Akbank'tan Büyük Fırsat! Tüm Borçlarınızı Kapatıp Tek Bir Bankada Toplama Fırsatı Sunuyor!

Akbank'tan Büyük Fırsat! Tüm Borçlarınızı Kapatıp Tek Bir Bankada Toplama Fırsatı Sunuyor!

Akbank sunmuş olduğu borç kapatma kredisi ile vatandaşlarımızın sırtındaki tüm yükleri alıyor!

Akbank sunmuş olduğu borç kapatma kredisi ile vatandaşlarımızın sırtındaki tüm yükleri alıyor. Özellikle asgari ücretli çalışmakta olan vatandaşlarımızın yüksek tutarlı kredi borçlarını ödemeleri ve borçların tamamının Akbank’a geçerek daha düşük taksit tutarları ile borcu tamamlamaları için düşük faizli borç kapatma kredisi sunuyor.

Borç transfer kredileri çoğu zaman her birimizin işine yarayabilen acil durum butonu gibi bir şeydir. Özellikle yüksek tutarlı kredi ve kredi kartı taksit tutarlarına karşılık tek bir bankada topluca düşük tutarlarda taksitler ödemek her zaman daha mantıklıdır. 4 bankaya toplam 10 bin TL, 1000’er TL taksit ödemesi yerine tek bir bankada toplam 10 bin TL tutar, 2 bin TL taksit ödemesi her zaman daha makuldür.

İşte tam olarak bu sebepten ötürü insanlar borç kapatma kredisi araması yapıyor. İnternette yapılan araştırmaların yüzde 33’ü borç kapatma kredisi ve borç transfer kredisi olarak yapılmaktadır. İşte tam olarak bu sebepten ötürü vatandaşlarımızın daha fazla mağdur olmadan kendilerine en uygun borç kapatma kredisini bulabilmesi ve en kısa süre içerisinde borçlarını kapatarak tek bir bankaya taşıyabilmeleri adına Akbank’ın borç kapatma kredi paketinden bahsediyoruz.

Borç kapatma kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımızın ne şekilde borç transfer kredisi başvurusu yapacağını bilmemesi ve bu konu hakkında net bir bilgi elde edebilmesi adına oluşturduğumuz bu rehber haberimiz ile beraber borç kapatma kredisinin tüm süreçlerini inceliyor olacağız. Öncelikle 4 farklı bankada toplam 10 bin TL borcunuzun olduğunu düşünün. Bu borç taksitlerinin ise her birinin 1000’er TL olduğunu var sayalım. Bu durumda aylık ödenmesi gereken toplam tutar 4 bin TL oluyor.

Ancak tek bir bankada toplam 10 bin TL borcun aylık taksiti 2 bin TL, 1000 TL ya da 500 TL gibi daha düşük rakamlar olabilecektir. Özellikle bazı bankalar Korona virüs salgını sonrasında ödemelerin kolay olması ve sürekli ödeme yapılabilmesi için vade sayılarında yükselme dahi yapmıştı. Bu durumda ödenmesi gereken aylık tutar 500 TL ile 2 bin TL aralığında değişiklik gösterebilecektir. Aylık 4 bin TL kredi taksiti ödemek yerine her ay 500 TL ödemek daha mantıklı olacaktır. İşte vatandaşlarımızın sırtındaki tüm yükü alacak ve hafifletecek olan borç kapatma kredisi ile ilgili tüm ayrıntılar haberimizin detayında…


AKBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank borç kapatma kredisi başvurusu sadece Akbank fiziksel şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru yapacak olan vatandaşlarımızın en yakın Akbank fiziksel şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Akbank borç kapatma kredisi için gerekli evraklar ise sadece TC kimlik belgeniz yeterli olacaktır. Borç kapatma kredisi başvurusu sadece fiziksel Akbank şubelerinden yapılmaktadır.

Yani Akbank mobil bankacılık, Akbank telefon bankacılığı ya da Akbank internet bankacılığı kanalları ile Akbank borç transfer kredisi başvurusu yapılmamaktadır. 100 bin TL borca kadar Akbank tarafından borç kapatma kredisi sağlanabilmektedir. Ancak 100 bin TL üzeri olan borç kapatma kredisi başvurusu kabul edilmeyecektir.

AKBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ AYRINTILARI

Akbank sunmuş olduğu borç kapatma kredisi ile vatandaşlarımızın sırtındaki tüm yükleri alıyor. Özellikle asgari ücretli çalışmakta olan vatandaşlarımızın yüksek tutarlı kredi borçlarını ödemeleri ve borçların tamamının Akbank’a geçerek daha düşük taksit tutarları ile borcu tamamlamaları için düşük faizli borç kapatma kredisi sunuyor. Diğer tüm bankalardaki borçlarınızı kapatabilmek için hemen bugün en yakın Akbank fiziksel şubesini ziyaret edebilir ve Akbank borç kapatma kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Bu sayede hem düşük tutarlı kredi taksit ödemesi yapacak hem de düşük tutarlı ödemeler yapmış olacaksınız. Akbank borç kapatma kredisi faiz oranı ise yüzde 1,25 olarak değerlendirilmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR