3 İlde SYDV’lere Personel Alımı Yapılacak! En Düşük Maaş 3 Bin 600 TL Olacak! Hemen Başvuru Yapın!

3 İlde SYDV’lere Personel Alımı Yapılacak! En Düşük Maaş 3 Bin 600 TL Olacak! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 11.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları üzerinden yapılan son dakika açıklaması ile müjdeli haber geldi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları üzerinden yapılan son dakika açıklaması ile müjdeli haber geldi. 3 il için verilen bu müjdeli haber kapsamında personel alımları yapılacağı açıklandı. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma personel alım ilanları pek çok vatandaşımız tarafından ilgi odağı olmayı başardı. İşte başvuru şartları ve başvuru tarihi gibi pek çok ayrıntıyı haberimizden öğrenebilirsiniz. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımları ile ilgili detaylar…
Gelen son dakika haberleri doğrultusunda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından açıklanan son dakika haberleri kapsamında 3 ilde personel alımı yapılacağı bildirildi. Pek çok vatandaşımız bu illerin hangi iller olduğunu araştırmasını sürdürürken kimisi de başvuru şartları ile ilgili detayları araştırmaya başlamıştır. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları için yapılacak personel alımları ile ilgili bütün detayları sizlere aktarıyoruz.

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI!

Yapılan son dakika açıklamaları kapsamında pek çok vatandaşımız için başvuru şartları ve başvuru tarihi açıklanarak gündemimizde ki yerini alıyor. Başvuru yapmak isteyen bireyler öncelikle belirlenen şartlara uyum sağlaması gerekmektedir. Belirlenen şartlar şu şekildedir:
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
 • 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak
 • Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,
 • En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak
 • Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak
ÖZEL ŞARTLAR
 • En az ön lisans mezunu olmak
 • İyi derece Word ve Excel programlarını kullanabiliyor olması
 • Verilecek iş kapsamında o işi sürdürecek güç ve yeterlilikte olması
 • Başvuran vatandaşlar arasında öncelikle 3294 sayılı kanun kapsamında bulunan vatandaşlardan olması, Son 6 aydır Ağlasun ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olası
 • İstihdam edilecek personeller 1 aylık deneme süresine tabi tutulacaktır.
 
İŞ TANIMLARINDA BELİRLENEN NİTELİKLERİ TAŞIMAK GEREKİYOR!


Başvuru yapmak isteyen adaylar başvuru aşamasında sadece aktif ilanlar içerisinden sadece bir tanesine başvuru yapma fırsatını bulmaktadır. Başvuru yapılan ilan mülakat sürecini tamamlaması doğrultusunda diğer ilanlara başvuru yapma hakkı sunulmaktadır. Böylelikle başvurunuzun geçerli sayılabilmesi için internet üzerinden başvurularınızı tamamladıktan sonra gerekli olan belgeleri muhakkak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ulaştırmanız önemli unsurlar arasında bulunuyor. Aksi takdirde başvuru belgelerini teslim etmeyen vatandaşlarımızın başvuruları geçerli sayılmayacaktır. Böylelikle bahsettiğimiz başvuru şartlarına uyum sağlayan vatandaşlarımız gerçeğe aykırı ya da eksikliğin tespit edilmesi durumunda genel hükümler doğrultusunda yasal işlemlerin başlatılacağını ve atamanın iptal edileceğini unutmaması nemli unsurlar arasında bulunuyor.

GÖRÜŞME / MÜLAKAT BİLGİLERİ

Yer: Hükümet Konağı Kat:3 Vakıf Toplantı Salonu: 13/07/2020
Saat: 10.00
Başvuru Adresi: Hamam Mah. Cemal Gürsel Cad. Kat-1 No-1 Hükümet Konağı Ağlasun/BURDUR
E-Posta: [email protected]
Telefon: 0248 731 22 42
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER