48 Ay'a Varan Vadelerle Araç Sahibi Olun! QNB Finansbank'la Ödeme Planınız Kisişelleştirilsin!

48 Ay'a Varan Vadelerle Araç Sahibi Olun! QNB Finansbank'la Ödeme Planınız Kisişelleştirilsin!

QNB Taşıt kredisi nedir? Kredi faizi ve oranları ne kadar? Başvuruda gerekli belgeler nelerdir? Başvurular nereden yapılacak?

Korona virüsle beraber artan araç talebi ile vatandaş en uygun en avantajlı kredileri araştırmaya devam ediyor. Korona virüsle beraber özel araç kullanarak tedbir almayı düşünen vatandaş artan araç fiyatları ve artan faiz oranları ile beraber her bankanın kredi faiz oranlarını sundukları kampanyaları yakından takip ediyor.

Çoğu vatandaş otomobil alma hayaline krediler sayesinde yaklaşmaktadır. Nakit ihtiyaçlarını taşıt kredileri ile karşılamaktadırlar. QNB Finansbank tarafından da müşterilerine özel olarak destekler verilmeye devam ederken bir destekte taşıt kredisi olarak devreye alındı. İşte bankanın kredi faiz oranları? Taşıt kredisi faiz oranı...

QNB FİNANSBANK TAŞIT KREDİSİ NEDİR?

QNB Finansbank'ın resmi internet sitesi üzerinden taşıt kredisi ile ilgili olarak yapılan duyuru şu şekildedir; "Sıfır veya ikinci el araç satın almanıza yardımcı olan taşıt kredisi, uygun ödeme planı oluşturarak hayalinizdeki araca anında sahip olabilmenizi sağlar. Kredi başvurusu yaparken satın alacağınız aracı teminat olarak göstererek makul banka faiz oranları ve farklı ödeme planlarından da yararlanabilirsiniz.

0-5 yaş arası araçlarda maksimum 48 ay, 6-8 yaş arası araçlarda ise araç yaşı ile toplam taksit sayısı 10 yılı geçmemek şartıyla esnek ödeme planı oluşturabilirsiniz. Finansçı tarafından sağlanan araba kredisi ile hem binek otomotiv ve SUV araçlar hem de hafif ticari araçlar için uygun finansman sağlayabilirsiniz. " ifadeleri ile açıklanmıştır.

QNB TAŞIT KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK? BAŞVURUDA GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?

QNB Finansbank tarafından sunulan taşıt kredisine başvrunuzu bankanın size en yakın subesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca taşıt kredisi başvurunuzun değerlendirilmeye alınması için başvuruda gerekli evraklarla gitmeniz gerekmektedir. Başvuruda yanınızda bulunması gereken evraklar aşağıda sıralanmıştır.

- QNB taşıt kredisi başvurunuzu yaparken, satın alınacak araç 0 km ise aracın proforma faturası gerekmektedir. Eğer araç 2. el ise ruhsat fotokopisi gerekmektedir. (Satış gerçekleştikten sonra Noter Satış Senedi talep edilir.)

- Başvurda Kimlik belgesi, (Nüfus cüzdanı) gerekmektedir.


- Başvuruda ikametgah belgesi veya güncel tarihli cep telefonu faturası gerekmektedir.

- Başvuruda ayrıca maaş bordrosu veya gelir belgesi gerekmektedir.

QNB TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

QNB taşıt kredisini 48 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz.

QNB taşıt kredisini Uygun faiz oranları ile kullanabilme imkanı,

QNB taşıt kredisi, Kredi masraflarını, kredinizin faiz oranları ve vadesi üzerinden taksitlendirme fırsatı, sağlanmaktadır.

QNB taşıt kredisini Ödeme planını kişiselleştirebilme avantajı banka tarafından sunulmaktadır.

Tercihinize göre sabit veya esnek ödeme seçenekleri ile de kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB TAŞIT KREDİSİ FAİZ VE ORANLAR?
 
Taşıt Kredisi Ürün AdıFaiz OranıKredi Tahsis ÜcretiMaksimum Kredi Vadesi
Taşıt Kredisi1,61%0,5%48 Ay


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR