireysel Destek Kredileri İçin Son Şans Verildi! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 29.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Pandemi sürecine girilmesinin ardından birbirinden düşük faiz oranları ile kredi fırsatları sunulmaya başladı.

Pandemi sürecine girilmesinin ardından birbirinden düşük faiz oranları ile kredi fırsatları sunulmaya başladı. Kredi fırsatları ile birlikte ülkemizde ekonomik açıdan sıkıntı içerisinde olan vatandaşlarımız bu zorlu süreç içerisinde olağanüstü fırsatları değerlendirmek istemesiyle beraber rahat nefes alma olanağına sahip olmak istemektedir. Bu kapsam doğrultusunda belirlenen önemli faktörler arasında bireysel destek kredisi için son dakika açıklamaları geldi. Bireysel destek kredisi pandemi sürecinde ilk düşük faiz oranlı kredi olanağı içerisinde bulunmasıyla beraber pek çok detayları beraberinde getirmektedir. Milyonlarca vatandaşımız için sunulan bu kredi olanakları ile birlikte vatandaşlarımız için tekrardan bireysel destek kredi olanağının sunulacağı açıklandı. Kredi fırsatından yararlanamayan vatandaşlarımız tekrardan başvuru yapması doğrultusunda yararlanacağı bildirildi.

Korona virüs salgın hastalığı süreci içerisinde milyonlarca vatandaşımız için sunulan avantajlar dahilinde pek çok kredi destekleri sağlanmaktadır. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından 10 bin TL’lik kredi olanakları ile birlikte 4 milyon vatandaşımızın başvuru yapmasına sebep olmaktadır. Bu kapsam doğrultusunda pek çok vatandaşımız hala başvurularının onaylanması bekliyor. Böylelikle bu kişiler için müjdeli haber gelmesi ile birlikte ikinci şansın tanınacağı bildirildi.

İKİNCİ ŞANS TANINIYOR! HEMEN BAŞVURU YAPIN!


Bakanlık tarafından yapılan açıklamalar dahilinde bireysel destek kredi fırsatından yararlanmak isteyen bireylerin kredi kayıt ve sicil durumlarına bakılmadan kredi verileceğine dair bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bu kapsam doğrultusunda kredi sicillerinin bozuk olması dikkate alınmayacağı açıklanarak ön plana çıkmaktadır. Bireysel destek kredi başvurusu yapan birçok vatandaşımız için başvuru sonuçları ön plana çıkmaması sebebiyle pek çok vatandaşımız şikâyetçi olmaktadır. Böylelikle e Devlet üzerinde CİMER’e bankaya herhangi bir borcunun olmadığını belirtmeleri durumunda dahi kredi fırsatlarından yararlanamadıklarını bildirdiler. Bireysel destek kredileri için 29 Mayıs 2020 tarihi itibari ile başvurular son buldu. Bakanlık tarafından yapılan son dakika açıklamaları ile birlikte ikinci şans tanınacağı ve kredi için düğmeye basılması ile birlikte başvuru işlemlerinin tekrardan açılacağına dair ayrıntılar paylaşıldı.
Böylelikle bu fırsatlardan yararlanamayan vatandaşlarımız bankalar tarafından açıklama yapılması doğrultusunda başvuru işlemlerini gerçekleştirme olanağına sahip olabilecek. Bu kapsam doğrultusunda sizler için sunduğumuz bu fırsatları değerlendirme olanağına sahip olabilirsiniz. Peki, bireysel destek kredi şartları nelerdir? Başvurular nasıl yapılır?

BİREYSEL DESTEK KREDİ FIRSAT ÖDEMELERİ!

Bankalar tarafından yapılan ilk bireysel destek kredi fırsatlarının bu zorlu sürecin devam etmesinin ardından tekrardan gündeme gelmesi bekleniyor. Bu kapsam doğrultusunda ilk başvuru şartlarının geçerliliğinin korunacağına dair gerekli açıklamalar yapılmaktadır. Bu kapsam doğrultusunda;
  • 5.000 LİRA KREDİ İÇİN: İlk 6 ay geri ödeme yok. Sonrasında 30 ay boyunca 188 lira ödenecek.
  • 7.500 LİRA KREDİ İÇİN: İlk 6 ay geri ödeme yok. Sonrasında 30 ay boyunca 282 lira ödenecek.
  • 10.000 LİRA KREDİ İÇİN: İlk 6 ay geri ödeme yok. Sonrasında 30 ay boyunca 376 lira ödenecek.
Böylelikle bu ödeme tutarları ile başvuru işlemlerinizi gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz. İkinci şansın tanınmasının ardından başvuru işlemlerini gerçekleştiremeyen bireyler faydalanma fırsatını elde edebilecektir. Bankalar tarafından resmi bir açıklama gelmesinin ardından detayları haber kaynağımız üzerinden öğrenebilirsiniz.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER