Bakanlıktan Önemli Açıklama! 15 bin TL Destek Sunulacak! 12 Ay Ödemesiz Krediyi Kaçırmayın!

Bakanlıktan Önemli Açıklama! 15 bin TL Destek Sunulacak! 12 Ay Ödemesiz Krediyi Kaçırmayın!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve her ilçe de bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından ihtiyaç sahibi olan her aile için birbirinden farklı destek ödemeleri sunulmaktadır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve her ilçe de bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından ihtiyaç sahibi olan her aile için birbirinden farklı destek ödemeleri sunulmaktadır. On binlerce vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu son dakika gelişmeler ile beraber vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre destek ödemeleri sunulmaktadır.

Aile bakanlığı tarafından son dakika gelişmeler gündemimizde bulunmasının ardından iş kurmak isteyen bireylere özel olarak kredi destek ödemesi sunulmaya başladı. Faizsiz olarak sunulan bu kredi desteği ile beraber 12 ay ödemesiz fırsatlarda sunulmaktadır. Böylelikle 12 ay sonunda sadece anaparayı ödemeye başlayacak ve bu zorlu süreç içerisinde kendi işinizi kurma olanağına sahip olabileceksiniz.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları vasıtası ile sunulan bu fırsatlar karşısında kendi işini kurmak isteyen ihtiyaç sahipleri için pek çok olanak sunulmaktadır. Maddi açıdan durumu iyi olmayan vatandaşlarımız için her türlü destek ödemesi sunulmasının ardından vatandaşlarımıza sunulan destek kredi olanağı pek çok fırsatı beraberinde getirebilmiştir. Aile bakanlığı tarafından ihtiyaç sahibi olan aileler için barınma, gıda, elektrik ya da sağlık gibi pek çok destek sunulmasının ardından destek kredi fırsatı pek çok vatandaşımız için büyük olanak sağlamaktadır.

GİRİŞİMİLER İÇİN FAİZSİZ DESTEK!

Bakanlık tarafından yapılan son dakika gelişmeler doğrultusunda on binlerce vatandaşımız kredi fırsatlarını değerlendirme olanağını elde edebilmektedir. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları vasıtası ile sunulması ön görülen bu deste kredi fırsatı umut kaynağı olacak ve vatandaşlarımız kendi işlerini kurarak bu zorlu süreç içerisinde ayakta kalma çabasını sürdürebilecektir.

Vakıflar tarafından sunulan bu olanaklar ile beraber iş kuracak olan vatandaşlarımız ihtiyaçları doğrultusunda birbirinden farklı kredi destek ödemeleri sağlayarak gündemimizde ki yerini almaktadır. Firmalar ile anlaşma yapabilir ve teklifler alarak sosyal yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarına gerekli detayları aktarmanız önemli unsurlar arasında bulunmaktadır.


12 AY ÖDEMESİZ 60 AY VADE İMKANI İLE FAİZSİZ KREDİ!

Bankalardan sonra günümüzde bakanlık tarafından da son dakika gelişmeler doğrultusunda faizsiz kredi fırsatı ile iş kurmak isteyen vatandaşlarımıza özel destek ödemeleri sürdürülmeye başlamış bulunmaktadır. On binlerce vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu son dakika gelişmeler pek çok vatandaşımız için umut kaynağı olurken dikkatleri üzerine çekmektedir. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca sürdürülen fırsatlar karşısında 60 ay vade imkanı ve 12 ay ödemesi kredi olanakları sunulmasıyla ön plana çıkmaktadır.

60 ay vade imkanları ile sunulan bu fırsatlar karşısında 12 ay ödemesiz kredi olanağını yalnızca 15 bin TL’ye kadar çekme fırsatını bulabilirsiniz. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca sunulan bu olanaklar sonrasında 60 ay vade fırsatı dahilinde anapara ödemeleri taksitler doğrultusunda yapılmaktadır. Faizsiz ve uzun vadeli ödeme seçenekleri ile iş kurmak isteyen vatandaşlarımız için devletten son dakika kararlar alınarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

FAİZSİZ KREDİ BAŞVURULARI NEREYE YAPILACAK?

60 ay vadeli 12 ay ödemesi ve 15 bin TL değerinde faizsiz kredi olanağından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız tarafından yapılan açıklamalar dahilinde başvuru yapmak isteyen bireyler kendi ilçelerinde yer alan kaymakamlık bünyesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca gerçekleştirecektir.

Bizzat giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Başvuru ile ilgili gerekli incelemelerin yapılmasının hemen ardından bakanlık tarafından sizlere olumlu ya da olumsuz sonuç verilecektir.  Ancak unutulmamalıdır ki her Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bu olanaklar sunulmamaktadır. Bu durumda ilçenizde yer alan vakıfa danışarak başvuru işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR