Akbank, 1300 TL Promosyon Ödemesi Yapacak! Hızlı Bir Şekilde Başvuru Yapın!

Akbank, 1300 TL Promosyon Ödemesi Yapacak! Hızlı Bir Şekilde Başvuru Yapın!
YAYIN TARİHİ: 25.06.2020 20:24:00
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Akbank, her zamanki gibi tüm emekli vatandaşlarımıza yüksek promosyon ödemesi yapacak. İlk defa 2017 yılında başlatılan promosyon ödemesi kampanyası ile alakalı son gelişmeler devam ediyor.

Akbank, her zamanki gibi tüm emekli vatandaşlarımıza yüksek promosyon ödemesi yapacak. İlk defa 2017 yılında başlatılan promosyon ödemesi kampanyası ile alakalı son gelişmeler devam ediyor. Özel bankalar ve kamu bankaları fark etmeksizin PTT’ye kadar her biri emekli vatandaşlarımızın maaşlarını kendilerinde çekmeleri karşılığında 3 yıllık taahhüt ile emekli kişilere promosyon ödemesi yapıyor. Emekli maaşlarını Akbank üzerinden alanların 30 Haziran 2020 tarihine kadar maaş promosyonlarının taahhüt süresi dolması halinde herhangi bir işlem yapması gerekmiyor.

Akbank geçtiğimiz 3 yıl içerisinde promosyon ödemesi yapma konusunda cüretkar davrandı. Özellikle sadece promosyon ödemesi için gelen müşteriye değil tüm tüketicilere ve uzun zamandır Akbank’tan emekli maaşı alan vatandaşlarımızın yüksek promosyon aldıkları bilinen bir gerçek haline geldi. Özellikle 5 ile 10 yıl arasında Akbank müşterisi olan ve emekli maaşını Akbank’tan alan emekli vatandaşlarımızın 1300 TL’ye kadar emekli maaşı promosyonu ödemesi aldığı bilinmektedir.


İLK DEFA GELEN MÜŞTERİYE 750 TL PROMOSYON

Akbank’a ilk defa gelen emekli müşteriye en az 750 TL promosyon ödemesi yapılacak. SGK, Emekli Sandığı veya BAĞ-KUR emeklileri maaşlarını Akbank’tan almaları veya farklı bankalardan aldıkları maaşlarını Akbank’a taşımaları halinde 750 TL’ye varan miktarlarda promosyon almaya hak kazanacak. Akbank bu konu ile alakalı ayrıntılı bir şekilde açıklama yapmadı ancak bilinen tüm promosyon ödemeleri tıpkı bu şekilde gerçekleşti.
 • 0-1499 TL arası maaş alanlara 500 TL
 • 1.500- 2.499 TL arası maaş alanlara 625 TL
 • 2.500 TL ve üzerinde maaş alanlara 750 TL promosyon ödemesi yapılıyor
 • 5 ile 10 yıl arasında Akbank müşterisi olanlar 1300 TL
Promosyon ödemesi, SGK ile imzalanmış bulunan Gelir/ Aylık Alanlara Promosyon Ödenmesine İlişkin Protokol şartları kapsamında yapılmaktadır. Müşterilerin bu haktan yararlanabilmesi için gelire aylıklarını 3 yıl süreyle AKBANK üzerinden almayı taahhüt etmeleri gereklidir.

EMEKLİ MAAŞI YATMADAN ÖNCE MAAŞI ÇEKEBİLME FIRSATI VERİLECEK!
 • Maaşlarını AKBANK üzerinden alan emekliler ihtiyaç halinde maaşlarını 2 gün önceden çekebiliyor. Akbank tarafından müşteri kullanımına sunulan bu kampanyadan yararlanmak için bazı koşullara uygunluk göstermek gerekiyor.
 • SGK maaşını Akbank’tan alanlar ve maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlı olanlar kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Çekilebilecek tutar artı para kredisi limiti ile sınırlıdır ve bu limit Banka tarafından belirlenir.
 • Maaş günü gelmeden 2 gün önce maaşlarını Akbank’a transfer etmiş bulunan müşteriler ve ilk kez maaş alacak müşteriler bu kampanyadan bir sonraki aydan başlamak koşuluyla yararlanabilecektir.
 • Müşteri hesabına birden fazla maaş yatıyor olması halinde kampanya ilgili ay içinde hesaba ilk yatan maaş ödemesi için geçerlidir.
 • İkramiye veya diğer ödemeler ile taksitli artı para kullanım dışındadır.
 • Akbank T.A.Ş dilediği zaman kampanyayı durdurma veya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yeni emekli olacaklar, maaşını Akbank’a taşıyanlar ve hâlihazırda emekli maaşını Akbank üzerinden alanlar, uygun faiz oranlarıyla kredi kullanımı, ücretsiz havale gönderebilme hakkı, şubelerden öncelikli hizmet alımı gibi avantajlardan yararlanarak ihtiyaçlarını daha kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabilmektedir.
 
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR