5 Bankada Yeni Konut Kredisi Kampanyası Başladı

5 Bankada Yeni Konut Kredisi Kampanyası Başladı

. Sizlerde eğer ev sahibi olmak istiyor ve konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki bankalardan hemen işlemlerinizi yaparak uygun faiz oranları ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Sizlerde eğer ev sahibi olmak istiyor ve konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki bankalardan hemen işlemlerinizi yaparak uygun faiz oranları ile kredinizi kullanabilirsiniz. Konut kredisi başvurusu ve başvuru şartları hakkında bilgileri yazımızda bulabileceksiniz.

Konut kredileri son günlerde oldukça rağbet gören bir kampanyadır. Eğer bir ev sahibi olma hayaliniz varsa ve ufak bir peşinatınız varsa, beğendiğiniz evi konut kredisi ile alarak kira ödemek yerine bankaya borç ödersiniz. 10 yıllık bir kredi kampanyasına katılıp, 10 yıl sonra borçsuz olarak bir ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu 10 yıl içinde banka aynı faiz oranları ve aynı taksit ödemeleri ile sizlere hizmet vermektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler konut kredilerini aşağıdaki bankalardan kullanabilirler. İşte sizlere yeni konut kredisi yapan 5 bankanın kampanyası…

İş Bankası Ev Kredisi Kampanyası

İş Bankası %0.87 faiz oranı ile 120 ay vadeye kadar konut kredisi vermektedir. Sizlerde bu şekilde bankadan hemen kredi başvurusu yaparak ev sahibi olabilirsiniz. İş Bankası konut kredisi başvurusu için en yakın banka şubesine giderek, gelir belgesi, kimlik, alacağınız evin tapu fotokopisi gibi evraklar ile işlem yapabileceksiniz. Banka alacağınız evin ekspertiz değerinin %90’ına kadar sizlere kredi imkanı sunmaktadır. Başvuru yaptıktan sonra onay alırsanız banka sizin alacağınız eve ekspertiz gönderecektir.

ICBC Bank Turkey Konut Kredisi Kampanyası

ICBC Bank %0.89 faiz oranı ile müşterilerine konut kredisi kampanyası başlattı. 120 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde minimum vade 2 ay olarak bilinmektedir. Konut kredisi için başvuru yapacaksanız en yakın banka şubesine evraklarınız ile gitmeniz gerekiyor. Başvuru sonrasında banka alacağınız evin ekspertiz değerinin %90’ına kadar kredi verecektir. Bazı durumlarda bu oran 10 puan aşağı düşebilir. Bu başvuru sonrasında belli olacaktır.

QNB Finansbank Standart Konut Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank üzerinden de 120 ay vadeye kadar %0.99 faiz oranı ile konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka yeni yaptığı güncelleme ile birlikte sizlere anında kredi imkanı sunmaktadır. QNB Finansbank konut kredisi başvurusu için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Banka sizlere kredilerde 3 ay erteleme imkanı da sunacaktır.

Akbank Yeni Ev Konut Kredisi Kampanyası

%0.99 Faiz oranı ile kredi veren bir diğer banka da Akbank’tır. Bu bankadan da 120 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak konut kredisi kullanabilirsiniz. Başvuru için banka şubesine evraklarınız ile gitmeniz gerekiyor. Banka kendi müşterisi olan ve yeni ev alacak olan kişilere uygun faizlerle konut kredisi vermektedir.

Fibabanka Konut Kredisi Kampanyası

Fibabanka üzerinden de %1.05 faiz oranı ile 120 ay vadeye kadar konut kredisi alabilirsiniz. Bu bankalardan alacağınız konut kredilerinde alacağınız evin ekspertiz değeri önemlidir. Alacağınız evin ekspertiz raporuna göre %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Başvuru yapacak olan kişilerin onay almaları için kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Banka şubelerinden kredi başvuru evraklarınız ile işlem yapabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER