Bankalar 100 Bin Lira Kredi İçin Bütün Koşulları Güncelledi! Artık Bu Koşullarda Kredi Alınacak!

Bankalar 100 Bin Lira Kredi İçin Bütün Koşulları Güncelledi! Artık Bu Koşullarda Kredi Alınacak!

Geçtiğimiz günlerde birçok banka kredi için sağladığı koşulları güncelleyerek yeni koşullarını yayımladı.

Geçtiğimiz günlerde birçok banka kredi için sağladığı koşulları güncelleyerek yeni koşullarını yayımladı. Bu bankalar ise Yapı Kredi, İNG Bank, İş Bankası, TEB, Akbank ve Alternatif Bank şeklinde söylenebilir. Artık belirtilen bu bankalar üzerinden 100 bin lira kredi almak isteyen kişiler daha farklı bir ödeme tablosuyla karşılaşacak. Genel olarak korona virüs dönemi nedeniyle değişen faiz oranları ve aylık ödemeler tekrardan yeni dönemde güncellendi. Maddi ihtiyaç içerisinde olan kişiler böylelikle yeni kredi içerikleri ile birlikte istedikleri krediyi alabilecekler.

İNG BANK KONUT KREDİSİ DETAYLARI

İNG Bank konut kredisi almak isteyen kişilere çeşitli avantajlarla birlikte krediler veriyor. Bu kredilerde ise 120 ay vade süresi bulunuyor. Örneğin 100 bin lira konut kredisi çeken kişiler kredi faizi olarak yüzde 1,24 faiz oranına sahip oluyor. Aylık ödemeler de bin 606 lira şeklinde belirtiliyor. Toplamda da 194 bin lira geri ödeme sağlanıyor.

YAPI KREDİ KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Yapı Kredi Bankası da konut kredisi almak isteyen kişiler için özel avantajlar sunuyor. Bu avantajlar olarak 100 bin lira konut kredisi tutarında yüzde 1,35 faiz oranı verildiğini söyleyebiliriz. 120 ay vade süresi dahilinde verilen konut kredilerinin aylık ödemesi de bin 687 lira şeklinde belirleniyor. Toplamda da geri ödenecek kredi borcu 204 bin 158 lira şeklinde belirtiliyor.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Ziraat Bankası konut kredisi için 100 bin lira kredi tutarında oldukça avantajlı koşullar sunuyor. 120 ay vade süresi ile birlikte verilen kredilerin yüzde 1,19 faiz oranı bulunuyor. Bu konut kredisinin ise aylık ödemesi bin 569 lira şeklinde belirleniyor. Konut kredisine sahip olan kişiler ise toplamda 189 bin 677 lira geri ödeme yapıyor.


HALKBANK KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Halkbank konut kredisi almak isteyen kişiler için 120 ay vade süresiyle birlikte 100 bin lira kredi tutarı veriyor. Bu kredi tutarında da yüzde 1,19 faiz oranı bulunuyor. Krediye sahip olan kişiler ise aylık bin 569 lira ödeme yapıyor. Toplamda da kredinin borcu 188 bin 344 lira şeklinde belirtiliyor. Normal konut kredilerine göre çok daha düşük faiz oranlarına sahip olan bu konut kredisiyle artık herkes ev sahibi olabiliyor.

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ DETAYLARI

Vakıfbank konut kredisi alacak olan kişiler için 100 bin lira kredi tutarında 120 ay vade süresi sunuyor. Bu kredi paketinde ise faiz oranı yüzde 1,29 şeklinde belirtiliyor. Söylenen krediye sahip olan kişilerin toplamda ödeyeceği kredi borcu ise 197 bin 645 lira şeklinde oluyor. Daha düşük ödemelere sahip olan bu kredi paketi sayesinde herhangi bir maddi sıkıntıya da girilmiyor. Rahat bir ödeme dönemi yaşanıyor.

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ DETAYLARI

İş Bankası üzerinden 100 bin lira konut kredisi alacak olan kişiler 120 ay vade süresi ile birlikte krediyi alabiliyor. Bunun yanında yüzde 1,20 faiz oranıyla birlikte çok daha düşük aylık ödemelerle karşılaşılıyor. Bu aylık ödemeler ise 191 bin 14 lira şeklinde söyleniyor. Düşük ödemelerle birlikte herkes konut kredisi alabiliyor.

QNB FİNANSBANK KONUT KREDİSİ DETAYLARI

QNB Finansbank üzerinden 100 bin lira 120 ay vade süresiyle birlikte konut kredisi alacak olan kişiler yüzde 1,49 faiz oranına sahip oluyor. Bu faiz oranı ve vade süresi ile birlikte kredi sahipleri aylık bin 794 lira ödeme yapıyor. Toplamda ise 216 bin 880 lira kredi borcu rotaya çıkıyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR