6 Ay Ödemesiz Vakıfbank Tatil Destek Kredi Başvuru Ekranı! Krediden Kimler Yararlanabilir?

6 Ay Ödemesiz Vakıfbank Tatil Destek Kredi Başvuru Ekranı! Krediden Kimler Yararlanabilir?

Vakıfbank tatil destek kredisinden kimler yararlanabilir? Kredinin özellikleri nelerdir? Onaylanmış kredi nasıl kullanılabilir? Kredi başvuruları nasıl olacak? Anlaşmalı firmalar hangileridir?

Kamu bankaları tarafından normalleşme sürecinde devreye alınan kredi imkanı devam etmektedir. Vakıfbank tatil destek kredi başvuruları devam etmektedir. Vakıfbank tarafından salgın sürecinden  normalleşme sürecine geçişte vatandaşın tatil ihtiyaçlarına destek olmak adına ve salgından en çok etkilenen turizm sektörüne destek olmak amacı ile başlatılan krediden yararlanmak için Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU EKRANI

TATİL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

KORONA VİRÜS DÖNEMİ TATİL DESTEK KREDİSİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?


Vakıfbank tarafından maaş ödemelerini alan kişiler bu krediden yararlanabilecektir. Vakıfbanktan maaş ödemesini alan çalışan ve emekli müşteriler ile Vakıfbank'tan BES yaptırmış (Bireysel Emeklilik Sistemi) müşterileri Tatil Destek Kredisinden yararlanma imkanı sağlanmıştır.

Ayrıca Otomatik katılım sistemini kullanarak BES (Bireysel Emeklilik Sistemi) yaptırmış müşteriler kapsam dışında kalacaklardır.

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİNE BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Vakıfbank, Tatil Destek Kredisine başvurunuzu yaparken, anlaşmalı olduğunuz seyahat acentelerinden yurtiçi tatil için konaklama hizmeti satın alırken başvurunuzu yapabilirsiniz. Seyahat acentesi üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sırasında; maaş aldığınız bankanızı ya da BES’inizin olduğu bankayı seçmeniz gerekmektedir.

Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesisonucunda tarafınıza ön onay bilgisi verilecektir.

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİ İÇİ ANLAŞMA YAPILAN FİRMALAR HANGİLERİDİR?

Tatil destek kredisi kullanımı için anlaşmalı firmalar aşağıdaki gibidir;

JOLLY TUR, anlaşmalı firmalar arasında yer almaktadır.

ETS TUR,  anlaşmalı firmalar arasında yer almaktadır.

SETUR, anlaşmalı firmalar arasında yer almaktadır.

TATİLBUDUR, anlaşmalı firmalar arasında yer almaktadır.

GEZİNOMİ, anlaşmalı firmalar arasında yer almaktadır.

TOURİSTİCA, anlaşmalı firmalar arasında yer almaktadır.


ONAYLANMIŞ TATİL DESTEK KREDİSİ NASIL KULLANILACAK?

Vakıfbank tatil destek kredisine başvuru yaptınız ve  ardından yapılan değerlendirilmeler
 sonrasında olumlu bulunması durumunda tarafınıza banka tarafından sms veya mobil bildirim ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Ayrıca kredi başvuru tarihi itibari ile 72 saatlik süre içinde VakıfBank Mobil ya da internet bankacılığını kullanarak, sunulan hazır kredi teklifine onay vermenizin ardından  kredinizi kullanmanız gerekmektedir. Dilerseniz size en yakın Vakıfbank şubesine başvurarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Tatil Destek Kredinizi;

VakıfBank Mobil'i kullanarak, Başvurular-Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kredinizi lullanmanız mümkün olmaktadır.

Ayrıca istersebiz, Vakıfbank İnternet Bankacılığı’na giriş yaoarak Başvurular-Hazır Kredi Başvurusu menüsü aracılığı ile kredinizi kullanabillirsiniz.

VAKIFBANK İNTERNET BANKACILIĞI MÜŞTERİSİ OLANLAR

İNTERNET BANKACILIĞINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!


VAKIFBANK MOBİL MÜŞTERİSİ OLANLAR!

Vakıfbank mobi müşterisi olan kişiler, Iphone ve android cep telefonları için uygulama marketlerine giriş yaparak, VakıfBank Mobil’i indirmeniz gerekmektedir ardından, müşteri veya TC Kimlik numaranız ve şifrenizi girerek kullanmaya başlamanız mümkün olacaktır.

VAKIFBANK TETİL DESTEK KREDİSİ ÖZELLİKLER NELERDİR?

Vakıfbank, Tatil Destek Kredisi anlaşmalı seyahat acenteleri aracılığı ile yapılan yurtiçi konaklama alışverişlerde geçerli olmatadır.

Vakıfbank, Konaklama bedeli azami olarak 8.000 TL olarak belirlenmiştir. Krediyi toplam 10.000 TL'ye kadar kredi kullanma imkanı sağlanmıştır.Vakıfbank Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olardak acenteye iletilecektir.

Ayrıca kredinin kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere Vakıfbank müşterinin hesabına aktarılacaktır.

Krediyi,6 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere toplam vade 36 ay olarak yapılmaktadır.

Vakıfbank tatil Destek Kredisi kapsamında; ödeme planında yer alan 1. taksit tutarı acente tarafından ödenecektir. Kredinin 2. taksit tutarı Vakıfbank tarafından karşılanacaktır.

ÖDEMELER NASIL OLACAK?
 
6 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ
TATİL DESTEK KREDİSİ
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
FAİZ
ORANI
AYLIK
TAKSİT
10.0006+301,09431,88


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER