Bankada Parası Olana Uygun Faizli Kredi Fırsatı Verilecek! Hemen Başvuru Yapın!

Bankada Parası Olana Uygun Faizli Kredi Fırsatı Verilecek! Hemen Başvuru Yapın!

Koronavirüs ile mücadele dönemi içerisinde pek çok vatandaşımız ekonomik açıdan bir hayli sıkıntı yaşamıştır.

Koronavirüs ile mücadele dönemi içerisinde pek çok vatandaşımız ekonomik açıdan bir hayli sıkıntı yaşamıştır. Yaşanılan bu sıkıntılar neticesinde pek çok vatandaşımız nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için banka hizmetlerinden yararlanmaya başlamışlardır. Özellikle son zamanlarda artış gösteren bankacılık hizmetleri arasında kredi kartı kullanımı olmasıyla beraber salgın süreci içerisinde bir hayli artış göstermektedir. Nakit alışveriş yapmak istemeyen ya da nakit parası olmayan vatandaşlar için bu zorlu süreç içerisinde yüksek limitli kredi kartları vazgeçilmez bankacılık hizmetleri arasında bulunmaktadır.

Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu dönemler içerisinde ülkemizde elektronik ticaret ve mobil uygulamalar yolu ile pek çok iletişim kanalları kullanılmaya başlanmıştır. Bankacılık sektörü her geçen gün gelişim göstermesi ile beraber teknoloji açısından yoğun bir sürece adım atmış bulunmaktadır. Salgın sürecinde gösterilen bu teknolojik gelişmeler neticesinde milyonlarca vatandaşımız için normalleşme sürecine geçiş yapılmasının ardından mobil şube ve temassız ödeme seçenekleri bankalar tarafından sunulması ile ön plana çıkmaktadır. Yapılan bu fırsatlar nihayetinde koronavirüs tedbirlerinin alınması ve salgının yayılmasını engellemek amaçlanmaktadır.

BANKALAR AÇIKLADI! KREDİ LİMİTİNİZİ ARTTIRABİLİRİSİNİZ!

Bankalar tarafından koronavirüs ile mücadele dönemi içerisinde birbirinden farklı fırsatlar sunulmaya başlanması ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Birbirinden farklı kredi kampanyaları ve birbirinden farklı düşük faizli kredi türleri ile milyonlarca vatandaşımız bu olanakları değerlendirebilmek adına büyük fırsatlar ile karşımızdaki yerini almaktadır. Rehin sözleşmesi ve karşılık olan tutarı geçmemesi gibi pek çok şartların yerini getirilmesi kapsamında banka tarafından sunulan imkanlardan kolay bir şekilde yararlanma hakkına sahip olabileceksiniz.

BDDK tarafından yapılan açıklamalar dahilinde koronavirüs ile mücadele dönemi içerisinde alınan tedbirler vatandaşlarımız için büyük avantaj sağlamasıyla beraber kredi kartı ya da banka kartı gibi kullanımların artış gösterdiğini bildirmektedir. Yapılan bu fırsatlar dahilinde daha kolay alışverişlerinizi gerçekleştirebilmeniz için bankalar tarafından nakit ya da altın birikimlerinizi yüksek limitler eşliğinde kredi kartı kullanımı sağlayarak elde edebileceğiniz de vurgulanmaktadır.


MAAŞ BORDRONUZLA BAŞVURULARINIZ GERÇEKLEŞTİRİN!

BDDK tarafından yapılan açıklamalar dahilinde milyonlarca vatandaşımız kredi kartı limitlerini nasıl arttırabileceğine dair araştırmalarını sürdürme fırsatını elde edebilmektedir. Bankalara başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek limitlerinizi arttırabilir ve maaş bordronuz ile işlemlerinizi çok daha hızlı halletme fırsatını elde edebilirsiniz. Bankalar tarafından talep edilen en önemli evraklar arasında maaş bordrosu bulunması ile beraber iş yerinizden alacağınız maaş bordrosu sayesinde kredi kartı kullanımlarınızı arttırma fırsatını elde edebilirsiniz.

Düzenli gelir sahibi olan vatandaşlarımız için sunulan bu fırsatlar karşısında aylık gelirini ispatlaması durumunda kredi kartı limitinin artmasına olanak sağlanmaktadır. Aksi takdirde aylık gelirini ispatlayamayan vatandaşlarımız bu zorlu süreç içerisinde kredi kartı limitlerini arttırma olanağına sahip olamayacaklardır.

KREDİ KARTI KULANICILARININ LİMİTİ 12,8 MİLYAR TL ARTIŞ GÖSTERDİ!

AA muhabiri tarafından elde edilen bilgiler doğrultusunda BDDK tarafından gerekli açıklamalar kayıt altına alınması ile beraber 18 Eylül itibari ile kredi kartı kullanımı sağlayan vatandaşlarımız hakkında incelemeler yapılmıştır. Böylelikle bu tarihten itibaren kredi kart bakiyesi bu zorlu süreç içerisinde 6 aylık süre zarfında 18 Eylül itibarıyla bireysel kredi kartlarının bakiyesi 129,3 milyar lira seviyesinde bulunuyor. Geçen yıl sonunda 115,4 milyar lira olan bireysel kredi kart bakiyesi, 8,5 ayda 13,8 milyar lira artış gösterdi.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER