Acil htiyaçlarınızı Halkbank Mini Emekli Kredisi ile Karşılayabilirsiniz! Azalan, Eşit Taksitli...

Acil htiyaçlarınızı Halkbank Mini Emekli Kredisi ile Karşılayabilirsiniz! Azalan, Eşit Taksitli...

Halkbank mini emekli kredisi nedir? Bu krediden kimler yararlanabilir? Kredi ödemeleri nasıl olacak? Kredi faizi ne kadar? Kredi ödeme ve tutar koşulları nelerdir?

Halkbank kredi desteklerinden biri de mini emekli kredisidir. Bu kredi ile emekli müşterilerinin ihtiyaçlarına destek olmak amaçlanmıştır. Maaşını Halkbankasından alan veya maaşını Halkbankasına aktarayı düşünen emekli müşteriler yararlanabilecektir.

Kredi başvurusu için bankaya gitmeye gerek olmaksızın SMS ile de başvuru yapabilme olanağı sağlanmıştır. Kredinin farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bu kredi seçeneklerinden bütçenize uyan herhangi bir seçeneği seçerek kredi ödemelerinizi yapabilirsiniz...

MİNİ EMEKLİ KREDİ ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?

Halkbank mini emekli kredisi, emekli müşterilerine özel farklı ödeme seçenekleri ile bütçelerine uyan ödeme seçenekleri sunmaktadır. Kredi seçenekleri aşağıdaki gibidir;

Halkbank Mini Emekli Kredisi, Aylık eşit taksitli, ödeme seçeneği ile

Halkbank Mini Emekli Kredisi, Artan taksitli, ödeme seçeneği ile

Halkbank Mini Emekli Kredisi, Azalan taksitli, ödeme seçeneği ile

Halkbank Mini Emekli Kredisi, 3 ayda bir eşit taksitli, ödeme seçeneği ile

Halkbank Mini Emekli Kredisi, Serbest ödemeli, ödeme seçeneği ile sunulmaktadır.

KREDİ TUTARI NE KADAR?


Halkbank tarafından sağlanan mini emekli kredisi, 5.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,28 faiz oranıyla tahsis ücretli olarak kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

MİNİ EMEKLİ KREDİSİ NEDİR?

Halkbankasından maaşını alan veya maaşını Bankaya aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına sunulmaktadır. Krediyi 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları nda kullanılmak üzere sağlanmaktadır.

Kredi için aylık %1,28 faiz oranı sunulmaktadır. Halkbank emekli müşterilerine bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 36 ay vadeli olarak verilmektedir.

MİNİ EMEKLİ KREDİSİNDEN NASIL YARARLANABİLİRSİNİZ?

Maaşını Halkbankasından alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşteriler için Emekli Mini Kredisi’nden yararlanabilmektedirler.

MİNİ EMEKLİ KREDİSİ BAŞVURULARI NASIL OLACAK?

Mini emekli kredisini bankaya gitmeye gerek olmadan SMS ilede yapabilirsiniz. SMS ile başvuru için;

Aralarında birer boşluk bırakarak kredi başvurusu yapmak için "MINI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar" ( Örnek SMS Metni: MINI 12345678910 3000 5000 ) yapıp 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI
 
Kredi
Tutarı
Kredi
Vadesi
Kredi
Faiz
Oranı
Kredi
Taksit
Tutarı
5.000 TL36 AY%1,28181,85


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER