6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Aylık 199 TL Taksitli İhtiyaç Kredisi! Hemen Başvuru Yapın!

6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Aylık 199 TL Taksitli İhtiyaç Kredisi! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 27.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Halkbank, yine vatandaşlarımız için faydalı bir ihtiyaç kredisi paketi geliştirdi. Geliştirilen bu paket ile beraber insanlarımızın daha rahat bir Kurban Bayramı geçirebilmeleri sağlanmış olacak.

Halkbank, yine vatandaşlarımız için faydalı bir ihtiyaç kredisi paketi geliştirdi. Geliştirilen bu paket ile beraber insanlarımızın daha rahat bir Kurban Bayramı geçirebilmeleri sağlanmış olacak. Kurban Bayramı için hızlı bir şekilde kredi başvurusu onaylaması ve ödemesi yapacak olan Kurban Bayramı için vatandaşlarımızın hem tatil hem Kurbanlık ihtiyaçları için sunulabilecek. Vatandaşımız dilerse tatil kredisi paketi adı altında dilerse ihtiyaç kredisi paketi adı altında gerekli başvurularını yapabilecek. Öncelik her zaman vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile en temel ihtiyaçlarını dahi karşılayabilmek olduğu zaman ise öncelik her zaman Halkbank’ta oluyor. Vatandaşlarımızın en temel ihtiyaçlarını dahi karşılamada her zaman büyük kolaylıklar sağlayan Halkbank, bundan böyle vatandaşlarımızın en temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ihtiyaç kredisi paketleri geliştirmeye devam edecek. Siz de hemen ihtiyacınız dâhilinde dilediğiniz ihtiyaç kredisi için gerekli başvuruları gerçekleştirerek hemen 10 bin TL ihtiyaç ya da tatil kredisi paketinden yararlanabilirsiniz. Halkbank’ın başlatmış olduğu bu efsanevi kredi paketi sonrasında vatandaşlarımızın hızlı bir şekilde kredi hakkında detaylarını alabilecekleri ayrıntılar aşağıdadır…

TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI

Halkbank ile anlaşmalı seyahat acentelerinden yapacağınız tatil paketi satın alım işlemlerinizde konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere, toplam 10.000 TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade seçeneğiyle kredinizi kullanabilirsiniz.
Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere hesabınıza aktarılacaktır. Kredinin 1. taksiti acente ve 2. taksiti Bankamız tarafından ödenecek; taksit ödemeleriniz ise 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda kullanacağınız kredinin faizi aylık %0,67 oranına denk gelmektedir.
 
Kredi
Tutarı (TL)
Kredi
Vadesi (Ay)
Ödemesiz Dönem Vadesi (Ay)Taksit
Sayısı
Aylık Faiz OranıKredi
Tahsis Ücreti(TL)
Taksit Tutarı(TL)Toplam Geri Ödeme Tutarı (TL)
10.00060660%*52,50199,0011,940

Kredi tutarı asgari 2.500 TL, azami 10.000 TL olabilir.

Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. *İlk 2 taksitin banka ve seyahat firması tarafından ödenmesiyle kredinin faiz oranı 0,67%ye denk gelmektedir.


NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Başvurularınız hızlı bir şekilde Halkbank’a iletilecektir. Kredi değerlendirme sonucunuz ile ilgili SMS bilgilendirmesi yapılacaktır. Onaylanan kredinizi başvuru tarihi itibariyle 24 saat içinde Halkbank İnternet Şubesi ve Halkbank Mobil Şube’den kullanabilirsiniz.
Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Kredi > Bireysel Kredini Kullan > Onaylı İhtiyaç destek kredisi adımlarını izleyerek kullanabilirsiniz.
Halkbank Mobil Şubemize giriş yaparak; Krediler > Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama > Başvurularım > Onaylı İhtiyaç destek kredisi adımlarını izleyerek kullanabilirsiniz.

MEMUR, EMEKLİ, İŞÇİ,  ASGARİ ÜCRETLİ İÇİN KREDİ İMKÂNI!

Memur, emekli, işçi ve asgari ücretli kişiler için başlatılan Halkbank kredi paketlerini hemen incelemek ve gerekli başvuruları yapmak adına tek yapmanız gereken Halkbank mobil şubeye giriş yaparak gerekli başvuru işlemlerini başlatmak olacak. Eğer uygun görülür ve krediniz hemen onaylanırsa onaylanan tutarınızı bankanıza gitmeden kullanabilirsiniz.
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER