3600 Ek Gösterge Hakkında Lütfi Elvan’dan Şok Açıklama!

3600 Ek Gösterge Hakkında Lütfi Elvan’dan Şok Açıklama!

Vatandaşlarımız tarafından beklenen önemli açıklama geldi. 3600 ek gösterge ve eş durumundan tayin ile ilgili vatandaşlarımız gelecek olan açıklamaları bekliyorlardı.

Vatandaşlarımız tarafından beklenen önemli açıklama geldi. 3600 ek gösterge ve eş durumundan tayin ile ilgili vatandaşlarımız gelecek olan açıklamaları bekliyorlardı. Mesleklerine devam eden pek çok vatandaşımız atandıkları yerler farklı olduğu için eşleri ile ayrı yerlerde kalmak zorunda kalıyorlar. Devletimiz için aile kavramı oldukça önemlidir. Aile kavramı oldukça önemlidir. Bununla birlikte de vatandaşlarımız tam olarak bir aile olabilmek için aynı şehirde mesleklerini devam ettirmek istiyorlar.

Bunun için de vatandaşlarımız eş durumundan atanmak istiyorlar. Devlet memurlarımızın en büyük taleplerinden bir tanesi eşlerinin bulundukları yere tayin edilmeleridir. Vatandaşlarımızın bu konuda araştırmaları sürüyor. Vatandaşlarımız tarafından Eş durumundan tayin edilmek isteyen vatandaşlarımızın hangi şartları sağlaması gerekiyor? Kimler eş durumundan tayin edilerek eşinin yanına gelme hakkına sahiptir? Gibi pek çok soru vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor. Araştıran ve merak edenler için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan açıklamalar oldukça merak ediliyor. Eş durumundan yapılan atamalar devlet memuru vatandaşlarımız için oldukça önemlidir. Aile olmak için evlenen vatandaşlarımız için aile olmak ancak aynı şehirde yaşamak ile mümkündür. Bunun için de devlet memuru vatandaşlarımızın da gündeminde eş durumundan tayin olabilmek var. Vatandaşlarımızın bu konuda talepleri her geçen gün artıyor.

Vatandaşlarımız bu konu ile ilgili korona virüs salgınından da dolayı iyice yakınmaya başladılar. Ülkemizin pandemi sürecini zorlu yaşadığı bu dönemlerde insanlar aileleri ile birlikte olmak istiyorlar. Bunun için de vatandaşlarımız devletten gelecek bu konu ile ilgili açıklamaları bekliyorlar. Vatandaşlarımız bu konu ile ilgili her yerde araştırma yapıyorlar ve bununla birlikte de çözüm yollarını bekliyorlar. Vatandaşlarımızın araştırmaları devam ederken bizler de detaylara haberimizde yer verdik.

MALİYE BAKANINDAN AÇIKLAMA GELDİ!


Geçtiğimiz günlerde ataması yapılan Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan tarafından yapılacak olan açıklama vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Pek çok vatandaşımızın mağduriyet yaşadığı eş durumundan tayin ve atamalar ile ilgili merakla yapılacak olan açıklama bekleniyor. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan açıklama yaptı. Yaptığı açıklama vatandaşlarımız tarafından merakla araştırılıyor.

Vatandaşlarımız tarafından merak edilen 3600 ek göstergenin ne zaman çıkacağı konusu da vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan Plan ve Bütçe Komisyonu'nda gerçekleştirmiş olduğu Hazine ve Maliye Bakanlığı bütçe sunumu sonrasında basın mensupları tarafından sorulan sorulara yanıt verdi.

Gerçekleştirilen sunumun ardından pek çok konuya açıklama getiren Elvan,  ekonomide güvenirlik ve reform mesajları Bakan Elvan tarafından verildi. Normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte de vatandaşlarımız tarafından yaşanan sıkıntıların hafifletilmeye çalışılacağı mesajını verdi. Vatandaşlarımız da yapılacak olan yeni projeleri bekliyor. Yapılan yeni projelerle vatandaşlarımız ekonomik sıkıntılarına çare bulunmasını talep ediyor. Bakan Elvan kapılarının 24 saat boyunca herkese açık olduğunu söyleyerek ortak akılla gerekli düzenlemeleri yapacaklarını söyledi.

BEKLENEN 3600 EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI GELDİ! 

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu görüşmelerinin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bakan Elvan "Bakanlıktaki arkadaşlarımız ile Çalışma Bakanlığı'nın 3600 ek gösterge konusundaki çalışmaları devam ediyor. Bunun belirli bir yükü söz konusu" diyerek 3600 ek gösterge hakkındaki çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Eş durumu atamaları hakkında da bilgi veren Bakan "Gerekli talimatı verdim. Bir mağduriyetin yaşanmaması gerekiyor. Eğer varsa, biz bu mağduriyeti de gideririz" diyerek gerekli talimatları verdiğini söyledi.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR