Araç Alacaklara Halkbank'tan Kredi! Ödemeye 3 Ay Sonra Başlayın! Hayalinize Kavuşun!

Araç Alacaklara Halkbank'tan Kredi! Ödemeye 3 Ay Sonra Başlayın! Hayalinize Kavuşun!

Halkbank Yeşil ışık taşıt kredisi nedir? Taşıt kredisi ödemeleri nasıl olacak? Yeşil ışık sıfır km taşıt kredisi özellikleri nelerdir? Yeşil ışık kinci el taşıt kredisi özellikleri nelerdir? Özellikleri ve avantajları nelerdir? Ödemeler nasıl olacak?

Halkbank tarafından verilen yeşil ışık sıfır km araç kredisi ve yeşil ışık ikinci el taşıt kredisi vatandaşa sunulan kredi kampanyalarından yararlanmanız için bankanın müşterilerine sağladığı kredilerden biridir. Bu kredi uygun faiz oranları ile devreye alınmış adından da faiz oranlarında artışlar yaşanmıştır.

Bu kredi ile sıfır ve 2. el araç kredilerinden yararlanabilirsiniz. Kredinin en çok ilgi çeken özelliklerinden biri ödemelerin 3 ay sonra ödenmeye başlamasıdır. Vatandaşın ilgisini çeken özelliklerden biri olmaktadır. İşte krednin detayları...

HALKBANK YEŞİL IŞIK SIFIR KM VE 2. EL TAŞIT KREDİSİ DETAYLARI?

Halkbankasının vatandaşa sunduğu yeşil ışık taşıt kredisi kolay araç sahibi olabilmenize destek olmak için müşterilerine sunulmuş olan düşük faizli taşıt kredi kampanyasıdır.Ayrıca yeşil ışık kredisi ile ikinci el istediğiniz araca kolayca kavuşabilmeniz adına müşterilere sunulmuş olan kredi desteğidir.

HALKBANK SIFIR KM ARAÇLAR İÇİN KREDİ ÖDEME TABLOSU
 
Halkbank Yeşil Işık Sıfır KM Taşıt Kredisi
 Kredi Tutarı (TL)Kredi Vadesi (Ay)Aylık Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti (TL)Taksit Tutarı (TL)Yıllık Maliyet Oranı (%)
30.000601,77158889,1429,0213HALKBANK İKİNCİ EL ARAÇLAR İÇİN KREDİ ÖDEME TABLOSU
 
Halkbank Yeşil Işık İkinci El Taşıt Kredisi
 Kredi Tutarı (TL)Kredi Vadesi (Ay)Aylık Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti (TL)Taksit Tutarı (TL)Yıllık Maliyet Oranı (%)
30.000601,79158894,2429,3865


HALKBANK KREDİNİN EN AVANTAJLI ÖZELLİKLERİ

Halkbankası yeşil ışık kredisi ile sıfır km ve ikinci el aracınızı hemen alabilirsiniz. Kredinin en avantajlı özelliklerinden biride ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilmenizdir. Vatandaş tarafından ilgi gören en önemli özelliklerden biri kredinin 3 ay sonra başlamasıdır.

HALKBANK YEŞİL IŞIK SIFIR KM VE 2. EL TAŞIT KREDİSİ TUTARI VE KOŞULLARI

Halkbanksından kullanmış olan sıfır km taşıt kredinizi 30.000 TL tutarında kullanacağınız kredinizi, %1,77 faiz oranı ile alabilirsiniz 60 aya varan vade seçenekleri ve 889,14 TL taksitle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Yeşil ışık 2. el taşıt kredisini 30.000 TL tutarında alabilir, %1,79 faiz oranı ile 60 aya varan vadeler ve 894,24 TL taksitle ödeyebilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR