27 Kasım 2020 BİM Aktüel Ürünleri Kataloğu Yayınlandı! Bu Hafta BİM’de Neler Var?

27 Kasım 2020 BİM Aktüel Ürünleri Kataloğu Yayınlandı! Bu Hafta BİM’de Neler Var?

Bu hafta yine BİM bir numara hizmet vermeye devam ediyor. Tabletler, pro kulaklıklar, telefon kulaklıkları, bilgisayar çantaları, oyun bilgisayarı, oyuncu ekipmanları, özel oyunlar ve daha niceleri.

Bu hafta yine BİM bir numara hizmet vermeye devam ediyor. Tabletler, pro kulaklıklar, telefon kulaklıkları, bilgisayar çantaları, oyun bilgisayarı, oyuncu ekipmanları, özel oyunlar ve daha niceleri. 27 Kasım 2020 Cuma BİM aktüel ürünleri kataloğu sayesinde yüz binlerce kişinin her hafta merakla beklediği teknolojik ürünler en uygun fiyatlarla satışa sunulacak.

Tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak satışa sunulacak olan BİM aktüel kataloğu ürünleri sayesinde normal şartlarda 9 bin TL olan HP Pavilion Gaming Laptop BİM’de 27 Kasım Cuma günü 6 bin 999 TL fiyat bandından satışa sunulacak. Bu da 2000 TL’lik bir kâr elde edebilmenin en mümkün yolu olacak. İnternette en uygun fiyatı 8 bin 500 TL olarak satışa sunulan HP Pavilion Gaming Laptop’u tüm Türkiye’de 27 Kasım 2020 Cuma günü BİM mağazalarından uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Diğer ürünlere göz attığımızda ise yine HP Pavilion Gaming Laptop ürününden aşağı kalır ürünlerin olmadığı apaçık bir şekilde görülebiliyor. Özellikle oyuncu ekipmanları ile oyuncuları BİM mağazalarına akın akın getirtecek olan BİM, SSD taşınabilir diskinden, selfie çubuğuna kadar pek çok yelpazede ürünü satışa sunacak. Bu haftanın trend ürünleri yine BİM sayesinde 27 Kasım 2020 aktüel ürünleri kataloğu içerisinde yer alan tüm ürünler olacak. Bu fırsattan istifade edebilmek için tüm BİM mağazalarının önü şimdiden kapatılmaya başladı bile. Yüksek ihtimalle tüm BİM mağazalarının önünde uzun kuyruklar olacak. Ancak panik yapmaya gerek yok, BİM bu konuda oldukça tecrübeli ve BİM mağaza personellerinin ürünleri stok haline getirmesi ya da satılmış gibi göstermesine olanak sağlamıyor. Ayrıca satışa sunulacak olan tüm ürünlerin stok adedi olarak fazla fazla bulunduğunu belirtmekte fayda var.


BU HAFTA BİM’DE NELER VAR?

27 Kasım BİM aktüel ürünler kataloğu bu hafta neler var? BİM aktüel katalog birbirinden hesaplı ürünlerle dikkat çekiyor. Türkiye'nin birçok yerinde bulunan BİM marketlerinde her Cuma günü yeni ürünler satışa çıkıyor. Peki, 27 Kasım BİM aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? BİM aktüel katalogda HP Pavilion Gaming Laptop marka bilgisayar dikkat çekiyor.

BİM 27 KASIM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUDİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR