Bankalarda Faiz Depremi! Faiz Oranları Güncellendi! Taşıt, İhtiyaç ve Konut Kredilerinde Şok Gelişme

Bankalarda Faiz Depremi! Faiz Oranları Güncellendi! Taşıt, İhtiyaç ve Konut Kredilerinde Şok Gelişme

Bankalar kredi faiz oranlarını güncelliyor. Vatandaşlarımız tarafından açıklanacak olan faiz oranları merakla bekleniyordu.

Bankalar kredi faiz oranlarını güncelliyor. Vatandaşlarımız tarafından açıklanacak olan faiz oranları merakla bekleniyordu. Bankalar kredi faiz oranlarını açıkladı. Vatandaşlarımız tarafından beklenen sonuçların gelip gelmediği vatandaşlarımız tarafından açıklanıyor. Korona virüs ile birlikte gelen ekonomik sıkıntılar ile birlikte vatandaşlarımız oldukça zor durumlar yaşadılar.

Gelen ekonomik sıkıntılardan dolayı da bir nebze olsun bu sıkıntılardan kurtulmak isteyen vatandaşlarımız çareyi kredi çekmekte buldular. Vatandaşlarımız tarafından Hangi bankalar kredi faiz oralarını güncelledi? Yaşanan bankaların kredi faiz oranlarındaki güncellemeden dolayı kredi faiz oranları yükseldi mi? Gibi pek çok soru vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor. Araştıran ve merak eden vatandaşlarımız için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız tarafından kredi fırsatlarına ihtiyaç duyulan zamanlardan bir tanesi de korona virüs dönemi oldu. Vatandaşlarımız kredi ihtiyacına en çok korona virüs döneminde ihtiyaç duydu. Bunun başlıca sebepleri arasında ise korona virüs ile birlikte gelene ekonomik sıkıntılar vardır. Vatandaşlarımız korona virüs ile birlikte gelen ekonomik sıkıntılardan dolayı da çareyi kredi çekmekte buldular. Bankalar da her daim vatandaşlarımızın yanında olmuştur.

Her daim vatandaşlarımızın yanında olan bankalarımız vatandaşlarımızın artan bu kredi ihtiyacına da yönelik olarak kredi faiz oranlarını düşürerek korona virüs kapsamında vatandaşlarımız için destek kampanyaları düzenlediler. Kredi faiz oranları ile birlikte vatandaşlarımız aynı zamanda kolay ödeme seçeneklerinden uzun vadelerde yararlandılar. Vatandaşlarımız korona virüs sürecinin de uzamasıyla birlikte kredi faiz oranlarından yararlanmak için bekliyorlar. Vatandaşlarımız bunun için güncellenen kredi faiz oranlarını bekliyorlar.


KREDİ FAİZ ORANLARI DEĞİŞİYOR!

Pek çok banka Merkez Bankasında yaşanan değişikliklerden de dolayı kredi faiz oranlarını arttırıyorlar. Vatandaşlarımız tarafından korona virüs döneminde ev ve araba ihtiyacından dolayı hem araç hem de konut kredilerine olan ihtiyaç da artmıştır.

Bununla birlikte de geçinemeyen vatandaşlarımız için de ihtiyaç kredilerine olan bu dönemdeki ihtiyaç artmıştır. Bununa birlikte de vatandaşlarımız tarafından gözler bankalara çevrildi. Vatandaşlarımız bankaların şok etkisi yaratan güncellemelerini oldukça merak ediyorlar. Merak eden ve araştıran vatandaşlarımız için bizler de yeni açıklanan kredi faiz oranlarına sizler için haberimizde yer verdik.

GÜNCELLENEN KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI NEDİR?

Vatandaşlarımız tarafından konut kredilerinde güncel faiz oranları merak ediliyor. Ev alma hayali kuran vatandaşlarımız her yerden açıklanan güncel konut kredisi faiz oranlarını merak ediyorlar. Ev alma ihtiyacının da iyice artması ile birlikte ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız kolayca yararlansınlar diye sizler için güncel oranları paylaştık.
  • Vakıf Katılım Bankası konut finansmanı oranı yüzde 1.25
  • Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.25 (Sıfır konutlar için yüzde 1.15 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir)
  • Halkbank hesaplı evim konut kredisi faiz oranı yüzde 1.25 (Sıfır konutlar için yüzde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir) 
  • Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi faiz oranı yüzde 1.25 (Sıfır konutlar için yüzde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir) 
  • Ziraat Katılım Bankası konut finansmanı oranı yüzde 1.25
  • Akbank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.30
  • ICBC Bank kampanyalı yeni evim konut kredisi faiz oranı yüzde 1.30
  • İş Bankası ev kredisi hayat sigortalı faiz oranı yüzde 1.35
  • TEB konut kredisi faiz oranı yüzde 1.37
  • ING Bank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.39


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR