Bankalardan Haberler Gelmeye Devam Ediyor! Çalışma Saatleri Değişti! Akbank, Denizbank, Garanti...

Bankalardan Haberler Gelmeye Devam Ediyor! Çalışma Saatleri Değişti! Akbank, Denizbank, Garanti...

Bankalar çalışma saatlerinde değişikliğe gitti! Hangi banka kaçta açılıyor? Hangi banka kaçta kapanıyor? Bankalar hangi açıklamalarda bulundu? Garanti Bankası, İş Bankası, QNB Finansbank, Akbank, Denizbank, HSBC, Yapı Kredi...

Korona virüste son günlerde yaşanan artışla beraber birbiri ardında yeni önlemler devreye alınmaya devam ediyor. Bankalarda bir bir internet siteleri üzerinden aldıkları tedbirleri ve vatandaşa sağladıkları kolaylıkların duyurusunu yapmaya devam ediyor. Büyük ölçüde hızla artış gösteren vaka sayıları ile beraber bankalarında açılış ve kapanış saatlerinde değişikler yaşanmaya başladı.

Bankalar internet siteleri üzerinden açılış ve kapanış saatlerini güncellemeye devam ediyorlar. Bankalarda işleri olan vatandaşların da bankaların açılış ve kapanış saatlerini dikkat ederek gitmeleri doğru olacaktır. Bankaların yayımladığı açılış ve kapanış saatlerini sizler için haberimizde derledik. İşte hangi banka kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor?

BANKALARDAN YAPILAN AÇIKLAMAYA GÜNCEL MESAİ SAATLERİ?

AKBANK GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ!


Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre çalışma saatleri güncellenmiştir. Peki yapılan açıklamaya göre yeni saatler kaç oldu; "Sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla 2 Aralık 2020 tarihinden itibaren subelerimizde 10.00 - 12.30 ve 13.30 - 16.00 saatleri arasında hizmet vereceğiz" duyurusu yapıldı.

DENİZBANK GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ!

Denizbank'ta artan vaka sayıları ile beraber toplumun ve çalışanlarının sağlığını koruma adına internet sitesi üzerinden eldığı tedbirleri ve çalışma saatlerini duyurdu.

Denizbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre; "2 Aralık 2020 tarihi itibarıyla tüm şubelerimizde saat 10:00 - 12:30 ve 13:30 - 16:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz." ifadelerini kullandı.

İŞ BANKASI GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ!

İş Bankası tarafından da düzenleme yapıldı. Yapılan düzenlemeye göre konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada  "Covid-19 salgınının yayılmasını önlemek, sizlerin, çalışanlarımız ve toplumumuzun sağlığını korumak amacıyla şubelerimizde gişe çalışma saatleri, 2.12.2020 Çarşamba gününden itibaren saat 10.00-12:30 /13.30-16:00 olacak şekilde değiştirilmiştir." ifadeleri kullanıldı.


HSBC GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ!

HSBC’de bu konuda önlemler alan bankalar arasında yer almaktadır. HSBC tarafından da resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada korona virüs salgınının yayılmasını önlemek adına ve müşterilerin, çalışanların sağlığını korumak üzere "3 Aralık Perşembe günü itibarıyla şubelerin çalışma saatlerinin 10:00-12:30 ve 13:30-16:00 olarak değişeceğini bildirdi."

GARANTİ BBVA GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ!

Garanti BBVA da internet sitesi üzerinden açıklamalarda bulunmuştur. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre;

"Koronavir tedbirleri kapsamında şubelerimiz da 2 Aralık 2020 itibariyle 10:00-12:30 ile 13:30-16:00 saatleri arasında çalışacak" ifadelerini kullanmıştır.

YAPI KREDİ GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ!

Yapı Kredi Bankası da korona virüs önlemleri kapsamında çalışma saatlerinde değişikliğe giden bankalar arasında yer almaktadır. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre;

"2 Aralık 2020 Çarşamba günü itibarıyla Türkiye genelindeki tüm şubelerimizde 10.00-12.30 ve 13.30-16.00 saatleri arasında hizmet vereceğiz. Tüm şubelerimizde uyguladığımız yedekleme planımız ile bazı şubelerimizden geçici süre ile hizmet veremeyeceğiz" duyursunda bulundu.

QNB FİNANSBANK GÜNCEL ÇALIŞMA SAATLERİ!

QNB Finansbankta artan korona virüs vakalarında dolayı vatandaşa çağrıda bulunarak daha çok dijital kanalları kullanmaları konusunda uyarılarda bulundu. QNB Finansbank tarafından resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıkalamya göre; 

"Covid-19 tedbirleri kapsamında çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığını korumak ve sizlere kesintisiz hizmet vermek üzere İstanbul  ili içindeki çalışma saatlerinde düzenlemeye gidilmiştir. Bu doğrultuda; tüm şubelerimiz 2 Aralık 2020 itibarı ile 10:00 - 12:30 ve 13:30 - 16:00 saatleri arasında müşterilerimize hizmet verecektir. Cep Şubesi, İneternet Şubesi, ATM veya Çağrı Merkezi kanallarımızı öncelikli olarak kullanabilirsiniz." ifadeleri kullanılmıştır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR