36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Fırsatını Kaçırmayın!

36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Fırsatını Kaçırmayın!

Farklı faiz seçeneklerinden yararlanmak mümkün mü? Vatandaşlarımızın kredi notları farklı iken neden herkes aynı faiz oranlarını kullanarak kredi çekiyor? İşte ayrıntılar...

Farklı faiz seçeneklerinden yararlanmak mümkün mü? Vatandaşlarımızın kredi notları farklı iken neden herkes aynı faiz oranlarını kullanarak kredi çekiyor? Vatandaşlarımız için çeşitli kredi imkânları sunan Burgan Bank farklı kredi notu olan müşterilerine hangi faizlerden kredi verecek? Bütün vatandaşlarımız farklı kredi imkânlarından yararlanacaklar mı? Gibi soruları vatandaşlarımız merak ediyorlar. Farklı kredi faiz oranları ödemek isteyen vatandaşlarımız kredi notlarının da dikkate alınarak daha düşük faizlerden yararlanmak istiyorlar.

Korona virüs sürecinde krediye doğal olarak da banklara olan ihtiyaç fazlasıyla artmıştır. Vatandaşların içine girdiği ekonomik sıkıntılarla birlikte kredi talepleri de artmış zorlu korona virüs günlerinin de uzaması ve virüsün hızla yayılmaya devam etmesiyle birlikte bankalarımız her daim vatandaşın yanında olmuştur. Bu sürecin uzamasıyla birlikte de bankalar çok çeşitli ve pek çok kredi imkânını vatandaşa sunmuştur. Bu kredi imkânlarının en yenisi olan kişiye özel kredi seçenekleri uygulanması Burgan Bank tarafından kişiye özel kredi olacak ihtiyaç sahiplerine verilecektir. Detayları merak eden vatandaşlarımız için haber kaynağımızda paylaştık. İşte merak ettiğiniz detaylar…

BURGAN BANK KİŞİYE ÖZEL KREDİ VERİYOR!


Burgan Bank kişiye özel kredi vererek müşterilerinin ihtiyaçları ile özel olarak ilgileniyor. İnsanların ihtiyaçları ve çektikleri kredi tutarları birbirinden farklıdır. Bununla birlikte vatandaşlarımız kredilerini de farklı faizlerle almak istiyor. Peki, farklı tutarlar için farklı kredi imkânları mümkün müdür? Kimler farklı kredi imkânlarından yararlanabilirler?

Vatandaşlarımız için farklı kredi imkânları sunan bankalar hangileridir? En uygun farklı kredi faiz imkânlarını vatandaşlara Burgan Bank mı sunuyor?

Vatandaşlarımız kredi imkânlarından farklı faizlerle yararlanmak için bu gibi soruların cevaplarını merak ederken Burgan Bank müjdeyi verdi! Burgan Bank müşterilerine müjde! Mottosu ödemesi, kredi puanı farklı olan müşterilere aynı faiz oranlarından kredi vermek istemeyen Burgan Bank müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Size özel kredi fırsatlarından yararlanmak ve detaylı bilgi almak için haberimizin devamını okuyunuz!

BURGAN BANK STANDART İHTİYAÇ KREDİSİ ALMAK İSTEYENLER MÜŞTERİLERİ İÇİN HESAPLAMA YAPTI!
 
HESAPLAMA TABLOSU ( BSMV+KKDF Lİ )
Kredi TutarıVadeFaiz OranıAylık Taksit TutarıTahsis Ücreti*Aylık Maliyet Oranı*Yıllık Maliyet Oranı
10.000 TL122,99%1040 TL50 TL4,5209%54,2510%
10.000 TL182,99%764 TL50 TL4,4823%53,7878%
10.000 TL242,99%628 TL50 TL4,4625%53,5496%
10.000 TL362,99%499 TL50 TL4,4425%53,3097%
 
Tablodaki faiz oranları, belirtilen tutar ve vade aralıklarında, Bireysel Bankacılık müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kullandırılacak tüketici kredileri için geçerlidir.
Tahsis ücreti, kredi tutarı üzerinden %0,5 olarak uygulanmaktadır.
Tablolarda yer alan maliyet oranları sigorta hariç tüm masrafları (faiz, kredi tahsis ücreti, vergi, fon) kapsamaktadır. Bankamız, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak belirtilen şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirmeye yetkili olup, bu kapsamdaki müşterilerimizi, yukarıda sayılan avantajlardan yararlandırıp yararlandırmamak Bankamız takdirindedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR