Bankalardan Öğrencilere Düşük Faizli Kredi Fırsatı! Ziraat, Garanti, Akbank, İş, TEB…

Bankalardan Öğrencilere Düşük Faizli Kredi Fırsatı! Ziraat, Garanti, Akbank, İş, TEB…

Bankalar öğrenci vatandaşlarımız için kredi veriyor. Vatandaşlarımız tarafından kredi imkânları sunulmaya devam ediyor.

Bankalar öğrenci vatandaşlarımız için kredi veriyor. Vatandaşlarımız tarafından kredi imkânları sunulmaya devam ediyor. Korona virüs ile birlikte pek çok ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlarımız yaşadıkları ekonomik sıkıntılar ile birlikte kredi imkânlarından yararlanmaya özen göstermişlerdir.

Bununla birlikte de vatandaşlarımız tarafından ekonomik anlamdaki sıkıntıların yaşanması ve bu sıkıntıların giderilmesi için gerekli olan şartlar oldukça merak ediliyor. Vatandaşlarımız kredi ihtiyaçlarından yararlanmak için sırada bekliyorlar. Her kesimden vatandaşımız ekonomik anlamda sıkıntıya girerlerken öğrenci vatandaşlarımız da bu sıkıntılardan daha çok etkilenmişlerdir.

Bununla birlikte de öğrencilerimiz için bankalarımız kredi fırsatları sunuyorlar. Vatandaşlarımız tarafından öğrencilere verilen kredi fırsatlarından bütün öğrenciler yararlanabilecekler mi? Kredi fırsatlarından yararlanmak için hangi koşullara sahip olmak gerekiyor? Gibi pek çok soru vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor. Araştıran ve merak eden vatandaşlarımız için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız tarafından öğrencilerimiz ekonomik anlamda oldukça sıkıntı yaşıyorlar. Gelen ekonomik sıkıntılar bütün vatandaşlarımızı olumsuz yönde etkilemekle birlikte öğrenci vatandaşlarımız için de daha sıkıntılı bir süreç olmuştur. Ekonomik sıkıntılardan etkilenen hemen hemen bütün vatandaşlarımız kendilerini kredi almak ile toplamaya çalışmışlardır. Vatandaşlarımızdan ekonomik sıkıntılar yaşayan öğrencilerimiz ise kredi imkânlarından bile yararlanamamışlardır.


Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları için öğrenci vatandaşlarımız da kendilerine kredi veren bankaları ararken öğrenci vatandaşlarımız için de kredi imkânları başlıyor. Vatandaşlarımız tarafından bu kredi imkânları oldukça merak ediliyor. Vatandaşlarımızın araştırmaları devam ediyorken bizler de detaylara haberimizde yer verdik.

ÖĞRENCİLERE KREDİ İMKÂNI!

Vatandaşlarımız kredi almak için araştırmalara başladılar. Vatandaşlarımız arasından en çok ekonomik sıkıntıyı yaşayan öğrenci vatandaşlarımız kendilerine tanınan kredi fırsatlarını kaçırmadan yararlanmak istiyorlar. Vatandaşlarımız arasından öğrenci ya da çalışana göre kredi limitleri vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor. Üniversite Öğrencisiysen; Kartının limiti 2.000 TL’ye kadar belirlenir.

Kart limitinin %50’sine kadar Taksitli Nakit Avans ve Nakit Avans kullanabilirsin. Kartın için yıllık kart ücreti ödemezsin. Çalışıyorsan; Kartının limiti gelir durumun ve sektör limitine göre belirlenir. Kart limitin kadar Taksitli Nakit Avans ve Nakit Avans kullanabilirsin. İlk yıl kartın için yıllık kart ücreti ödemezsin. İlerleyen yıllarda Maximum Genç kredi kartın için geçerli olan yıllık kart ücreti uygulanır.

ZİRAAT BANKASI KREDİ ŞARTLARI NELERDİR?
 
 • Kredi Yurtlar Kurumu’ndan (KYK) burs ya da öğrenim kredisi alıyorsan 18 – 26 yaş aralığında bir Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisiysen
  Sana özel tasarlanan bu ürün ile tek kartta hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini bir arada bulabilirsin.
  Hesabında para olmadığında da faizsiz/masrafsız ekstra alışveriş fırsatı sunan Harçlık Avans’ını KYK bursun ya da öğrenim kredin devam ettiği sürece kullanabilirsin.
 • Sen de KYK’dan burs ya da öğrenim kredisi alıyorsan, Bankkart Genç’e ve Harçlık Avans’a başvur.
  Bankkart Genç’e hemen başvurmak için GENC BANKKART yaz, 4747’ye gönder.
 • Nakit ihtiyacını, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış ATM’lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki MasterCard amblemli diğer tüm ATM’lerden anında karşılayabilirsin.
 • Hesabında para olmasa da her ay Harçlık Avans limitin kadar ekstra alışveriş yapabilirsin. KYK ödemen devam ettiği sürece bu fırsattan faizsiz/masrafsız yararlanabilirsin. Her ay kullandığın Harçlık Avans bakiyesi, KYK burs/öğrenim kredisi ödemen içerisinden otomatik olarak tahsil edilir.
 • Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerini şifre girerek güvenle gerçekleştirebilirsin.
 • İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 boyutlu güvenlik sistemini kullanarak (3D Secure) alışveriş yapabilirsin.
 • ATM’lerimiz veya İnternet Şubesi ile telefon hattına, mevduat hesabın üzerinden GSM TL yükleyebilirsin.


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR