5 Bankadan Düşük Faizli Hemen Kullan 5 bin TL Kredi Fırsatı!

5 Bankadan Düşük Faizli Hemen Kullan 5 bin TL Kredi Fırsatı!

Korona virüs ile mücadele kapsamında vatandaşların maddi ihtiyaçlarını gidermek için birçok banka kendi avantajlı kredi paketlerini yayımlıyor.

Korona virüs ile mücadele kapsamında vatandaşların maddi ihtiyaçlarını gidermek için birçok banka kendi avantajlı kredi paketlerini yayımlıyor. Genel olarak ise ihtiyaç kredisi olarak son derece esnek ödeme koşullarıyla verilen bu krediler ise vatandaşların ihtiyacı olan maddi ihtiyacı karşılayabiliyor. Vakıf Bank, Halk Bank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi ve QNB Finansbank tarafından verilen bu ihtiyaç kredileri 60 aya kadar vade süresiyle verilebiliyor. Çok düşük faiz oranları ve taksit tutarları ile birlikte rahat bir ödeme planı ortaya çıkıyor. Kredi sahipleri de böylelikle ödeme konusunda sıkıntı yaşamıyor.

VAKIFBANK AVANTAJLI İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETLERİ

Vakıfbank korona virüs pandemi süreci içerisinde ihtiyaç sahiplerine oldukça avantajlı bir kredi paketi oluşturdu. Bu kredi paketi içerisinde ise 60 aya kadar uzayabilen vade süresi ve yüzde 1,52 faiz oranı bulunuyor. Krediye sahip olan kişiler de belirli bir dönem ödeme yapmadığından herhangi bir maddi sıkıntı çekmiyor.

HALKBANK AVANTAJLI İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETLERİ

Halkbank da bu dönem içerisinde ihtiyaç sahiplerine oldukça avantajlı kredi paketleri sunuyor. Bu ihtiyaç kredilerinde ise aynı şekilde 36 ay vade süresi bulunuyor. 5 bin lira ihtiyaç kredisi çeken kişiler ise aylık yüzde 1,77 faiz oranına sahip oluyor. Temel ihtiyaç kredisi kapsamında sunulan bu kredi paketinin ise banka tarafından sunulan esnek ödeme planı da bulunuyor. Böylelikle krediye sahip olan kişiler ödeme konusunda herhangi bir sıkıntı çekmiyor.


GARANTİ BANKASI AVANTAJLI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti Bankası 5 bin lira ihtiyaç kredisinde 36 ay vade süresi veriyor. Bu vade süresi üzerinden ise yüzde 1,49 faiz oranı sağlanıyor. Oldukça avantajlı ve esnek ödeme planlarına sahip olan temel ihtiyaç kredisi paketleri sayesinde de kredi sahipleri ekonomik sıkıntılar yaşamıyor. Son derece rahat bir şekilde kredi borçlarını kapatabiliyorlar.

YAPI KREDİ BANKASI TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Yapı Kredisi Bankası normalleşme süreci içerisinde pek çok avantajlı ihtiyaç kredisi sundu. Sunulan bu ihtiyaç kredilerinde ise 36 aya kadar uzayan vade süreleri , 1,74 faiz oranı ve 5 bin lira kredi tutarı bulunuyor. Genel olarak diğer kredi paketlerine göre oldukça avantajlı olan bu ihtiyaç kredisi paketleri vatandaşların anlık ihtiyacını karşılayabiliyor.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATLARI

Ziraat Bankası da müşterilerine 5 bin lira tutarından ihtiyaç kredileri verebiliyor. Bu kredi paketinde de 36 ay vade süresi ve yüzde 1,75 faiz oranı bulunuyor. Son derece rahat bir ödeme planı bulunan ihtiyaç kredisi ise belirli bir dönem ödeme istemediğinden dolayı kredi sahiplerini zora sokmuyor. Rahat bir şekilde borçlar kapanabiliyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR