50.000 TL Nakit Kredisi Çekecekler İçin Şekerbank'tan Çok Uygun Taksitli Ödeme Tablolu Kredi!

50.000 TL Nakit Kredisi Çekecekler İçin Şekerbank'tan Çok Uygun Taksitli Ödeme Tablolu Kredi!

İş Bankası anında kredi başvurusu nasıl yapılacak? Kredi anında kullanılabilecek mi? Anında kredi nasıl kullanılacak? İş Bankası anında kredi özellikleri nelerdir? Ödemeler nasıl olacak? İşte detaylar...

Tüm bankalar sürekli müşterilerine özel kredi faiz oranları ve ödeme seçenekleri sunmaktadır. İş Bankası acil nakite ihtiyacı olan müşterileri için anında kredi desteği sunmaktadır. Bu krediyi 3 ay ödemesiz dönemli olarak sağlamaktadır.

Ayrıca krediyi 50.000 TL'ye kadar vermektedir. Bu krediden yararlanabilmek için banka tarafından sağlanan kriterlere uyuyor olmak yeterli olacaktır. Kredinin detayları haberimizde...

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ NEDİR? ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Bu kredi size nakit ihtiyacınız olduğunda bekletmeden karşılama imkanı sunulmaktadır. En önemli özelliği anında kullanabilme imkanıdır. 

İş Bankası Anında Kredi ile 50.000 TL'ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlarken, size özel sunulan faiz oranları ile de anında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz pratik bir bireysel kredi desteğidir.

Ayrıca İş Bankası Anında Kredi desteğine başvuru yaparken, dilerseniz kredinin ilk taksitini krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra ödemeye başlayacak şekilde belirleyebilir ve ödemlere 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

İş Bankası Anında kredinizi eşit taksitlerle geri ödeme seçeneği sunulmaktadır. Ayrıca 90 güne varan ödemesiz dönemli Kredi’ye İşCep veya İnternet Şubesi’nden başvurunuzu kolaylıkla yapma imkanı da sağlanmıştır.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?


İş Bankası tarafından sağlanan anında Kredi başvurusu için yapmanız gerekenler;

İş Bankası İşCep > Krediler > Anında Kredi Başvuru'su yapabilirsiniz.

İş Bankası İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi'su yapabilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik > Daha Fazlası > Anında Kredi ve Anında Ek Hesap

adımlarını izleyerek anında kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

ONAYLANAN ANINDA KREDİ NASIL ALINACAK?

Anında kredi alımında başvurularda sağlanan kolaylıklar kredi kullanımında da sağlanmıştır. Anında kredi kullanımı için, şubeye gitmeden kredi çekme imkanıda sağlanmıştır.

Bu krediyi İşCep, İnternet Şubesi veya İş Bankası Bankamatiklerden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Anında Kredi başvurunuzun onaylanması durumunda, çektiğiniz kredi tutarı İş Bankası'ndaki vadesiz hesabınıza anında aktarılarak kullanabilme imkanı sağlanmıştır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER