Bankalardan Emekli Vatandaşa Promosyon Müjdesi! Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Bankalardan Emekli Vatandaşa Promosyon Müjdesi! Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Veriyor?
YAYINLANMA TARİHİ: 02.08.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Bankalar tarafından emekli vatandaşa emekli promosyonu veriliyor mu? Ne kadar emekli promosyonu sunulmaktadır? Hangi banka emekliye ne kadar promosyon vermektedir. Güncel promosyon oranları...

Emekli vatandaş için bankalar tarafından promosyon duyuruları yapılmaya devam ediyor. Bankalar arasında promosyon yarışları da devam ediyor. Bankalar milyonlarca emekli vatandaş için düzenlenmiş olduğu kampanya ve promosyon için aralarında ki yarış devam etmektedir. Emekliye hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapacak emekli vatandaş tarafından araştırılmaya değerlendirilmeye devam ediyor.

BANKALAR TARAFINDAN SUNULAN GÜNCEL PROMOSYON MİKTARLARI?

Bankalar tarafından 3 yıllık maaş alma süresini doldurmuş olan emekli vatandaş ikinci promosyonlarını almaya hak kazandılar. Bu kapsamda bankalar tarafından kampanya başlatılmıştır. İşte bankaların promosyon kampanyaları;

VAKIFBANK NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Vakıfbank tarafından emekli vatandaş için 500, 625, 750 lira ödenmektedir. Emekliler bu kapsamda, tek tuşla müşteri temsilcisine kolaylıkla bağlanabilmektedirler.
 
ZİRAAT BANKASI NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Ziraat Bankası tarafından emekli vatandaş için 500, 625, 750 lira promosyon ödemesi yapılmaktadır.

AKBANK NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Akbank tarafından emekli vatandaş için 500, 625, 750 lira promosyon ödemesi yapılmaktadır. Akbank şubesinden öncelikli hizmet olarak, ücretsiz havale, EFT, kredi kolaylığı ve maaşı 2 gün erken çekme gibi imkanlarda emekli vatandaşa sunulmaktadır.

ŞEKERBANK NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Şekerbank tarafından emekli vatandaş için 500, 625, 750 lira promosyon ödemesi yapılmaktadır. Bu promosyon ödemesi için 2 otomatik ödeme talimatına 150 TL verilmektedir. Ayrıca emekli yakınını yönlendirenlere emekli başına 150 TL, 1000 liralık kredi kartı alışverişine 200 lira bonus imkanı da banka tarafından sunulmaktadır.


Bununla beraber Kart aidat muafiyeti, şubede işlem önceliği, ücretsiz havale-EFT imkanları da banka tarafından sunulan avantajlar arasında yer almaktadır.

DENİZBANK NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Denizbank tarafından emekli vatandaş için 675, 850, 1.000 lira promosyon ödemesi yapılmaktadır.  Ayrıca Denizbank'a emekli yakınını yönlendirenler için de her emekli için 100 lira vermektedir. Banka tarafından ayrıca kredi kolaylıkları, indirim imkanları da sağlanmaktadır.
 
FİBABANKA  NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Fibabanka tarafından emekli vatandaş için 500, 625, 750 lira promosyon ödemesi yapılmaktadır. 
 
GARANTİ BBVA NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

 Fibabanka tarafından emekli vatandaş için ek ürün koşulu olmaksızın maaşa göre 800, 1.000, 1.200 lira nakit promosyon ödemesi yapılmaktadır.

HALKBANK NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Halkbankası tarafından emekli vatandaş için 500, 625, 750 lira promosyon ödemesi yapılmaktadır. Ayrıca Halkbank tarafından maaşın tamamını şube ve ATM'lerden çekebilme imkanı sunulurken, ücretsiz ve indirimli hizmetler de sunulmaktadır.
 
INGBANK NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

INGBank tarafından emekli vatandaş için 750 liraya varan promosyon imkanı sunulurken ilaveten Turuncu Ekstra ile 750 lira harcama yapılan her ay için 50 lira nakit promosyon imkanıda sağlanmaktadır. Bu kapsamda toplamda ise 2.550 liraya varan promosyon alınabilme imkanı sağlanmaktadır.

İŞ BANKASI NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

İş Bankası tarafından 750, 875, 1.000 lira promosyon ödemesi yapılmaktadır. Ayrıca Ücretsiz havale, EFT, kart imkanı, kredi ve mevduat kampanyaları da İş Bankası tarafından sağlanmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER