3 Ay Ödemesiz 60 Ay Vadeli Kredi Veriyor! Halkbank 7 Yaşını Geçmemiş Araç Alacaklar İçin Fırsat!

3 Ay Ödemesiz 60 Ay Vadeli Kredi Veriyor! Halkbank 7 Yaşını Geçmemiş Araç Alacaklar İçin Fırsat!

Halkbank sıfır ve ikinci el taşıt kredisi nedir? Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi nedir? Halkbank sıfır ve ikinci el taşıt kredisi avantajları nelerdir? Halkbank sıfır ve ikinci el taşıt kredisi ödemeleri nasıl olacak? Kredilerin örnek ödeme tablosu

Araç alacaklar tarafından araştırmalar devam ediyor. Son zamanda hem taşıt kredisi faiz oranları artmaya başladı hemde 2. el araç fiyatlarında artışlar yaşanmaya başladı. Araç alma hayali olan kişiler tarafından en uygun ve faiz oranı ve en uygun ödeme koşulları araştırılmaya devam ediyor. 

Halkbankası 60 ay vade ile beraber taşıt kredisi sunmaktadır. Bu kredi sıfır ve ikinci el araçlar için geçerli olmaktadır. Bu kredi sıfır ve ikinci el araca kolayca sahip olmanıza yarayan kredi desteğidir. Kredinin en önemli özelliklerinden biri ödemelerinizi dilerseniz 3 ay sonra ödeyebilme olanağıda sunmaktadır.

KREDİNİN TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI ( İKİNCİ EL ARAÇLAR İÇİN)

Halkbankası'ndan kullanmış olduğunuz 30.000 TL tutarındaki taşıt kredinizi, aylık %1,42 faiz oranı ile kullanabilir ve 60 aya varan vade seçenekleri ile beraber ve aylık 802,31 TL taksitle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

SIFIR KM TAŞIT VE İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ AVANTAJLARI NELERDİR?


Kredinin en önemli özelliklerinden biri sıfır ve ikinci el aracınızı hemen alabilir ve kredi ödemelerine dilerseniz eğer 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

SIFIR KM TAŞIT VE İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ HALKBANK!

Halkbankası tarafından devreye alınan bu kredi kolay araç sahibi olabilmeniz için banka müşterilerine sunulmuş olan düşük faizli taşıt kredi kampanyasıdır.

Bu kredi ile 2. El  ve sıfır km istediğiniz araca kolayca sahip olabilmeniz için hazırlanmış kredi desteğidir.

KREDİNİN TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI (SIFIR KM ARAÇLAR İÇİN)

Halkbankası'ndan kullanmış olduğunuz 30.000 TL tutarındaki taşıt kredinizi, %1,40 kredi faiz oranı ile 60 aya varan vade seçeneği ile ve aylık 797,49 TL taksitle ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR