Akbank'tan Önemli Adımlar Atıldı! Banka Resmen Duyurdu! 1250 TL Promosyon ve Faizsiz...

Akbank'tan Önemli Adımlar Atıldı! Banka Resmen Duyurdu! 1250 TL Promosyon ve Faizsiz...

Akbank tarafından alınan önemli kararla ve avantajlar nelerdir? Kimler yararlanabileceklerdir? Şartları nelerdir?

Akbank'tan yüzbinlerce kişiyi yakından ilgilendiren vatandaşı mutlu edecek önemli adımlar atıldı. Önemli adımlardan biri de faiz yok açıklaması oldu. Atılan diğer adımlardan biri de yeni kart alan kişilerin 1 yıl boyunca kart ücreti ödemeyecekleri açıklaması yapıldı.

Ayrıca banka tarafından emekli vatandaşı ilgilendiren önemli adımalarıda devreye aldı. Emeklileride mutlu edecek açıklamada promosyon açıklaması yapıldı. Akbank'a SGK emekli maaşını taşıyan müşteriler için de yüksek tutarlı promosyon müjdesi verildi. Bunların yanında bankanın devreye aldığı bir çok önemli uygulama var. Tüm detaylar haberimizde...

AKBANK'TAN EMEKLİLERE ÖZEL AYRICALIKLAR!

Akbank emeklilere özel bir çok avantaj paketi hazırladı. Emekli müşteriler için önemli adımlar attı. Akbank SGK emekli maaşlarını kendi bünyelerine taşıyan ve başvuruda bulunan müşteriler için yüksek tutarlı promosyon sunmaktadır. Bu promosyon fırsatı 1.250 TL'ye varan oranlarda sunulmaktadır.

Akbank, tarafından emekli vatandaşlara özel sunduğu ayrıcalıklara bir yenilik avantaj daha eklendi. Akbank emekliler için sunulan 750 TL’ye varan promosyon ödemesi ile beraber 500 TL’ye varan ek promosyon sunmaktadır. Sunulan bu yeni kampanya ile beraber 31 Aralık 2020 tarihine kadar SGK'dan emekli maaşını Akbank’a taşıyarak promosyon başvurusu yapan kişiler yararlanabileceklerdir.

ÖNEMLİ BİR ADIM'DA 1 YIL KREDİ KARTI ÜCRETİ ÖDENMEYECEK!

18 Kasım 2020 ve 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Axess veya Wings asıl kredi kartına sahip olan Akbank müşterileri bu kart için bir yıl boyunca kredi kartı ücreti ödemeyeceklerdir.

AKBANK EMEKLİ PROMOSYON TUTARLARI NE KADAR OLACAK?

Akbank tarafından emekli müşterileri için sunulan promosyon ödemelerinden yararlanabilmek için müşterinin, SGK emekli maaşlarını 3 yıl boyunca Akbank’tan taşımayı taahhüt etmeniz gerekmektedir.


Akbank Aylık Net Geliri 1.500 TL’ye Kadar Olanlar: Emekli promosyon ödemesi 500 TL promosyon ve 350 TL ek promosyon, alabilmektedirler.

Akbank Aylık Net Geliri 1.500 TL–2.500 TL Arasında Olanlar: 625 TL promosyon ve 425 TL ek promosyon, alabilmektedirler.

Akbank Aylık Net Geliri 2.500 TL ve Üzerinde Olanlar: 750 TL promosyon ve 500 TL ek promosyon ödemesi almaktadırlar.

FAİZSİZ KULLANIM!

Akbank tarafından devreye alınan bu önemli adımların yanında, Akbank ayrıca, SGK emekli müşterileri için maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarından para çekme imkanı sunmaya devam etmektedir.

Akbank'ın yine devreye aldığı önemli bir özellikte emekli maaşı alan ve emekli maaş hesaplarında artı para kredi limiti tanımlı olan kişilerin yararlanabildikleri bu kampanyada müşteriler maaş tarihlerinden 2 gün öncesi ile maaş ödeme günü arasında mevcut artı para kredisi limitlerini %0 faiz ile kullanabilmektedirler.

SON TARİH 31 ARALIK...

Akbank Perakende Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Oğuz tarafından yapılan açıklamaya göre, emekli vatandaşın hayatını kolaylaştırmak adına avantajlar sunmaya devam ettikleri ifade ederek, "Maaşın son günlerinde yaşanan nakit sıkışıklığı gerçeğini göz önünde bulundurarak emekli müşterilerimize özel çözüm ürettik.

SGK emekli maaşını bankamızdan alan müşterilerimiz maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarından para çekme imkanına sahip. Şimdi de emeklilerimiz için yeni bir kampanyayı daha hayata geçiriyoruz" dedi ve devam etti: "31 Aralık 2020 tarihine kadar SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyan emeklilerimize güzel bir haberimiz var. Yeni kampanyamızda 750 TL’ye varan promosyon ile birlikte 500 TL’ye varan ek promosyon sunuyoruz. Üstelik, bu fırsatlara ilave olarak 18 Kasım-31 Aralık tarihlerinde Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimizden bir yıl boyunca kredi kartı ücreti alınmayacaktır. Ayrıca emekliler şubeye gitmeden Akbank Mobil, Akbank İnternet ve 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden SGK emekli maaşlarını Akbank’a çok kolay taşıyabilir ve promosyon başvurusu yapabilirler" açıklamalarında bulundu.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR