Android Q Güncellemesi alacak telefonlar tam listesi belli oldu

Android Q Güncellemesi alacak telefonlar tam listesi belli oldu

Android Q güncellemesini hangi telefonlar alacak? Android kullanıcıları, yeni Android güncellemesi öncesi cihazlarının yeni güncellemeyle uyumlu olup olmadığını araştırıyor. Hangi akıllı telefon modelleri Android Q güncellemesini alabilecek? Sizler için hazırladık...

Android Q güncellemesi alacak telefonların tam listesi belli oldu. Android Q büyük bir heyecan ve merakla eklenmekte. Android Q android iletişim sisteminin 17.sürümü olması niteliğini taşımakta olup, 10.cu büyük sürüm olarak nitelendiriliyor. Android Q diğer ismiyle android 10 içerdiği birçok yeniliklerle bu özellikli telefonları baştan sona değiştirecek.

Android Q güncellemesini hangi telefonlar alacak ?

Samsung, Xiaomi, Huawei, Asus, Oppo, Sony, HTC, Nokia, LG isimli markaların hangi telefonlarına android Q yüklenecek? Android 10 ne zaman çıkacak? Google'nin önümüzdeki haftalarda yayınlayacağı android Q güncellemesi öncesi hangi telefonların bu güncellemeyi alacağı belli olacak.

Google'nin geçen sürüm güncellemelerindeki zaman orantılarına göre açıklama yapacağını varsayarsak 5 Ağustos 2019 tarihinde çıkabileceği tahmin edilebilir. Android 10 google'nin yeni cihazı Pixel 4'ün çıkmasında önce yayınlanacak. Diğerleri için bu zaman alacaktır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR