Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın Korona Virüs Covid 19 Testi Maalesef Pozitif Çıktı!

Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın Korona Virüs Covid 19 Testi Maalesef Pozitif Çıktı!

Beşiktaş'ın eski yıldızı Sergen Yalçın'dan bu sene teknik direktörlük anlamında çok şey bekliyordu. Ancak yapılan rutin testler sonucu Sergen Yalçın'ın korona covid 19 testi pozitif çıktı. Peki Sergen Yalçın'ın sağlık durumu nasıl? İyi mi?

Beşiktaş şokta! Taraftar ve yönetim adeta ne yapacağını bilemiyor! Çünkü rutin testlerde Sergen Yalçın'ın korona virüs covid 19 testi pozitif çıktı. Bu konuda futbolcular da çok üzgün. Özellikle Pazar günü oynanacak Trabzonspor derbisi öncesinde kimse böyle bir şey beklemiyordu. Peki Sergen Yalçın nasıl korona oldu? Kimden nasıl bulaştı? Nasıl anlaşıldı? Şuan nerede ve ne yapıyor? Pazar günkü Trabzonspor Beşiktaş maçının iptal edileceği konuşuluyordu. Son durum ne? İşte ayrıntılar...

Sergen Yalçın'ın korona virüs testinin pozitif çıkmasıyla ilgili açıklamayı Beşiktaş Jimlastik Kulübü yaptı. Sergen Yalçın'ın korona virüs testinin pozitif olduğunu açıklayan Beşiktaş, Trabzonspor maçının oynanacağını ve bu maçta futbol takımının başında antrenör Murat Şahin'in olacağı dile getirildi. 

Sergen Yalçın Nasıl Korona Oldu?

Konuyla ilgili yapılan değerlendirmelerde, Sergen Yalçın'ın nereden veya kimden korona virüsü kaptığına dair bir ibare bulunmuyor. Bu kuşku yokki akıllara başka soru işaretleri getirdi. Acaba teknik ekipte başka korona virüs testi pozitif çıkan var mı? Ya da futbolcular veya yönetim içerisinde başka korona virüs testi pozitif çıkanlar olacak mı? 

Sergen Yalçın'ın Korona Virüs Olduğu Nasıl Anlaşıldı!

Sergen Yalçın'da korona virüse ait herhangi bir bulgu veya semptoma rastlanmadı. Rutin testler sonucunda korona testinin pozitf çıktığı görüldü.

Sergen Yalçın Şuan Hastanede mi?


Klinik değerlerinde herhangi bir bulguya rastlanmayan Sergen Yalçın'ın izolasyon süreci başladı. Şuan Sağlık Bakanlığı'nın belirtmiş olduğu şekilde tedavi ve izolasyon süreci devam ediyor. Sergen Yalçın hastanede yapılan müdahalenin ardından evinde izole edileceği belirtildi.

Sergen Yalçın'a Spor Bakanından Destek Telefonu Geldi!

Spor Bakanı Dr Mehmet Muharrem Kasapoğlu Beşiktaş'lı genç teknik adamı arayarak moral vergi ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Kendisine her türlü desteğin sağlanacağını söyleyen Kasapoğlu, Sergen'in biran önce iyileşip takımın başında olması temenni etti.

Beşiktaş'lı Taraftarlar da Çok Üzgün

Sergen Yalçın'ın korona virüs testinin pozitif çıkması ve bunun sosyal medyada duyulmasının ardından başta Beşiktaş'ın efsana taraftar grubu Çarşı başta olmak üzere, birçok taraftardan ve taraftar gruplarından Beşiktaş'a ve Sergen Yalçın'a geçmiş olsun mesajları ve dilekleri geldi. Beşiktaş taraftarı da Sergen Yalçın'ı biran önce Beşiktaş'ın başında görmek istiyor!

Biz de Mesleki Haber olarak Sergen Yalçın'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, biran önce Beşiktaş'ın başında olmasını temenni ediyoruz...

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER