Acil Nakit İhtiyaçlarınız İçin Paranız Olmasa da Halkbank Yanınızda! Alışveriş Havale ve EFT...

Acil Nakit İhtiyaçlarınız İçin Paranız Olmasa da Halkbank Yanınızda! Alışveriş Havale ve EFT...

Halkbank tarafından devreye alınan bu açık hesap sistemi ile bir çok işleminizi kolaylıkle ve gecikmeden yapmanıza olanak sağlanmaktadır. Böylelikle ödemelerinizi de gecikmeden ve zamanında yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Halkbank açık hesapla yapabileceğiniz tüm işlemlerin detayları haberimizde yer almaktadır. İşte detaylar...

HALKBANK AÇIK HESAP NEDİR?

Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre; "Acil nakit ihtiyaçlarınız için hesabınızda para olmasa dahi limitiniz dâhilinde şube ve Bank24’lerden para çekebileceğiniz, Bank24 kartınız ile alışveriş yapabileceğiniz veya havale, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir hesap türümüzdür." şeklinde açıklama yapılmıştır.

HALKBANK AÇIK HESAP AVANTAJLARI NELERDİR?

Halkbank tarafından sunulan Kredili Mevduat Hesabı; elektrik faturaları, su faturaları, telefon faturaları ile kira ödemeleri, kredi taksiti gibi düzenli ödeme talimatlarınızı da güvence altına almanıza yardımcı olmaktadır.

Düzenli ödeme talimatınızın bulunduğu hesabınızda, yeterli limit bulunması durumunda ödemeleriniz de gecikme olmaz ve böylelikle zamanında ödeme yapabilirsiniz. Üstelik Açık Hesabınızdan 100.-TL kullandığınızda günlük sadece 6 Kr * ödeme yaparsınız.

- 6 Kr faiz tutarına BSMV ve KKDF dâhil olmaktadır.

HALKBANK AÇIK HESAP ÖZELLİKLERİ NELERDİR?


Halkbank açık hesapla limitleriniz dâhilinde bankanın şubelerinden veya Bank24'lerden nakit çekebilirsiniz, Havale yapabilir, EFT gibi bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Halkbank açık hesapla, Kredili Mevduat Hesabınızın tanımlı olduğu vadesiz hesaplardan gerçekleştirilen elektrik faturaları, su faturaları, telefon gibi düzenli fatura ödemeleriniz ile kredi kartı ödemeleri, kredi taksiti ödemeleriniz gecikme olmadan kolaylıkla yapılabilecektir.

Kredili Mevduat Hesabınızın tanımlı olduğu vadesiz hesabanızda, herhangi bir nakit girişi olduğu durumda öncelikle kredili bakiye kapatılmaktadır.

Halkbank açık hesapla, kredili bakiye için faiz hesaplarınızın eksiye geçtiği dönem boyunca günlük olarak hesaplanmaktadır ve taleplerinize bağlı olarak aylık veya üç aylık dönem sonlarında hesabınıza yansıtılılmaktadır.

Ayrıca limit kullanımlarınız da masraf ya da komisyon alınmayacaktır.

HALKBANK AÇIK HESAPTAN NASIL FAYDALINACAK?

-
Halkbank açık hesaba hemen başvuru yapabilmek için; sırası ile aralarında boşluk bırakarak "ACIKHESAP, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Limit" yazarak 3452’ye SMS göndererek başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Örnek verecek olursak: ACIKHESAP 12345678910 3000 1500

Dilerseniz eğer Halkbank'ın tüm şubeleri aracılığı ile, Halkbank.com.tr’ üzerinden, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya Halkbank Dialog’ dan da başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR