Aktifbank'tan Çalışmayan Kadınlara ve Düşük Notu Olanlara İhtiyaç Kredisi Veriliyor. Peki Çalışmayan Kadınlar Kredi Alabilir mi? Nasıl Başvurabilir?

Aktifbank'tan Çalışmayan Kadınlara ve Düşük Notu Olanlara İhtiyaç Kredisi Veriliyor. Peki Çalışmayan Kadınlar Kredi Alabilir mi? Nasıl Başvurabilir?
23.03.2020

Aktifbank çalışmayan kadınlara kredi kampanyası başlattı. Aktifbank ev hanımlarına kredi kampanyası başvurusu nasıl yapılır? Kredi notu düşük olan kişiler nasıl kredi alabilirler? Çalışmayan kadınlara banka kredi veriyor mu? Haberimizin devamında bunları sizin için anlattık.

Aktifbank Ev Hanımlarına kredi kampanyası başlattı. Aktifbank ev hanımlarına kredi kampanyası başvurusu nasıl yapılır? Kredi notu düşük olan kişiler nasıl kredi alabilirler? Aktifbank kredi başvurusu hakkında bilgileri sizlere bilgiler vereceğiz. 

Aktifbank kredisi son yıllarda özellikle kredi notu düşük olanlara hizmet vererek birçok müşteriye kredi imkanı tanıyan bir banka olmuştur. Bu bankadan her çeşit müşteri grubu kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Banka sadece ihtiyaç kredisi verdiği için bu kredilerde her müşteriye bu imkanı veriyor. 40.000 TL’ye kadar online olarak kredi başvurusu yapılan bu kredilerde 60 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturulabilmektedir. Bu kredilerde özellikle kredi notu düşük olan ev hanımları da kredilerini kullanabilirler. Bunun için online kredi başvurusu yapılması gerekiyor. Kredi başvurusu yapmadan önce bazı şartları öğrenmeniz ve bu şartlara göre kredi almanız gerekiyor. 

Aktifbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktifbank özellikle dijital bir banka olduğu için online olarak işlem vermektedir. Online kredi başvurusu yapacak olan kişiler, internet üzerinden ya da SMS ile kredi başvurusu yapılmaktadır. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan kredi başvurusunda, size verilen formu doldurduktan sonra kredi başvurusu sonucu aynı sayfada sizlere verilecektir. Eğer krediniz onay alırsa banka personeli adresinize gelip size krediyi kullandıracaktır. Bu kredileri gelir belgesiz olarak kullanacağınız için ev hanımları, öğrenciler ve çalışmayanlarda kredi alabilirler. 


Ev Hanımları Kredi Alması İçin Ne Yapması Gerekiyor?

Kredi alacak olan kişiler ev hanımı ise öncelikle daha önce bir banka çalışmasının olması gerekiyor. Güncel olarak kredi ve kredi kartı kullanımı olduğunda da bu kullanılan kredilerin düzenli ödenmesi gerekmektedir. Bu bankaya başvuru yapmadan önce diğer bankalara başvuru yapılmış olmaması gerekiyor. Çünkü çok başvuru sayısı olduğunda bankalar sizin krediniz onaylamayacaklardır. Eğer daha önce bir banka çalışmanız yoksa kredi notunuz sıfır olacağından kredi değil de kredi kartı almanız gerekmektedir. Bu şekilde düzenli ödemeler yaparak kredi notunuzu yükseltebilirsiniz. 

Aktifbank PTT Kredisi Kimlere Veriliyor?

Aktifbank üzerinden verilen PTT kredisi, sadece emekliler için verilen bir kredidir. Bu sebeple eğer ev hanımıysanız bu kredileri alamazsınız. PTT üzerinden emekli maaşı alan müşteriler maaşlarına göre 60.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirler. Aktifbank PTT üzerinden emekli olmayan müşterilere bu krediyi vermemektedir. Başvuru için en yakın PTT şubesine gidebilirsiniz. 

Sizlere bu yazımızda Aktifbank Ev Hanımlarına kredi kampanyası hakkında bilgiler verdik. İnternet üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredi 1-3 gün içinde kullanılır. 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER