Acil İhtiyaçlarınız İçin Özel Faiz Oranları İle Anında Kredi! İş Bankası Anında 50.000 TL!

Acil İhtiyaçlarınız İçin Özel Faiz Oranları İle  Anında Kredi! İş Bankası Anında 50.000 TL!

İş Bankası anında kredi başvurusu nasıl yapılır? Başvuru nereden yapılacak? Onaylanan kredi nasıl kullanılacak? Kredi özellikleri nelerdir?

Acil ihtiyacı olanlar için İş Bankası kredi desteği sunuyor. İş Bankası tarafından sunulan anında kredi ile acil ihtiyaçlarınıza destek olabilirsiniz. Bu krediyi anında kullanabilir ve sıkıntı yaşadığınız anda yanınızda olacak bir kredi desteğidir. Bu krediyi size özel uygulanan ödeme koşulları ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu kredide size özel faiz oranları uygulanmaktadır. Bu durumda kredilerinizi ödemeniz daha kolay olacaktır.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş Bankası anında kredi oluşan nakit ihtiyaçlarınızı anında gidermenize kolaylık sağlamaktadır. Anında ihtiyaçlarınızı bekletmeden gidermenizi sağlayacaktır.

İş Bankası Anında Kredi, 50.000 TL'ye kadar oluşan tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanıza destek olmak amacı ve size özel faiz oranları ile anında karşılayabileceğiniz pratik bir bireysel kredi türüdür.

Üstelik bu kredi ile, Anında Kredi’ye başvurunuzu yaparken, dilerseniz eğer ilk kredi taksitinizi krediyi kullandığınız tarih itibari ile 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilirsiniz ve kredinizi eşit taksitli ödemelerle geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.  Anında krediyi 90 güne varan ödemesiz dönemli olarak Anında Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi aracılığı ile başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR?

İş Bankası Anında Kredi başvurunuzu İşCep aracılığı ile, İnternet Şubesi veya Bankamatikler aracılığı ile 7/24 dilediğiniz zaman hızla ve güvenle yapabilme kolaylığı sağlamaktadır. Kredi başvurunuzun değerlendirmeler sonucunda onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek olmaksızın kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.


İş Bankası Anında Kredi başvurunuz, gerek duyulması durumunda kredi başvurusu yaparken seçmiş olduğunuz hesabınızın bağlı olduğu İş Bankası Şubesi’ne detaylı değerlendirilmek üzere aktarılabilmektedir.

İŞ BANKASI ONAYLANAN KREDİ NASIL KULLANILACAK?

İş Bankası tarafından verilen anında krediyi korona virüs sürecinde özellikle şubeye gitmeye gerek olmadan kredi çekmek artık çok kolay olmaktadır. İş Bankası İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatikler aracılığı ile anında kredi başvurusunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından kredi başvurunuzun onaylanması durumunda, çektiğiniz kredi tutarı İş Bankası'ndaki vadesiz hesabınıza anında aktarılmaktadır. Böylelikle kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ BAŞVURUNUZU!

Aşağıda belirtilen işlemleri sırası ile yaparak kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz;

İş Bankası İşCep > Krediler > Anında Kredi Başvuru

İş Bankası İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi

İş Bankası Bankamatik > Daha Fazlası > Anında Kredi ve Anında Ek Hesap üzerinden başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR