Aylık 353 TL ve 375 TL Ödeyerek Kredi Alabilirsiniz. Mobilyadan Beyaz Eşyaya, Ziraat'ten Kredi!

Aylık 353 TL ve 375 TL Ödeyerek Kredi Alabilirsiniz. Mobilyadan Beyaz Eşyaya, Ziraat'ten Kredi!

Ziraat Bankası kredi başvuruları nereden ve nasıl yapılacak? Kredinin özellikleri ve ödemeleri nasıl olacak? Bu kredi hangi ürünler için geçerli olmaktadır? Kredi faizi ve ödeme planı...

Ziraat Bankası tarafından devreye alınan bu kredi ile temel bir çok ihtiyacınızı karşılamanız mümkün olmaktadır. Bu kredi ile beraber evini yenilemek isteyenler ve ev eşyası almak isteyenler bu krediden yararlanabilirler. Normalleşme sürecinde devreye alınan uygun faizli bu kredi desteği hala devam etmektedir.

Bu kredi ile beraber beyaz eşyalarınızı yenileyebilir, mobilya alabilir, boya işlerinizi, kapı pencere sistemleri gibibirçok ihtiyacınız için sunulmaktadır. Ayrıca banka ile anlaşması olan firmalardan alınması ile daha uygun faiz oranları ile kullanabilirsiniz. Bu kredi ile ayrıca sektöre canlılık katmak amacı ile oluşturulmuş bir kredi ürünüdür.

ZİRAAT BANKASI KREDİ DESTEĞİ!

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama şu şekildedir; "Küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş doğrultusunda sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin oluşacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda karşılanmasının yanı sıra yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi sunmaktayız." şeklinde ilan edilmiş kredi paketidir.

KATKI PAYLI FATURALI KREDİ PAKETİ KULLANIM ÖZELLİKLERİ?

Ziraat Bankası katkı paylı faturalı kredi paketi ile kredi kullanımınızda, beyaz eşya alımlarınızda, mobilya alımlarında, ev tekstil ürünü alımlarında, çeyiz alımlarınız için, seremik ve kapı pencere alacaklar için müşterilerin finansman ihtiyaçlarına destek olmak amacı ile Ziraat Bankasının anlaşmalı olduğu firmalardan yapılacak olan ürün alımlarında, azami olarak 36 ay vade seçeneği ile sunulacak olan kredi destek paketidir.

BU ÜRÜN İÇİN KREDİ KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Katkı Paylı Faturalı Kredi Tutarı:
10.000 TL

Katkı Paylı Faturalı Kredi Vadesi: 36 Ay

Katkı Paylı Faturalı Kredi Faiz Oranı: %1,14

Katkı Paylı Faturalı Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL


ÖRNEK ÖDEME PLANI:
 
Kredi TutarıKredi
Vadesi (Ay)
Faiz
Oranı (%)
Tahsis ÜcretiTaksit TutarıYıllık
Maliyet 
(%)
10.000 TL361,1450 TL353,63 TL18,1468


FATURALI KREDİ PAKETİ KULLANIM ÖZELLİKLERİ?

Bu ürünü de faturalı kredi paketini de Ziraat Bankası ile anlaşması bulunmayan firmalar yerli üretim yapmakta olan firmalardan satın alınacak olan mobilya, küçük ev aletleri, ev boya malzemeleri -seramik malzemeleri -kapı ve pencere sistemleri ev tekstil ürünü alımları, çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarınızın uygun şartlarda sağlanması üzere; azami olarak 36 ay vade seçeneği ile kredi kullanılabilirsiniz.

Katkı Paylı Faturalı Kredi Tutarı: 10.000 TL

Katkı Paylı Faturalı Kredi Vadesi: 36 Ay

Katkı Paylı Faturalı Kredi Faiz Oranı: %1,44

Katkı Paylı Faturalı Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL

ÖRNEK ÖDEME PLANI:
 
Kredi TutarıKredi
Vadesi (Ay)
Faiz
Oranı (%)
Tahsis ÜcretiTaksit TutarıYıllık
Maliyet 
(%)
10.000 TL361,4450 TL375,40 TL23,2918


KREDİ HANGİ ÜRÜNLERDE GEÇERLİ DEĞİLDİR?

Ziraat Bankası kredi asgari kredi limiti 3.000 TL olarak sunulurken, azami kredi limiti ise 30.000 TL olarak belirlenmiştir.

Bu kredi kampanyasında, Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet alımları krediye konu edilmemektedir.

Bu kredi paketinde Satıcı firmanın Ziraat Bankası müşterisi olması esastır.

Kredi hakkında detaylı bilgi edinebilmek için Ziraat Bankası şubelerine başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası gerekli görülmesi durumunda kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutulmaktadır.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR