3 Ay Ödemesiz, Anında 50.000 TL Kredi İş Bankası'ndan

3 Ay Ödemesiz, Anında 50.000 TL Kredi İş Bankası'ndan

İş Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına avantajlı kredi destekleri sunuyor. Bu kredilerden bir tanesi de Anında Kredi.

İş Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına avantajlı kredi destekleri sunuyor. Bu kredilerden bir tanesi de Anında Kredi.

İş Bankası tarafından banka müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına kredi destekleri sunulmaktadır. Bu kredi ile ihtiyaçlarınızı bekletmeden anında kredi sahibi olabilirsiniz. İş Bankası Bireysel İhtiyaç kredisini size uyan faiz oranları ile beraber 50.000 TL'ya kadar kullanmanız mümkün olmaktadır.

Ayrıca banka müşterileri tarafından avantajlı olarak karşılanacak en önemli özelliklerden biride kredi ödemelerinin 3 ay sonra başlıyor olması olmaktadır. Kredinizi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz ve size uyan ödeme seçenekleri ile kullanmanızda mümkün olmaktadır. İşte İş Bankası kredi detayları...

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ NEDİR? ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş Bankası tarafından devreye alınan anında Krediyi, 50.000 TL'ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirken, ayrıca size özel faiz oranları seçenekleri ile anında karşılayabileceğiniz pratik bir bireysel kredi imkanıdır.

İş Bankası, Anında Kredi’ye başvuru yaparken, dilerseniz kredi ilk taksit ödemenizi krediyi kullandığınız tarih itibari ile 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Dilerseniz kredinizi aylık eşit taksitlerle geri ödeme imkanı da sağlanmıştır. Krediyi 90 güne varan ödemesiz dönemli olarak, kullanabilme imkanı da sağlanmıştır.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK? NASIL KULLANILACAK?


İş Bankası tarafından sunulan Anında Kredi’ye başvruunuzu, İşCep veya İnternet Şubesi’nden yapabilmeniz mümkündür.


Anında krediyi İş Bankası şubelerine gitmeye gerek kalmadan, kredi çekebilme imkanıda sağlanmıştır! Ayrıca kredi için, İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ayrıca kredi başvurunuzun onaylanması durumunda, çektiğiniz kredi tutarı İş Bankası'ndaki vadesiz hesabınıza anında aktarılacaktır ve böylelikle kredi kullanımınıda kolaylıkla yapabilirsiniz.

İşCep'ten Başvuru Yapmak İçin > Krediler > Anında Kredi Başvuru

İnternet Şubesi'nden Başvuru Yapmak İçin> Kredilerim > Anında Kredi

Bankamatik > Daha Fazlası > Anında Kredi ve Anında Ek Hesap adımlarını sırası ile takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

ANINDA KREDİ BAŞVRUSU İÇİN GEREKENLER?

Anında Kredi başvurusu için gerekli olanlar, İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerinden 7/24 dilediğiniz zamanlarda, hızla ve güvenle yapabilirsiniz. Anında kredi değerlendirmelerinin ardından onaylanması durumunda, şubeye gitmeye gerek olmadan kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Anında Kredi başvurunuz, gerek duyulması durumunda kredi başvurunuzu yaparken hesabınızın bağlı olduğu bankayı seçerek, İş Bankası Şubesi’ne detaylı değerlendirilmek üzere aktarılabilmeniz mümkündür.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR