Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları Değişti! 10 Eylül 2020 Güncel Kredi Faiz Oranları!

Bankaların Güncel Kredi Faiz Oranları Değişti! 10 Eylül 2020 Güncel Kredi Faiz Oranları!

Koronavirüs ile mücadele dönemi içerisine girilmesinin ardından pek çok dünya üzerinde ekonomik açıdan olumsuz etkileri sürdürülmektedir.

Koronavirüs ile mücadele dönemi içerisine girilmesinin ardından pek çok dünya üzerinde ekonomik açıdan olumsuz etkileri sürdürülmektedir. Milyonlarca vatandaşımız için sunulan bu fırsatlar karşısında büyük sıkıntılar meydana gelmesi ile beraber maddi açıdan geçim güçlüğü çeken bireyler için bankalar tarafından kredi fırsatı sunulmaya başlanmış bulunmaktadır. Maddi açıdan zor günler geçiren vatandaşlarımız bu süreç içerisinde borçlarını ödemekte güçlük çekmesinin yanı sıra geçimlerini sağlayarak mağdur olmaktadır. Böylelikle şubeye giderek kredi başvurusu yapmak istemeyen vatandaşlarımız için gerekli tedbirler alınarak artık bazı bankalar da kredi başvuruları internet üzerinden yapılmaya başladı. Peki, kredi başvurularını internetten yaptıran bankalar hangisidir? İşte konuya dair tüm ayrıntılar…
Milyonlarca vatandaşımızı pandemi süreci içerisinde gerekli tedbirlere uyum sağlamak amacıyla bankalar da kalabalık oluşmaması sebebiyle internet üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirmek istemektedir. Böylelikle bankalar da başvuru işlemlerini elektronik ortam üzerine taşıyarak hem kendileri için hem de vatandaşlarımızın sağlıkları açısında büyük katkılar sağlamış bulunmaktadır. Borçlarını ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımız için bankalar üzerinden destek kredileri sunulmaya başlanması ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Peki, internet üzerinden başvurular nasıl yapılır? Hangi banka elektronik ortam üzerinden başvuru yaptırıyor? İşte konuya dair detaylar…

ZİRAAT BANKASI AÇIKLADI! ANINDA İNTERNET BAŞVURUN!

Kredi başvurusu yapmak isteyen bireyler için Ziraat Bankası birbirinden farklı olanaklar ile karşımıza çıkmasıyla birlikte dikkatleri üzerine çekmektedir. Aktif olarak çalışan ya da emekli ayrımı yapmadan pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren kampanyalar düzenlemesi ile ön plana çıkan Ziraat Bankası internet mobil uygulama ile müracaatlarını gerçekleştirmektedir. Ziraat bankası tarafından maaşını almayan bireyler de hesap açmaları doğrultusunda bankalar üzerinden kredi fırsatını değerlendirebilmektedir. 60 aya varan vade imkânları ile sunulan düşük faizli kredi fırsatları evden çıkmanıza gerek kalmadan sizler ile buluşacaktır.


AKBANK İLE ANINDA KREDİ FIRSATI!

Akbank müşterileri için sunulan fırsatlar dahilinde milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren kredi başvuruları için şubeye gitmenize gerek kalmadan başvuru işlemlerinizi mobil uygulama ya da internet uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde alternatif yöntemler ile dikkatleri üzerine çekmesi ile beraber ön plana çıkmaktadır. Bankacılık uygulamalarını kullanarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz gibi internet üzerinden yayımlanan ilanlar ile de başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İNTERNETTEN BAŞVURU KABUL EDEN BANKALAR VE 2020 GÜNCEL FAİZ ORANLARI!

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI
Tüketici kredisi: 1.24
Taşıt kredisi: 1.15
Konut kredisi: 1.09
HALKBANK FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.21
Taşıt kredisi: 1.15
Konut kredisi: 0.99
VAKIFBANK FAİZ ORANLARI:
Sarıpanjur konut kredisi: 1.09
İhtiyaç kredisi: 1.24
Taşıt kredisi: 1.15
AKBANK FAİZ ORANLARI:
Direkt kredi: 1.65
İhtiyaç kredisi: 1.57
Taşıt kredisi: 1.33
Konut kredisi: 1.19
GARANTİ BANKASI FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.44
Konut kredisi: 1.29
Taşıt kredisi: 1.47
İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.30
Taşıt kredisi: 1.20
Ev kredisi: 1.15
TEB FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.2
Taşıt kredisi: 1.26
Konut kredisi: 1.29
QNB FİNANSBANK FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.07
Konut kredisi: 1.49
Taşıt kredisi: 1.45
DENİZBANK FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.66
Tüketici kredisi: 1.66
Mortgage kredisi: 1.29
Taşıt kredisi: 1.46
YAPI KREDİ FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.25
Taşıt kredisi: 1.25
Konut kredisi: 1.45
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER